Cora Grussu - Kerkhove Willem Kik Met verslagenheidhebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Marco Eversdijk Marco was jarenlang een betrokken medewerker van de Academie voor Economie en Management. Wij wensen zijn vrouw Sandra en de kinderen alle kracht toe bij het verwerken van ditverlies. Namens het College van Bestuur HZ University of Applied Sciences ir. A.P. de Buck drs. P.C.A. van Dongen Vlissingen, 2 januari 2012 Geschokt en verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze fijne collega Marco Eversdijk Dit bericht heeft ons diep geraakt. Marco was een bijzonder mens, oprecht, geïnteresseerd, hartelijk en hulpvaardig, zowel voor zijn collega's als voor de studenten. Wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij Sandra, Niels, Jos, Arjen, Theo en zijn familie. Wij wensen jullie heel veel kracht en sterkte met dit zware verlies. IBMS team en studenten HZ University of Applied Sciences Johan Weggemans, Rowena Kiely, Maja Audenaerde- Huibregtse, Karin van Druenen-Aerts, Tosette Huijgens- Jessen, Ton Hulstijn, Frank Peeters, Bahaddin Yardimci Geheel onverwacht ontvingen wij het bericht van het overlijden van Marco Eversdijk In Marco verliezen wij een zeer gewaardeerd collega. Wij wensen Marco's echtgenote Sandra, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toe met de verwerking van dit zware verlies. Namens het team Bedrijfskunde/MER - HRM Academie voor Economie en Management HZ University of Applied Sciences Carien du Pon, Carina Boutkan, Ko Vos, Jaap v/d Valk, Jan Harmsen, Jan de Smet, Kees Bergshoef, Marjolein van Noort, Niels Schieman, Paul de Vos, Peter Schuman, Phiny de Groot, Tonny Corstjens Met ontzetting maakt het gemeentebestuur van Kapelle u bekend dat op 31 december 2011 onverwachts is overleden zijn gewaardeerde raadslid Marco Eversdijk Marco maakte sinds 2005 deel uit van de CD A-fractie. Hij was een bijzonder mens en een markant raadslid. Wij wensen Sandra, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens raad en college, Anton Stapelkamp, burgemeester Jacqueline Chamalaun, griffier Ria Quapp, secretaris Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marco Eversdijk Marco was een markante persoonlijkheid met een uitgesproken mening. Marco heeft zich als CDA gemeenteraadslid 6 jaar ingezet voor de gemeente Kapelle. Daarnaast heeft Marco zich maatschappelijk zeer verdien stelijk gemaakt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie Gods zegen en heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur CDA Kapelle, Sjaak Priem, secretaris CDA-fractie Kapelle, Kees Toorenaar, fractie-voorzitter Evert Damen, wethouder Op de grens tussen 2011 en 2012 ontvingen wij het trieste bericht dat heel onverwacht is overleden ons collega raadslid Marco Eversdijk Ongeloof en verbijstering dat wij nu zonder hem verder moeten in de toekomst. Marco was een man die wist waarover hij sprak en erg betrokken met de zaken die speelden in de gemeenteraad. Onze gedachten gaan nu uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wij wensen hun alle sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. WD fractie Kapelle Jon, Tiny, Leonie en Bert Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het geheel onverwachte overlijden van Marco Eversdijk vader van onze leden Jos, Arjen en Theo Wij wensen Sandra en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies Het bestuur van basketbalvereniging De Smokkelhoek Aan het begin van het nieuwe jaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Bertus Franse echtgenoot van Levina van den Bossche Goes: Corry en Wim Meulblok-Franse Driewegen: Jan en Heieen Franse-Huysen Sas van Gent: Ad en Lenny Franse-Dhaenens Sas van Gent: Tonny en Lucien van Waes-Franse Temeuzen: René Franse Neven en nichten Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van Marco Eversdijk vader van Niels en van onze teamgenoten Jos, Arjen en Theo De jongens en meisjes van U10, U12 en U14 basketbal en hun begeleiders Herinnering is een vorm van ontmoeting (Kahlil Gibran) Verbijsterd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marco Eversdijk vader van Niels, leerling uit klas h3d. Wij wensen Sandra, de kinderen en aanverwante families veel sterkte toe met dit onverwachte, zware verlies. Namens bestuur, directie, medewerkers en klas h3d van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Slechts weinig woorden passen in een tijd van droefheid en pijn Mag dit gebaar een teken van medeleven zijn Geschrokken en bedroefd zijn wij van het plotselinge bericht dat is overleden Marco Eversdijk Vader van onze oud-leerlingen Niels en Jos en leerlingen Arjen groep 8) en Theo (groep 4) van CBS 't Honk te Kapelle. We verliezen een betrokken vader die veel voor onze school heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw Sandra en de jongens Gods onmisbare troost en nabijheid toe. Team, MR, AC, ouders en kinderen CBS 't Honk Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat moegestreden na een langdurige ziekte, in zijn eigen vertrouwde omgeving van ons is heengegaan mijn man, onze vader en mijn lieve Opa Bert Hubertus Johannes Franse Bert echtgenoot van Levina van den Bossche eerder weduwnaar van Mia Franse-Verschraegen Bert overleed in de leeftijd van 63 jaar. Levina Franse-van den Bossche Bastiaan Franse en Krista McDermott Jeroen Franse Astrid en Erwin Corijn Joran 1 januari 2012 Hanzestraat 15A, 4527 GH Aardenburg U kunt afscheid nemen van Bert in het Uitvaartcentrum van Crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c, op woensdag 4 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 5 januari om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid is er voor iedereen gelegenheid om koffie te drinken in de koffiekamer aldaar. Mocht u geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen, wilt u deze aankondiging dan als zondanig beschouwen. Denk aan mij terug, maar niet. in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. I Omringd door allen die haar lief waren, is na een f langdurige en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, I oma, zus, schoonzus, tante en vriendin echtgenote van Lino Grussu Goes, 9-3-1951 t Middelburg, 31-12-2011 Goes: Lino Grussu Goes: Angela en Ruud Kalau-Grussu Ryan Jamie Nieuwdorp: Willy en Eric Oostdijk-Kerkhove Fabian Goes: Herma en Ko Leendertse-van Brummelen Correspondentieadres: Duke Ellingtonlaan 41, 4462 LG Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 4 januari 2012. Geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Corrie de Jager Mevrouw De Jager was een zeer gewaardeerde vrijwilligster van SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits, voorzitter directie SVRZ Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve zorgzame man en onze vader Wim In de leeftijd van 68 jaar Ria Kik - Kraanen Martin Linda en René 28 december 2011 Dokter de Kockstraat 24 4311 EM Bruinisse De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Mevrouw Koster Onze steun en toeverlaat in vele, vele jaren is overleden. Wij denken met liefde aan haar terug. Familie Sauer Vlissingen, 28 december 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28