1 Dvsrkii^i) Francine Aertssen - van Hecke Christina Cornelia de Boe <1 IDensenlinq.nl dinsdag 3 januari 2012 familieberichten TJ ie had een karakter, ongelofelijk sterk Je stelde alles in het werk Om, de tijd die je was gegeven Tot het uiterste te leven Dankbaar voor alle fijne en waardevolle herinneringen die je ons nalaat, denken wij met een goed gevoel aan een zorgzame en betrokken moederen oma. Met verdriet hebben wij afscheid van je moeten nemen. Mam, bedankt voor de mooie balans in ons leven, bedankt voor je enorme toewijding. Lieve oma, dank je wel voor jouw gouden hart. weduwe van Anton Aertssen Middelburg, 2 februari 1919 Goes, 1 januari 2012 Middelburg: Ton en Corrie Felicia en Mark, Stéphanie, Ruben Gaico en Miranda, Olivier Goes: Frans en Marijke Dimitry en Tanne, Math is, Nicolas Maureen en Ton Deventer: John en Miny Sjoerd en Karin, Veronique, Elise, Lenneart Richard en Anja Marjolein en René, Noëlla, Hélène Oss: Marian en Albert Antoinette en Mark, Max, Zoé, Cécile Alex en Elizabeth, Jude Goes: Peter en Hanneke Femke en Dennis, Lukas, Sander Bart en Saskia, Lorainne, S? Lies en Richard, Emma, Jesse Ma is thuis in de Kievitlaan 60 te Goes. Er is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen van haar op donderdag 5 januari van 19.00- 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 6 januari om 11.30 uur in de parochiekerk FL Maria Magdalena, Singelstraat 1 te Goes, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "De Goederenloods", Albert Plesmanstraat 23 te Goes. ledereen die zich betrokken voelt is welkom. Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 41, 4461 NK Goes Joop bedankt voor je levenslange vriendschap Aaltje Wil Komt herwaarts tot mij, allen die vermoeid en belast zijt en ik zal U ruste geven Matth. 11:28 Heden is na een moeilijke levensavond overleden onze zus en tante Geboren te Kattendijke 24 augustus 1917 Overleden te Goes 2 januari 2012 zus van Adrie de Boe (Goes) zus van Jaap de Boe (Terheijden) Nichten en Neven Goes, zorgcentrum "Randhof Correspondentieadres E.C. Rooze, Bruelisstraat 102,4421 CT Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Randhof" voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 6 januari om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar in.de koffiekamer van het crematorium. "Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, 'v ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 Na een leven van liefde en zorg voor velen, is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma SIS .1 Catharina Margaretha Brasser - Tissink Ina weduwe van Willem Brasser Middelburg, 19-6-1935 t Middelburg, 31-12-2011 Vlissingen: René en Vera Brasser-Imanse Michel, Nathalie, Natasja Krommenie: Angelique Brasser en Ferrie Smit Emma-Sophie, Rebecca, lsabelle Óostkapelle: Willy en Frans Hoendervanger-Brasser Vlissingen: Frans en Margot Brasser-van Bronkhorst Saskia en Julio, Vilmar, Ana-Luisa Fransien en Arthur, Mink, Maud Jettie en Dennis, Luna, Sonny VI issingenJacqueline Brasser 'v Correspondentieadres: Steengrachtstraat 39, 4386 AR Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 januari om 13.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van Ina te nemen van 12.15 tot 12.45 uur. Na de dienst begeleiden wij Ina naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Bloemen zijn welkom, behalve witte. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. TCCdf W«..«MSs/S A 'ébtisÊÊÈ Zoals een kameel voor zijn meester neerknielt, opdat hij de last van zijn rug kan nemen aan het eind van de dag, knielt u zo iedere avond neer en laat u de Meester uw last wegnemen. Corrie ten Boom Lieve moeder Ina, Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart. Liefs Jacqueline 31 december 2011 Zonder afscheid te hebben kunnen nemen is plotseling overleden, onze lieve zus, schoonzus en tante, Mevrouw Catharina Margaretha Brasser-Tissink In de leeftijd van 76 jaar. Namens Broers en Zusters, Zwagers en Schoonzusters, Neven en Nichten Familie Tissink Oost-Souburg, 31 december 403$ I Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad. Nog zoveel te doen, zoveel te geven nog niet klaar met dit leven Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen mijn lieve man, onze vader en trotse opa Ronaldus Jozef Ceulemans - Ronny- in de leeftijd van 59 jaar. Heinkenszand: Tonny Ceulemans-van de Guchte Heinkenszand: Janine en Niels Janse-Ceulemans Ruben Hansweert: Nicole en Sander van der Haar-Ceulemans 31 december 2011 Korhoen 2,4451 ET Heinkenszand Donderdag 5 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid om afscheidvan Ronny te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 6 januari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', Sterigeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve broer, zwager en oom Ronny Ceulemans Leo en Els Ceulemans en kinderen Ineke en André Dekker, kinderen en kleinkinderen Yvonne Ceulemans Weer een wond. Met verslagenheid moesten wij afscheid nemen van onze zwager Ronny Ceulemans Kloetinge: Ineke Sinke-Van de Guchte t Digny en Ria Sinke-Beekman Vincent en Anne Michel Goes! Lia Rejack-Van de Guchte t René Rejack Erik Lindsay Heinkenszand: Ingrid Huige-Van de Guchte t Kees Huige Sharon en Johnny Roy Wij wensen Tonny, Janine, Niels, Ruben, Nicole en Sander veel sterkte toe. Mijn geliefde broer, zwager, onze oom Franqois Dees (Frans) echtgenoot van Ebrina van Driel is overleden op 28 december 2011 te Oostburg We herinneren hem als een bijzonder hartelijke en belangstellende man, die samen met zijn vrouw hun huis in Zeeland altijd openstelde voor ons en waar we met z'n allen vele gezellige vakanties hebben beleefd. Glimmen: Jozias Dees in herinnering, Antonia Gezina Dees-Gooris, kinderen en kleinkinderen. Wij ontvingen het bericht dat onze oud-collega Peter van Dijk is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met dit verlies. Collega's Technische Dienst Verbrugge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27