Marrea zeeland 123 3 OF 5 DAGEN SCHIERMONNIKOOG www.marrea.nl Schiermonnikoog; het kleinst bewoonde Waddeneiland en overweldigend mooi. Even lekker helemaal niks doen en in alle rust genieten van ongerepte natuur, het strand en de zee. dinsdag 3 januari 2012 vendien moest zijn been worden geamputeerd: dat was aan het af sterven. De anesthesist durfde een narcose niet aan: men was bang dat Griep tijdens een operatie zou overlijden. Na aandringen van de familie besluiten de artsen de be handeling toch voort te zetten. Een dag later blijkt Griep toch zo te zijn opgeknapt dat de artsen vin den dat hij naar een ander zieken huis vervoerd kan worden. Griep gaat naar Antwerpen, waar hij her haaldelijk wordt geopereerd. Zijn been wordt afgezet, zijn infecties worden bestreden en hij wordt langdurig behandeld. In maart 2008 mag hij naar huis. Volgens Miep heeft haar man daar na nog 'goed geleefd'. „Toen hij thuis was, ging hij weer overal mee naar toe, met zijn rolstoel, hij deed zijn eigen boodschappen, we dronken koffie na de kermis. Ze zeggen bij het Admiraal De Ruij- ter Ziekenhuis nu: wat de artsen in Antwerpen hebben gedaan, is uniek, maar dat zeggen ze volgens Miep Griep uit Oost-Souburg heeft een rechtszaak aangespannen tegen het ziekenhuis. foto Bzaak Verkeste mij om zichzelf vrij te pleiten." De verzekering van het ADRZ keert smartengeld uit, voor het ver lies van het been van haar man. Ook daarvoor heeft ze jaren moe ten vechten. „Van dat rotgeld wil ik geen cent hebben, dat geef ik aan mijn kinderen. Als deze proce dure afgelopen is, dan ben ik er klaar mee." totaal onttakelde stad omwille van een luxe prestigeobject dat in de toekomst nóg meer geld zal opslok ken? Als dit gemeentebestuur ook maar een greintje integriteit bezit, dan ziet het in dat je bij zulke hoge be dragen in deze tijd van recessie niet om de stem van de burgers heen kunt. Hoog tijd voor een referendum. Dan kunnen de burgers zélf bepa len waar dé prioriteiten dienen te liggen. lome wan Löeire-Smöt Dam 63a, Middelburg Megavarkensstallen Had de provincie er iets aan ge daan als er meer klachten (27 de cember) geweest zouden zijn? De mensen stoppen vanzelf met de klachten. Er gebeurt toch niets Er zijn vast meer klachten geweest dan deze drie, maar deze zijn op de grote stapel gelegd zoals dat nu ook gebeurt. De provincie gaat zich er mee bemoeien op het mo ment dat het te laat is. Zit de provincie er misschien niet voor de inwoners van de provin cie? Hebben ze misschien meer eigen belang om hier te zitten? Zou iemand er iets aan doen als hun vergaderzaal naast de stal zou staan? Overigens valt het in Kloosterzan- de wel mee met de overlast, vind ik persoonlijk. M. J. Ruben Cloosterstraat 54, Kloosterzande Recreatie Het jaar 2011 was voor vele gasten van de West-Zeeuws-Vlaamse cam pings De Sandtplaet en de Napo- leonheve het laatste jaar dat ze op de voor hen vertrouwde plek kon den genieten. Velen vertrokken naar elders. Ve len keerden 'ons-eigen-landje' de rug toe. Onze overheden hebben ervoor ge zorgd dat recreanten, die een bij drage hebben geleverd aan het tot bloei komen van de recreatiesector aan de West-Zeeuws-Vlaamse kust, ervaren dat ze niet meer pas sen in de toekomstvisie van die overheid. Bewoners, bewerkers en genieters van onze kostbare en vruchtbare polders moeten plaats maken voor door zout water beheerste 'tekenta- felnatuur'. De schade die het zoute water aan zal brengen aan de omliggende lan derijen wil men afkopen. De invloed op de gezondheid van de West-Zeeuws-Vlaming door on der meer verwaaiing van het met cadmium vervuilde fijnstof bagatel liseert men. Vooruitgang is prima, maar niet ten koste van de schaarse midde len en van onze gezondheid. Overheid: let op uw 'saeck', op ons geld en op onze gezondheid! Guus Langeraert 't Schuttebocht 21, Oostburg GoldenTulip Graaf Bernstorff Is gelegen in het hart van de be schermde dorpskern. Het hotel beschikt over comfortabele kamers en hotelappartementen. Het hotel, restaurant en het terras met de verwarmde veranda, is voor levensgenieters een gewaardeerde plek met informeel gastheerschap, goede service en een verrukkelijke me diterrane keuken. Een verblijf in dit hotel maakt van uw eilandbezoek een onvergetelijke belevenis. Boeken via www.marrea.nlA/VEG055 Supervoordelig overnachten in GoldenTulip Graaf Bernstorff! Het arrangement: Busvervoer op Schiermonnikoog van de boot naar het hotel en terug 2 of 4* x overnachting 2 of 4* x uitgebreid ontbijtbuffet 1 of 2* x 3-gangendiner (1 diner op aankomstdag, 2e diner op dag naar keuze) Koffie bij BernstorffaanZee (beachclub met uitzicht op zee!) Wandel- en fietsroutes Toeristische informatie (*5-daags arrangement) 3 dagen van 189,00 voor 119,00 5 dagen van 349,00 voor 225,00 Bij verblijf in januari en februari: gratis fietshuur tijdens het gehele verblijf! (t.w.v.C 20,- tot €32,50) *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst van 1 april tot 1 november en op vrijdag of zaterdag 20,00 p.p.Toeslag alleen- gebruik 20,00 p.n.Toeristenbelasting 1,22 p.p.p.n. Reserveringskosten €7,50 per boeking. Geldig t/m 19 december 2012, m.u.v. feestdagen. Schiermonnikoog is een eiland apart. Met 850 bewoners is de authentieke sfeer op het eiland goed bewaard gebleven. Geen hectiek, geen auto's, maar een ontspannen sfeer waar u de dagelijkse beslommeringen al snel vergeet. Neem de tijd om gewoon een uurtje naar de zee te kijken, wandel door de duinen en geniet van de stilte. Het kost helemaal niets maar de waarde ervan is onbeschrijflijk. Het brengt u tot rust en geeft u weer nieuwe inspiratie en energie. In het enige dorpje van Schiermonnikoog treft u naast enkele restaurants en terrasjes ook een paar leuke boetiekjes. Vergeet niet om even bij Snoepgoed en Lekkers binnen te lopen; een enig echt authentiek snoepwinkeltje met alle snoepjes van vroeger in mooie grote potten. U logeert in het beste hotel van het eiland; 4-sterren hotel Graaf Bernstorff in het centrum van het dorp. boek online of bel 0571 27 77 44 vraag ook onze gratis arrangementenbrochure aan! Veruit de beste in reisjes dichtbij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23