SALE Maarten Janse 19 berco ieter dan vorig jaar, maar toch koud voordeel winter collectie 50% korting Vrienden van Siem geven 15 mille aan kliniek Vrouw gewond na aanrijding met auto GERARD «T Pony's gestolen uit weiland Arendskerke Gewonde bij brand in Middelburgse woning maandag 2 januari 2012 SINT-ANNALAND - De Vrienden van Siem uit Sint-Annaland hebben een cheque van 15.000 euro over handigd aan de Daniël den Hoed kliniek in Rotterdam. Het geld is het afgelopen jaar opge haald door het organiseren van al lerlei activiteiten, zoals een bedrij- ventoernooi, een loterij en het tra ditionele voetbaltoernooi in de cember. De kliniek wil het geld ge bruiken voor een nieuw activitei tencentrum. De Stichting Vrien den van Siem is opgericht na het overlijden van Siem Vroegop (27). Elk jaar zamelen zijn voetbalvrien den geld in voor een ander goed doel op het gebied van kanker. lange vorststraat - goes KATTENDIJKE Een 68-jarige vrouw uit de gemeen te Goes is in de nacht van zaterdag op zondag aangereden op de Mon- nikendijk in Kattendijke. Zij stak daar de weg over, maar werd over het hoofd gezien door een 64-jarige automobilist, die eveneens afkomstig is uit de ge meente Goes. De man kon niet meer op tijd tot stilstand komen. Een aanrijding was het gevolg. De vrouw is per ambulance naar het ziekenhuis ge bracht. Ze liep een hersenschud ding en een hoofdwond op. verhuizingen en meubelopsfag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl 'S-HEER ARENDSKERKE Uit een weiland aan de Nieuwe Rijksweg in 's-Heer Arendskerke zijn op 28 of 29 december twee po ny's weggenomen. Het gaat om een IJslander van 18 jaar oud en een 20-jarige Shetlander. De politie kan niet zeggen wat de waarde van de dieren is. Ze zijn al op leeftijd en hebben vooral een emotionele waarde voor de eige naar. Hij heeft aangifte gedaan. MIDDELBURG De brandweer is zaterdagmiddag tweemaal uitgerukt voor een wo ningbrand. Bij een binnenbrandje in een woning op de hoek van de Koningin Julianastraat en Prins Hendrikstraat raakte een persoon gewond. De brand ontstond toen de vlam in de plan sloeg. De brand weer had het vuur snel onder con trole. Eerder was er een binnen brandje aan de Meanderlaan in Middelburg. Daar viel het mee. „Dit is gewoon poging tot brandstichting! Het is triest dat mensen hun ei gen dorpshuis vernielen. Ik ben serieus in staat om ermee te stoppen. Maar misschien is het verstandig daar later een besluit over te nemen." foto's Marijana Pajovic Op het plein voor het dorpshuis werd weer een vreugdevuur gehouden. Het gebouw zelf bleef deze keer helaas niet gespaard. Deelnemers dringen voor een lekker opwarmertje. foto Marijana Pajovic KORTGENE - Tientallen mensen hebben gisteren op camping De Paardekreek in Kortgene de kou ge trotseerd door mee te doen aan de nieuwjaarsduik. Nou ja, kou. Het was relatief ge zien nog warm. Tijdens de editie van vorig jaar waren de omstandig heden echt bar. Toen lag er zelfs sneeuw. Dat het nu aangenamer was, resulteerde in een groot aan tal deelnemers. Om stipt één uur renden ze alle maal het water in om daar een al coholische versnapering te krijgen. Veel mensen kozen er echter voor om snel het water uit te gaan. Want het mag dan wel uitzonder lijk warm zijn voor de tijd van het jaar, aangenaam is het niet om nu het Veerse Meer in te lopen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43