nieuw in 2012129 Met een nieuw logo Met een verbeterde I Meer aandacht voor PZC 1 HH genieten I kijker binnen buiten zaterdag 31 december 2011 l «SHükl Vandaag onthullen we al een klein deel van de nieuwe titel. Maandag ziet u de hele kop. Met levendige let ters, een ontwerp van het reclamebu reau Nijgh in Rotterdam. De nieuwe ti tel is duidelijk, eenvoudig en modern. Uit onderzoek blijkt dat veel lezers deze nieuwe stijl waarderen. IML jW MBMÉaml ...ftr?- 1 M Lezers hebben aangegeven dat de ru briek Eten wat hen betreft wat meer ruimte mag krijgen. Daar geven we graag gehoor aan. Bovendien voeren we een nieuwe rubriek in: 'Wandel mee met de PZC'. De recensies vari Zeeuwse restau rants worden ruimer van opzet. Op de vernieuwde pagina Eten staat voortaan ook een recept. Verder gaan we in de UitGids wandelen. Lezers kunnen zelf hun favorie te wandelroute aanmelden; de re dactie kiest er elke week een uit. Een verslaggever gaat vervol gens samen met de inzender op pad, om de route te verkennen en om te vernemen waarom dit zo'n bijzondere wandeling is. Het katern Wonen wordt dikker. Wat blijft zijn bekende verhalen over (nieuwe) designproducten, de Tuincolumn van Romke van de Kaa en de rubriek waarin de redactie ant woord geeft op vragen die bij lezers leven over vaste plannen, ongedierte in de tuin en hoe je bijvoorbeeld het mos in het gazon bestrijdt. Nieuw in 2012 is een grotere Zeeuwse invulling in het katern Wo nen. De redactie gaat elke week bij een Zeeuw kijken achter de voor deur. Hoe woont hij of zij en wat is de laatste of duurste aankoop in huis geweest. Nieuw is ook de rubriek Huis te koop. Elke week richten we de schijn werper op een huis dat in Zeeland te koop staat. Het kan gaan om een bij zonder huis, een woning die al lang te koop staat of een vakantiewoning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53