VVV Roompot zeeland 123 'Grote en dure bungalows het populairst' Lampenier nü ook in van Belle Wonen Ook maanvis gevonden bij Westkapelle Kerstboomverbranden en loterij in Griffioen Oecumenische evensong Verwaarloosde pup gered uit woning MIDDELBURG CV3 „Dit jaar speelt een grote rol dat er vijf werkdagen tussen de twee feestdagen zitten en dat mensen dus relatief veel vrije dagen moeten opnemen om er een weekje tussenuit te kunnen.' W „Als mensen op tijd reserveren, mogen ze deze dagen gratis bij ons kamperen. Dat loopt goed. De plaatsen zitten lang vantevoren vol. Nee, niet met tenten, wel met caravans en steeds meer met campers." zaterdag 31 december 2011 Wij wensen iedereen een gezond en voorspoedig 2012. Alle medewerkers van huisartsenpraktijk Stutterheim Meliskerke Oud en Nieuw vieren met de hele familie in één groot vakantiehuis, het wordt steeds populairder. „De gro te en duurdere huizen zijn niet aan te slepen", constateert Anita Breel van Roompot Vakanties. „Tien-persoonshuizen, 16-per- soons, 24-persoons, ze zitten al een half jaar vantevoren vol. In de zomer niet, dan gaan mensen al leen met hun eigen gezin op va kantie. Maar met Kerst en de jaar wisseling wel, deze periode willen ze met de hele familie samen zijn. Ondanks dat het economisch nog steeds niet zo goed gaat, hebben mensen dat er toch voor over." Résidence De Banjaard en Buiten hof Domburg zitten dan ook goed vol. Met Kerst was het - zoals im mer - rustiger dan nu met Oud en Nieuw, bevestigt zij het beeld van de VW Walcheren/Noord-Beve land. „Omdat traditioneel in Zee land de Duitsers een grote rol spe len en die vieren Kerst thuis en gaan weg voor de jaarwisseling. Ze ker de midweek vanaf aanstaande maandag is druk. Dan zitten we voor 95 procent vol in de bunga lows en voor 60 tot 70 procent op de campings. Als verantwoordelijk manager voor de bezettingsgraad en de omzet is ze dan ook erg te vreden over de boekingen. „Het loopt erg goed." De gasten komen vooral uit Duits land en Nederland. Het aantal Bel gen is volgens haar nog 'te ver waarlozen'. „Die komen vaak wel voor één dag, bijvoorbeeld om te zwemmen, maar niet voor meer dagen." westkapelle - Spoelde donderdag een maanvis aan op Schouwen, gis teren lag er één op de zeedijk van Westkapelle. De vis is opgehaald door ]aap van der Hiele van de Eerste Hulp bij Zeezoogdieren. De maanvis in Westkapelle was een stuk kleiner dan die op Schouwen. Beide die ren liggen nu in een diepvries bij Neeltje Jans en worden binnen kort opgehaald door een medewer ker het natuurhistorisch museum Naturalis in Leiden. Van der Hiele heeft gehoord dat er vorige week ook al een maanvis was aangespoeld bij Zoutelande. Daarmee zou het totaal in Neder land dit jaar op zeven komen, bere kent bij. Van der Hiele had het gisteren extra druk, want hij moest ook nog bij Oostkapelle een dode bruinvis ophalen, en bij de Greve- lingen een dode zeehond. MIDDELBURG Stichting Speelhof Hoogerzael houdt vrijdag 6 januari een kerst boomverbranding. Bewoners van de Griffioen kunnen die dag vanaf 's middags 14.00 uur hun boom af geven op het terrein van het Speel hof Hoogerzael aan het Seispark. Er is een loterij aan verbonden. De verbranding begint om 19.00 uur. VLISSINGEN In de Sint Jacobskerk in Vlissingen vindt op zondag 8 januari een oecu menische evensong naar Engels model plaats. De dienst begint om 17.00 uur en de kerk is open vanaf 16.30 uur. De Evensong bestaat als gebruikelijk uit samenzang, liturgi sche zang en Bijbellezingen. Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. tfm vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Q www.z2.nl SLUIS - Een verwaarloosde pup is afgelopen week uit een woning in de gemeente Sluis gehaald. De poli tie kwam de hond op het spoor na een melding die was binnengeko men via 144 Red een dier. Een die- renpolitieagent ging naar het be treffende adres. Daar trof hij een American pitbull pup aan van on geveer vijf maanden. Het dier was te mager en had een ernstige huid aandoening. De eigenaar deed vrij willig afstand van de pup en vertel de dat hij geen geld heeft voor be handeling. De hond is vervolgens door de dierenambulance overge bracht naar een asiel en onder toe zicht van een dierenarts gesteld. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn op het wonen en woninginrichting Van Belle Wonen Lampenier gt Lampenier toonaangevende verlichtingsformule Nederland. Pres. Rooseveltlaan 772 4382 NB Vlissingen tel. 0118-416188 fax. 0118-440043 info@vanbellewonen.nl www.vanbellewonen.nl De pnjs is De kwalitei De service i goed beter he best Tien-persoonshuizen, 16-persoons, 24-persoons, ze zitten ai een half jaar vantevoren vol, zoals op Buitenhof Domburg. foto Ruben Oreel Marshalllaan 5 Riante en moderne vrijstaande woning met 3 slaapkamers en tuin op het zuiden. Perceelopp. ruim 1.000 m2. Vraagprijs 699.000,- k.k. 0^: SCHULTING www.schulting-partners.nl j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 119