DvürjüdfiJ] Willem Wouter Elenbaas 32 I familieberichten vrijdag 30 december 2011 (H m9ns0niinq.nl Michel Burger One of a kind Dag mies... Johan, Cora, Jessica Tamara, Khaled, Jainila, Marindo, Marley Joshua, Wenka, Luca, Leilani, Luciani Wij zijn erg verdrietig dat de zoon van onze buren en de man van Khwan Michel Burger op zo'n jonge leeftijd is overleden. Wij wensen Ad en Ciska, Khwan, Samantha, Angela en overige familie alle sterkte toe. Harald, Marianne, Nina en Youri Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Michel Burger in de leeftijd van 32 jaar. Michel was sinds 1 oktober 2006 werkzaam als chauffeur/ belader bij het onderdeel Stadsreiniging van de Gemeente Middelburg. Wij hebben Michel leren kennen als een enthousiaste en positief ingestelde medewerker die betrokken was bij zijn werk en dat van zijn collega's. Zijn overlijden na een kort stondige ernstige ziekte heeft ons diep geraakt en wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega die door ons allen gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote en verdere naaste familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Wij hebben met grote verslagenheid kennisgenomen van het bericht dat onze collega Michel Burger is overleden. Michel heeft na een korte, ongelijke strijd afscheid genomen. Eén van zijn grote passies was de Reiniging. Michel, je was een gewaardeerde en geliefde collega. Je had je ware liefde gevonden! We hadden zo graag samen met jou de geboorte van jullie kindje willen vieren. We hadden je zo graag nog heel lang in ons midden gehad. Michel, we missen je nu al. Collega's van Realisatiebedrijf I Gemeente Middelburg Wij hebben het droeyige bericht gekregen dat onze collega Michel Burger na een kortstondig ziekbed is overleden. Michel werd door zijn kennis, ervaring en inzet zeer gewaardeerd. Hij was een sociaal en meelevend collega die wij zeer zullen missen. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Collega's van Realisatiebedrijf II van de Gemeente Middelburg Vol ongeloof hebben we kennisgenomen van het overlijden van Michel, zoon van Ad teamlid en teamcaptain van het Cegelecrunningteam. Michel Burger Wij wensen Ad, Ciska, zijn vrouw Khawkhwan en zijn ver'dere familie veel sterkte toe met dit onrechtvaardige verlies. Narrjens de CEGELECRUNNERS waarvoor Ad zich al jaren vol overgave inzet met als motto "de kwaliteit verbeteren van het leven van mensen met kanker". Vlissingen 28 december 2011 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de zoon van onze gewaardeerde medewerker en collega Ad Burger Michel Burger Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ "Mijn genade is u genoeg" 2 Kor. 12:9 Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve vader en opa echtgenoot van Lijntje Elizabeth Elenbaas-van der Hooft +2007 Drager van het Verzetsherdenkingskruis in de leeftijd van 93 jaar. Leo Elenbaas +1943 Haamstede, Jacques en Joke Elenbaas-Bruijns Remco en Annette Bruinisse, Lenny en Ad Schenk-Elenbaas Edward en Jacqueline Arthur lossejimmy, Lennaert, Sterre-Veerle Bruinisse, Leo en Bets Elenbaas-van Os Annemarie en Edwin Tom, lort William en Elske Sam Burgh-Haamstede, 29 december 2011 Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Grevelingenlaan 13 4328 EV Burgh-Haamstede De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 3 januari in de kerk van de Hervormde gemeente te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" te Bruinisse. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Onverwachts kwam er een einde aan het mooie en rijke leven van onze lieve vader, schoonvader en'opa Tom (Andreas Cornelis) de Gaaij Hoorn, 14 juni 1922 t Arnhem, 28 december 2011 weduwnaar van Froukje Pluim Civiel ingenieur en "Ontdekkingsreiziger" Officier in de Orde van Oranje-Nassau Bescheiden, maar wel aanwezig. Onderzoekend en zeer betrokken bij zijn naasten en zijn omgeving. Houten: Corien de Gaaij en Jeroen van Gaaien Koen en Frank Middelburg: Anke de Gaaij en Jos de Jong Maartje en Yannic Middelburg: Pieter en Truus de Gaaij - Mengelers Hester t> Carlijn en Camiel Gouda: Gaike de Gaaij en Maarten van Nielen Sander, Marlieke en Jorik Middelburg: Rob de Gaaij en Trees Lybeert Thomas en Andreas Middelburg: Wouter de Gaaij en Carla van de Merbel Evelien Leidschendam: Maarten de Gaaij en Elles van Paassen Casper en Joris Zwolle: Geert de Gaaij en Marjan van der Vooren Martijn en Heieen Correspondentie-adres: Corien de Gaaij, Bovencamp 75 3992 RX Houten Op dinsdag 3 januari 2012 is er in uitvaartcentrum Mijnhart, Utrechtseweg 220 te Oosterbeek, van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De afscheidsceremonie zal aldaar om 13.00 uur worden gehouden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om ca. 14.30 uur op de Algemene Begraafplaatsaan de Van Limburg Stirumweg te Oosterbeek. Na afloop ontmoeten wij u graag in voornoemd uitvaartcentrum. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid Dhr. R. Hanemaaijer Op de leeftijd van 82 jaar. Rob was een actieve zeezeiler die samen met het gezin grote tochten en wedstrijden voer. Met de Kanaloa naar Oostende bleef tot zeer recent een geliefde bestemming. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Toch nog onverwachts kregen wij het bericht van het overlijden van dr. Hanemaaijer Rob was een van onze trouwste klanten, wij zullen hem missen. Wij wensen Ank, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Automobielbedrijf Dijkwel Adri, Hennyen Richard wsm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32