SALE nwra Verleidelijke leerzaam nu met korting tot wel 60% ■BB3MÉTaa zeeland 121 Gemeente Veere krijgt meer grote minicampings dan werd verwacht Acht mensen aan het werk door baanbonus WÊÊÊÊÊÊEEMm üül 3 winter collectie 50% korting Lingerie en nachtmode Opa en omadag in het Fruitteeltmuseum Twijfel over uw energieprijs? I Wij helpen u graag vergelijken. Bij Livera vind je ook de collectie van: In het bericht over het nieuwe clubgebouw van ijsvereniging Nieu- werkerk is een fout geslopen. In het gebouw is geen kantine ge vestigd, zoals gemeld, maar alleen een opslagruimte en een keuken tje. De ijsvereniging houdt komende vrijdagavond een open huis voor al le sponsors en vrijwilligers van de club. Goes - Middelburg I jB__| Het is SALE bij Livera en dat is verleidelijk! MmI donderdag 29 december 2011 S Overigens mogen belanghebben den de vergunningen nog aanvech ten. Dat kunnen andere kampeer- boeren zijn of mensen die in de buurt wonen. De laatste bezwaar termijn loopt half februari af Dan is duidelijk of alle vergunningen onherroepelijk zijn. Voor een aan tal kampeerboeren geldt ook nog de voorwaarde dat ze tegen die tijd hun kwaliteitsverbeterings plan op orde moeten hebben, of dat de landschappelijke inpassing moet zijn uitgevoerd. Dat de gemeente alsnog meer ver gunningen moest verstrekken werd veroorzaakt door een lek in de eigen regels. Dat werd ander half jaar geleden blootgelegd door de Middelburgse bestuursrechter. Die deed uitspraak in slepende procedures die minicamping De Heksenketel tegen de gemeente voerde. Veere gooide het uiteindelijk met De Heksenketel op een akkoordje en dichtte het lek in de regels, maar moest nog wel 50 aanvragen afwikkelen. Daarvan konden er 29 terzijde worden geschoven, omdat de aanvragers niet voldeden aan de eisen. In twee van die gevallen lopen nu nog beroepsprodecures. Van de 21 nieuwe uitbreidingsver gunningen zijn er vijf voor cam pings bij Oostkapelle, drie bij Big- gekerke en Domburg, twee bij Me- liskerke, Zoutelande, Veere en één bij Aagtekerke, Grijpskerke, Seroos- kerke en Vrouwenpolder. Het Fruitteeltmuseum in Kapelle houdt woensdag voor opa's en oma's en hun kleinkinderen. Sa men gaan ze een insecten- of bijen hotel maken. Ook is er een speur tocht. De knutselmiddag is van 13.00 tot 16.00 uur, kosten 7,50 eu ro. Aanmelden: 0113-344904 of info@ffuitteeltmuseum.nl door Henk Postma domburg - De gemeente Veere heeft uiteindelijk aan 57 van de 165 kampeerboeren toestemming moeten verlenen hun minicam ping uit te breiden. Dat zijn er twaalf meer dan ooit de bedoeling was, en ook enkele meer dan de gemeente in april nog verwachtte. KAPELLE het team in de bibliotheek van 's-Gravenpolder. foto's Willem Mieras lukkig hebben we dat gedaan. Het niveau van 's-Gravenpolder was best goed, hoor, maar wij zijn ge woon beter." Dat dit geen grootspraak was, bleek aan het eind van de middag, want Heinkenszand kwam net als vorig jaar als winnaar uit de bus. Het is recreatie-wethouder René Molenaar (CDA) gelukt nog net voor het eind van dit jaar alle aan vragen af te handelen. Dat heeft ge leid tot nog eens 21 uitbreidingsver gunningen naast de 36 die al wa ren verstrekt. In alle gevallen gaat het om uitbreiding van 15 naar 25 kampeerplekjes. door Rob Paardekam tholen - De baanbonus in de ge meente Tholen is een succes ge worden. Vijf mensen zijn er al door aan het werk gekomen en daar komen er waarschijnlijk nog drie bij. De baanbonus houdt in dat werk gevers die een werkloze minimaal een jaar in dienst nemen van de gemeente een geldbedrag krijgen. Als de werkzoekende jonger dan 27 jaar is, krijgt de werkgever een bonus van 5000 euro. Ais iemand ouders is, keert de gemeente zelfs het dubbele uit. Sinds de bonus in september werd aangekondigd, zijn er ruim tien verzoeken binnengekomen. Een paar ervan voldeden niet aan de voorwaarden, maar de meeste zijn in behandeling genomen. Vijf werkzoekenden zijn inmid dels aan het werk gegaan en de bij behorende bonussen zijn uitge keerd. Drie aanvragen zijn nóg in behandeling, maar zien er veelbelo vend uit. Dat betekent dat acht mensen door de baanbonus aan werk zijn geholpen. De gemeente is tevreden over dat aantal. De termijn waarop aanvragen kun nen worden ingediend, loopt over een paar dagen af. Of de baanbo nus terugkeert, is nog niet bekend. Bel 0800-5150 en stap in voor 6 januari 2012. www.DELTA.nl/energie DELTA, mijn keuze!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61