man kan bij Willem terecht SALE ua zeeland 121 bedreigde Schuttevaer model van levensgenieter waarvan middelomvang meer groeit dan schouderbreedte winter collectie 50% korting Scholen in Hulst mogen voor 22 mille verbouwen Gesprek met Omroep Hulst over toekomst Twijfel over uw energieprijs? Wij helpen u graag vergelijken. donderdag 29 december 2011 zaak om ons concept goed te bewa ken. Het gaat immers om het merk Willem van Bourgondië. Daarop mag niets aan te merken zijn." De verkoop geschiedt uitsluitend op internet. Voordeel is dat je geen winkel hoeft in te richten. Daar staan grote investeringen tegen over voor marketing, om te zorgen dat je hoog genoteerd staat bij de zoekmachines. „De kunst is om met een beperkt budget zo veel mogelijk resultaat te bereiken." Inmiddels is de kledinglijn uitge breid met wijn en keukenartikelen zoals messen en pannen. „Een kle dinglijn is leuk, maar niet voldoen de, stelt Willem. „Met het idee van de Bourgondiër kan veel meer worden gedaan. In de kledingwin kel verkopen wij nu nog alleen ons eigen merk, maar ik kan me voorstellen dat er schoenmerken zijn die aan onze eisen voldoen. Wij denken ook aan parfum. Die producten versterken elkaar. Willem timmert aan de weg, sa men met zijn partner Chantal de Baaij, om zoveel mogelijk aan dacht voor zijn onderneming te ge nereren. De nominatie voor de Boost Award 2011 van de Junior Kamer Zeeuws-Vlaand eren in no vember is niet zonder effect geble ven. De prijs is naar Cress bv in Breskens gegaan en dat vindt Wil lem een beetje zuur. Willem gaat voor goud en niet voor zilver. „Ik ben een slecht verliezer", er kent hij lachend. „Bij een wed strijd wil ik winnen. Maar het was leuk genomineerd te zijn. Het gaf veel reacties." Hij greep de prijsuit reiking aan om een beroep te doen op andere ondernemers om via het internetplatform hun bourgondische producten aati te bieden. Zo kunnen we van el- kaars aanbod en kennis profiteren. Hoe breder het aanbod wordt, hoe meer treffers bij het zoeken op in ternet." Ook wordt begonnen met een weblog. De eerste is afgelopen weekeinde geschreven en ver schijnt binnenkort op internet. door Eugène Verstraeten hulst - Verschillende basisscholen in de gemeente Hulst mogen vol gend jaar voor in totaal 22.000 eu ro verbouwen. De gemeenteraad heeft aanvragen daarvoor goedge keurd. St. Bernardus in Clinge krijgt geld voor het vervangen van de glazen bouwstenen in de gevel, Ter Dui nen in Kloosterzande voor dakwer ken, Inghelosenberghe in Sint Jan- steen voor uitbreiding van de fiet senberging, de Reynaert in Hulst voor aanpassing van de lichtkoe pels, de Schakel in Vogelwaarde voor het betegelen van het gras veld, de Sandeschool in Klooster zande voor vervangen van goten en lichtkoepels en de Nobelhorst in Hulst om de kruipruimten droog te houden. De Heidepoort in Heikant pro beert al vier jaar toestemming te krijgen om de personeelskamer uit te breiden. Gelet op de terugloop van het aantal leerlingen wordt nu een oplossing bedacht binnen de bestaande school. De gemeente wacht het plan af. Willem de Jonge (rechts) tijdens de prijsuitreiking van de Boost Award in november, gekleed in vest van eigen merk. IWHMMMMMMMB—■HWBMWMWWBWWWBBBM ~l-~TniiïiTlïïrirni MiHilli I Mil tl 1 HU Wil Hi llllilli MIIHIIIHHIil UiMWi Ml «■■IIWUMMMillll illM 'li I «H t «MBflUBi voor. Maar wel met de waarschu wing: gaat het niet door, dan is Schuttevaer over een paar jaar ter ziele." De schippersvereniging is momenteel overigens ook betrok ken bij de vorming van één geza menlijke binnenvaartorganisatie. Dat gebeurt op verzoek van minis ter Schultz van Haegen van Ver keer en Waterstaat. Voorzitter Johnny van Ijk van de afdeling Terneuzen van Schutte vaer: „De vraag is of Schuttevaer zich hierbij moet aansluiten. Wij denken dat samenwerken een goe de zaak is, maar dat het het ook van belang is dat wij onze eigen identiteit behouden." door Eugène Verstraeten hulst - Burgemeester en wethou ders van Hulst delen de zorgen van de gemeenteraad over de toe komst van de lokale Omroep Hulst. In het nieuwe jaar gaat het college met de omroep in gesprek over hoe het op de langere termijn verder moet. Burgemeester Jan-Frans Mulder zei dat in de raadsvergadering. De omroep zit in financiële proble men en heeft de gemeente om extra steun gevraagd. De gemeente raad besloot om eenmalig een be drag van 12.500 extra subsidie be schikbaar te stellen. Daarmee is de omroep in ieder geval voor een jaar gered. De raad wil wel dat de gemeente met de omroep gaat pra ten over de financiële toekomst. Op dit moment is de omroep be zig met een onderzoek naar de kijkdichtheid onder de Hulster be volking. Uit een eerder onderzoek dit jaar bleek dat ruim driekwart van de Hulstenaren wel eens van de omroep heeft gehoord en meer dan de helft van de mensen heeft er ook wel eens naar gekeken. Op de vraag of men vaker naar Omroep Hulst gaat kijken ant woordde meer dan de helft van de ondervraagden bevestigend. De programma's worden redelijk ge waardeerd. www.DELTA.nl/energie Bel 0800-5150 en stap in voor 6 januari 2012. the multi-utility company

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51