i tm Colofon Rinus Kamerling Janna Elizabeth Nagelkerke - Moerdijk amilieberichten 0 Ul9nsenLinq.nl donderdag 29 december 2011 familieberichten 133 Tot onze droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een huwelijk van 67 jaar, mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Katharinus Marinus Kamerling Rinus echtgenoot van Everina Baay in de leeftijd van 91 jaar. Waarde 9-11-1920 r Krabbendijke 27-12-2011 Krabbendijke: E. Kamerling-Baay Bram en Jo Jan en Ineke Elly en Mijndert Henk en Carla Kees en Rosa Ina en Gerard Ad en Jolanda Heieen en Martien Klein- en achterkleinkinderen Nieukerckestraat 55 4413 EJ Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 30 december om 13.00 uur in het dorpshuis, Mauritsstraat 4-6 te Waarde. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Tot ons verdriet is overleden mijn geliefde broer en onze oom uit Krabbendijke Meliskerke K. Kamerling Neven en nichten Het was, het is gedaan... Na een moeilijke tijd hebben wij helaas afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, onze "Juul" en opa Jan. Wij zullen hem missen, wat zal het stil zijn zonder hem... Jannes Jozias Moelaart - Jan Schoondijke, 26-05-19-36 Goes, 23-12-2011 Tiny Corinne en Emiel Kim en Sean Timo Conner Denzei Katinka en Jan Eva Jesse Michelle Correspondentieadres: Salvador Dalistraat 55, 4382 KC Vlissingen Overeenkomstig zijn wens, heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor wie zij was, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder en oma getrouwd geweest met Hui br echt Pi eter Nagelkerke t 1991 's-Gravendeel, 25 augustus 1927 t Goes 28 december 2011 "We herinneren haar als een warme, krachtige, unieke en ruimhartige vrouw. Kapeüe Anneke en Piet Stroo Marije en Jurjen Huizen Dini en Sjef Craane Elzo en Christa, Bi bi Alvin en Manfred Amsterdam Jan Kees Nagelkerke en David du Crocq Goes Liesbeth en Wilbert van Waas Wilbert Aalbessestraat 42 A 4413 DE Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 31 decem ber tussen 10.00 en 10.45 uur in dorpshuis "De Mei boom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. De herdenkingsbijeenkomst vindt aansluitend plaats om 11.00 uur in bovengenoemd dorpshuis. We vinden het fijn dat u hierbij aanwezig bent. Na de bijeenkomst begeleiden wij haar in familiekring naar het crematorium te Middelburg. - Geen toespraken - We zijn dankbaar voor de liefdevolle en deskundige verzorging in verpleeghuis "Ter Valcke. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zwager Jan Smeekens Ware gevoelens hebben een magnetische kracht. Wissenkerke: Eduard en Nel van der Moere-de Baar 'meer dan een onderwijzer' Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega en onderwijzer meneer Jan (oud)leerlingen, ouders, collega's en MR openbare basisschool De Bijenburch Diep bedroefd zijn we omdat onze oud-collega en oud-medewerker Jan Smeekens is overleden. We zullen hem herinneren als een enthousiaste leerkracht, die een gedreven inzet toonde voor alle kinderen van zijn school. Een blijvende herinnering aan een gepassioneerd voorlezer die kinderen door middel van verhalen meenam naar andere werelden, waar het heerlijk toeven is. We wensen zijn naasten sterkte bij het dragen van dit verlies. Team, (oud)leerlingen en ouders Archipelschool De Bijenburch/De Beverburch Medewerkers en Raad van Bestuur Archipel Scholen Voor de warme belangstelling, ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Janna Suzanna van der Meule-Zonnevijlle Jenny willen wij u hartelijk bedanken. Familie Meijboom Familie Van der Meule Vlissingen, december 2011 Het heeft ons goed gedaan om zoveel steun en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Jo Waterman Hartelijk dank hiervoor. kinderen en kleinkinderen Westkapelle, december 2011 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn vrouw, onze moeder en oma Mientje van der Wekken-Schoonaard hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Stoffel van der Wekken Kinderen en kleinkinderen Burgh-Haamstede, december 2011 Dag opa Jan, Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Vol met grappen en gekkigheid Wij hebben vaak dubbel gelegen om je komische gedrag Wat zullen wij je missen... Liefs van Kim, Eva, Timo, Jesse en Michelle "W E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33