!.0 JuÉM/ii Cees en Ria van der Peijl Bram Lies Steendijk-Luyk Rob Hanemaaijer, Chirurg f&ma a - 32 I familieberichten donderdag 29 december 2011 IH0nsenlinq.nl Opa en Oma 50 jaar getrouwd! Hartelijk gefeliciteerd! Liefs Maxim en Skip 29 december 2011 Oesterbank 5 4465 AR Goes Wat goed is moetje koesteren Gefeliciteerd met jullie 50e huwelijksverjaardag Dikke xx groetjes, the kids 29 december 2011 -PEELAND- er is niets dat moeilijker is, dan de dingen te wensen, en te aanvaarden, zoals ze zijn, Wij vragen allemaal "Waarom'? Het antwoord verstilt, Daar er geen antwoord is. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze neef: Michel Burger Wij wensen allen veel sterkte en kracht toe. John en Loes Jonathan Jessica en Jeffrey Maarten en suzan Mario Lieve Michel Voor altijd in ons hart. Rienus Marijke Dennis Janine Marjolein Hamed Amir Afsaneh Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Michel Burger in de leeftijd van 32 jaar. Khawkhwan Burger-Yosit Ad en Ciska Burger Wendy en Jacko Claudia en Martijn Ilze, Lars, Yoni Samantha Angela Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgstroom en in het bijzonder dr. W. Ouwerkerk. Vlissingen, 27 december 2011 Correspondentieadres: Anna Blamanlaan 70 4385 KK Vlissingen Michel is opgebaard in de Anna Blamanlaan 70, waar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag en vrijdag van 20.00-21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 31 december om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Michel Stil maar toch aanwezig Sandra Eric Fabienne Yannick Erwann Mies... Wish you were here Joep Inge Robin Nikky Bjom Ivar Michel De zon scheen, de vogels vlogen, de bloemen bloeiden en toen werd alles stil Willem, Mieke Derek en Martijn Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Tanny Geuze-Kooman 92 jaar oud Namens de familie Kooman Anny en Leo Adriaanse-Kooman Middelburg, december 2011 als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. psalm 159:18b Dankbaar'dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar verdrietig omdat wij hem moeten missen, geven wij u kennis dat is overleden onze oom Jan Hengst Pzn. ft Westkapelle Domburg 22 september 1922 28 december 2011 Domburg: Piet en Betty van Keulen Arianne en Rian Iris, Niek Linda Lisa, Daphne Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia voor de goede zorg. Correspondentieadres: f. W. Schuurmanstraat 50 4357 EL Domburg Een korte herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 2 januari 2012 om 13.15 uur in het Jeugdgebouw, aan de Markt te Westkapelle. Hierna zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats vinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 121 Na bijna levenslang buren te zijn geweest, met veel vriend schap, heb ik nu afscheid moeten nemen van mijn goede buurman Jan Hengst Zijn medeleven en behulpzaamheid door de jaren heen, blijven een dankbare herinnering. Jane Lievense Westkapelle, 28 december 2011 Na een lang en arbeidzaam leven is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Pieter Jasperse Echtgenoot van C. Jasperse-Leendertse Yerseke 14-12-1926 Yerseke 26-12-2011 Zaamslag: M.L. Jasperse J. Jasperse-Wijn Temeuzen P.J.Jasperse A.A. Jasperse-Priem en kinderen Heinkenszand: R. Eestermans-Jasperse G.E. Eestermans Dear Michel, my love You passed away but your not far away from us. You are always in my heart and we will be together forever. Thank you for showing me how beautiful love is. Everything you told me is very wonderful. I love you wherever you areand forever... - Khwan - Verslagen staan wij stil bij het overlijden van mijn kleinzoon, onze neef. Dag lieve Michel Vlissingen W.L. Burger-Op't Landt Goes Loes en Ad Lijnse - Burger ldde Willemijn en Daan Oost-Souburg Marleen Burger Walter Vael Houten Renée Burger René van der Reij den Tom Helen Judith Anouk Vlissingen, 27 december 2011 En dan toch kwam het bericht dat Rob Hanemaaijer er niet meer is. We wensen Ank, Puf, Vac, Sjoerd en Jeroen en de gehele familie alle sterkte toe de komende tijd. Heel veel Liefs, Jules ("Julot") Annick £5 4 i V' Op zondag 25 december 2011 is overleden Rob Hanemaaijer was jarenlang een gewaardeerd lid van de medische staf in het ziekenhuis te Vlissingen. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie veel sterkte toe. Namens het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Raad van Bestuur Vereniging Medische Staf I '4 '."W" iü8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32