Akoestiek 300 er steeds meer vrienden bij zeeland 119 WINTER Concert harmonie en popkoor DNA-boek van Zeeuws- Vlaanderen MET KORTINGEN /ös/o^ /ós TOT WEL I/O! A T "T 1 TrendHome Mortiere Middelburg Westkapelle en Serooskerke finalist korfbal lomp+mer donderdag 29 december 2011 W l-V^rizitöW?J3!lif&ff>£XSXS<S!St9£l&X68>£ti Voorzitter Tobias Meijers van de Stichting Vrienden van de Historische Kerk Souburg: „De akoestiek in deze kerk is fantastisch. Veel artiesten komen daar graag voor terug, zonder veel geld te vragen." Inmiddels zijn er al driehonderd 'vrienden' van de kerk. Zij krijgen korting en worden op de hoogte gehouden van activiteiten die door de stichting georganiseerd worden. VLISSINGEN - De Koninklijke Har monie Ons Genoegen uit Vlissin- gen geeft een nieuwjaarsconcert in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. Het concert is op zaterdag 7 janua ri. Aan het nieuwjaarsconcert wordt meegewerkt door popkoor Flashback uit Goes. Het thema van de avond is: 'On the Move?' Tijdens het concert zal Celia Swart, oud-lid van Ons Genoegen, samen met muzikanten van de harmonie haar compositie Stray Saturn opvoeren. Zij deed met dat muziekstuk mee aan een landelij ke compositiewedstrijd. Zij kwam wel in de finale maar won niet. Tij dens het Nieuwjaarsconcert krijgt ze alsnog een podium om het stuk te presenteren. Het nieuwjaarsconcert begint om 19.30 uur, de kerk gaat open om 18.45 uur. Kaarten voor het con cert kosten 12,50 euro aan de kassa en 10 euro in de voorverkoop. De voorverkoop gebeurt via e-mail op khog@zeelandnet.nl of telefonisch via 0118 410028. Kaarten zijn in middels ook te koop bij boekhan del 't Spui aan de Oude Markt in Vlissingen. Meer informatie is te vinden op de website van Koninklijke Harmonie Ons Genoegen: www.khog.nl L. ijggtfW'-esSHSJS 550% Mortiereboulevard 40, Middelburg T (0)118 - 60 69 01 www.trendhomemiddelburg.nl msssmmmsssiemaieim HULST - Burgemeester Jan-Frans Mulder van Hülst overhandigt maandag het eerste DNA-boek van Zeeuws-Vlaanderen aan gede puteerde Sjoerd Heijning. Mulder doet dat als voorzitter van uwnieuwetoekomst.nl, het samen werkingsverband van gemeenten en bedrijfsleven dat de regio na drukkelijker op de kaart wil zet ten. Mulder: „Net als de mens beschikt elke streek, elke stad en elk dorp over uniek celmateriaal (DNA). Het is de blauwdruk van een re gio. Het geeft aan hoe je er woont, werkt en hoe de mensen er in het leven staan." Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Qwww.z2.nl WESTKAPELLE - De hele dag krioel den ze door elkaar, de spelertjes en speelstertjes van elf korfbal teams, afkomstig van vier basis scholen, die gisteren in De Bellink te Westkapelle tegen elkaar in het strijdperk traden. Teams van De Lichtboei Westkapelle en Willi- brordus Zoutelande weerden zich fanatiek. Maar steeds kwamen De Wegwijzer Serooskerke en De Lichtstraal Westkapelle als finalis ten bovendrijven. In het toernooi voor de groepen 7/8 won De Weg wijzer de finale met 1-0 van De Lichtstraal. Bij de groepen 5/6 was het net andersom. Daar won jong Westkapelle met 4-1 van jeugdig Serooskerke. Hanglamp Su In nickel met opaal wit glas. 3-lichts, 100W, breedte 125 cm, glas 0 30 cm, inclusief tip dimmer. Meerdere modellen verkrijgbaar. 343^ 1 jaar garantie op de lamp (m.u.v. lichtbron) lichtadvies aan huis 14 dagen zichtgarantte thuisbezorgen montage service *15% korting geldig t/m 31 december 2011 Tobias Meijers: „Wij laten zien dat je wel degelijk een kwalitatief hoogstaand cultureel programma kunt samenstellen zonder subsidie." foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19