350 geeft Cadzand nieuw gezicht zeeland 127 Schema Digitaal boodschappen doen bij gemeente Hulst NU 15% KORTING lampenier Jeugdcircus Reinardi treedt op in Dullaert Musical Klein Duimpje in het Ledeltheater Wandelen door de stad van Van Dale Geheugentraining gezond geheugen Ossekoppen verkopen oliebollen voor de leut woensdag 28 december 2011 ■niiiniiiutfrrni—iiii mmi1 n Van de te bouwen 450 woningen zijn er 350 verkocht De grond voor de laatste 20 huizen is net aangekochtmaar de overige 80 kunnen worden gekocht De eerste huurders kunnen vóór Koninginnedag het park op. De bouw van de recreatiehuizen op Noordzee Residence ligt voor op schema. Bij extreme en langdurige vorst kan de bouw enige vertraging oplopen, maar een paar weekjes vriezen deert het bouwschema niet. ws&z&msizs8zmm&B{tmtasimiS8&3ssza£gmfsgBNffiém& vitwuih ifi.r op een hanglamp naar keuze! HULST - Via de gemeentelijke web site www.gemeentehulst.nl kunnen nu bij de gemeente Hulst ook digitaal boodschappen worden ge daan. Naast de ruime informatie die op de website te vinden is kunnen nu via internet producten worden be steld op de website. De website be schikt tevens over een digitale kas sa zodat bestelde producten ook meteen kunnen worden afgere kend. Momenteel zijn de volgende digita le producten via de website be schikbaar: uittreksel GBA, uittrek sel burgerlijke stand, eigen verkla ring rijbewijs, aangifte briefadres (kosteloos), wijziging naamge- bruik (kosteloos) en een parkeer- vergunning of parkeerschijfvergun- ning aanvragen of wijzigen. De ge meente Hulst heeft de ambitie het aanbod van producten die digitaal kunnen worden afgenomen ver der uit te breiden. Bij het digitaal zaken doen wordt gevraagd in te loggen met DigiD, waarna men in een beveiligde om geving komt. Betalen kan via Mas tercard, Visa of iDeal. Overigens blijven alle producten die via de website digitaal te krij gen zijn, ook verkrijgbaar in de Ge meentewinkel aan de Grote Markt 24 in Hulst NIEUW! Hanglamp Chivallo In rvs met helder en wit glas. 3x20W halogeen. Breedte 100 cm. Ook verkrijgbaar in tafel en wandlamp..23§'- 1 jaar garantie op de lamp (m.u.v. lichtbron) lichtadvies aan huis 14 dagen zichtgarantie thuisbezorgen montage- service *15% korting geldig t/m 31 december 2011 HULST Jeugdcircus Reinardi uit Hulst geeft zondag 8 januari een voorstel ling in het cultureel centrum Den Dullaert in Hulst. Aanvang 14.30 uur en de entree is vijf euro. Jeugdcircus Reinardi is opgericht op 1 april 1966 en ont leent zijn naam aan één van de be kendste figuren uit Hulst, Reinaert de Vos. Ongeveer veertig jongens en meisjes tussen 6 en 16 jaar bren gen onvervalst circusplezier. Het programma van Jeugdcircus Reinar di is afgestemd op een breed pu bliek van alle leeftijden. OOSTBURC Na eerder succesvol andere sprook jes omgewerkt te hebben tot musi cal gaat Van Hoorne Theaterpro ducties deze keer aan de haal met Klein Duimpje. De voorstelling is dinsdag 3 januari vanaf 15.00 uur te zien in het Ledeltheater. Geert Hoes (eerder Gelaarsde Kat) speelt de hoofdrol samen met Sita Ver meulen (K-otic en gezicht Disney Channel). Het bekende sprookje is voor de musical geheel bewerkt. Kaarten (19.50 euro volwassenen, 17.50 kinderen) bij het Ledel. SLUIS Tijdens de eerste rondleiding van 2012 lopen wandelaars dinsdag 3 ja nuari met de stadsgids mee door het historische Sluis van woorden boekenschrijver Johan Hendrik van Dale, Jantje van Sluis, Napo leon en Prins Maurits. De sporen die die historische figuren nalie ten, zijn nog steeds terug te vinden in het Sluis van vandaag de dag. Vertrek om 10.30 uur vanaf het WV-kantoor aan de Sint An- nastraat. De wandeling duurt zo'n twee uur. Meelopen kost 4 euro. OOSTBURG Veel ouderen klagen over vergeet achtigheid. Ze willen weten wat er tegen te doen is, vooral omdat ze vrezen voor dementie. De Stich ting Welzijn West-Zeeuws-Vlaande- ren houdt daarom een cursus voor mensen wier geheugen nog prima in orde is. Op acht donderdagmid dagen (13.30 tot 15.30 uur) trainen mensen hun geheugen, onder meer met ezelsbruggetjes. Tevens leren ze alles over vergeetachtig heid en verwarring. Opgeven bij Stichting Welzijn of administratie@welzijnencultuur.nl. OSSENISSE Carnavalsstichting d'Ossekoppen houdt vrijdag de jaarlijkse oliebol lenactie. Met de verkoop van deze lekkernijen sprokkelt de leutclub geld bijeen voor de organisatie van het komende carnaval. De leden van de stichting komen vanaf 10.00 uur huis aan huis langs in Os- senisse en omgeving. De oliebollen kosten 3 euro per zak. Bestellen is mogelijk via 0114-683445. Mensen kunnen de bollen vrijdag ook afha len in het bakkerijcentrum op de Polderhoeve/resort Westerschelde. De vijf huizen met markante torentjes, die op mooi in het zicht liggende plaatsen in het park zijn gesitueerd, zijn al verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55