Parochie Sponsors Sint Jansteen verpaupert SALE zeeland j 23 berco Nieuwe restaurantgids voor hele Zwinstreek winter collectie 50% korting aantrekkelijk shoppen Kerstavond op zee door stuurfoutje Schade aan auto bij brand in containers lomp#n „Per 1 januari gaat Sint Jansteen op in één grote parochie in Oost-Zeeuws-Vlaanderen. Misschien dat het nieuwe parochiebestuur een potje kan vinden voor de restauratie van de Calvarieberg." Paul Prince Inwoner Paul Prince trekt zich het lot aan van de Calvarieberg. Om het monument te kunnen opknappen hoopt hij dat zich sponsors melden die de Calvarieberg eveneens een warm hart toedragen. dinsdag 27 december 2011 BRESKENS De tweekoppige bemanning van de motorboot Zeefïola moest kerst avond noodgedwongen op zee doorbrengen. De boot was zater dagnamiddag onderweg naar de thuishaven Breskens. Door een stuurfoutje voer de schipper te ver buiten de boeien en liep vast. De bemanning probeerde nog los te komen. Bij afgaand tij bleek dat on begonnen werk. Toen de snel te hulp geroepen reddingsboot Zee- manshoop arriveerde lag de boot al 'droog'. Dus zat er niets anders op dan te wachten op hoog tij. Aan boord was voldoende proviand. De Calvarieberg is de blikvanger op het kerkhof in Sint Jansteen. Het unieke monument is dringend aan een opknapbeurt toe. TERNEUZEN Aan de Oosterscheldestraat in Ter- neuzen ontstond zaterdagmorgen brand in twee afvalcontainers. De bewoners werden rond 07.00 uur door een omstander uit bed ge beld. Beide containers stonden naast een personenauto die daar door schade opliep aan de rechter- voorzijde. De twee containers zijn totaal afgebrand. In de Geulstraat vatte een blauwe papiercontainer onder een afdak je vlam. Het vuur was al geblust voordat de brandweer er arriveer- foto Peter Nicolai de. door Frank Gijsel KNOKKE-HEIST - De toeristische dienst Knokke-Heist heeft voor de derde keer op rij een gids met top restaurants voor de Zwinstreek op de markt gebracht. In een straal van tweeëntwintig ki lometer bevinden zich op dit mo ment zesentwintig Michelinster- ren; een toename ten opzichte van vorig jaar met vier sterren. Naast de sterrenrestaurants zijn alle res taurants in de gids opgenomen die dertien of meer punten scoren in de GaultMilaugids. Tijdens de presentatie in het on langs geopende prestigieuze hotel La Réserve gaf burgemeester graaf Leopold Lippens van KnokkeHeist aan dat de prima kwaliteit van de restaurants een grote troef is voor de Zwinstreek die ten volle moet worden benut. „De gastronomi sche mogelijkheden zijn erg groot. Hier krijgen fijnproevers kwaliteit aangeboden en de restaurants zijn prima ambassadeurs voor de regio. Hier is het walhalla van de gastro nomie aanwezig. Enkel Parijs doet het in Europa beter." De gids is gedrukt in een oplage van 35.000 exemplaren en wordt gratis verspreid bij de toeristische diensten en restaurants in de hele Streek. Hanglamp Octopus In rvs. 15x1 OW halogeen, breedte 140 cm. Ook in chroom en brons. Meerdere modellen verkrijgbaar..28§r- 1 jaar garantie op de lamp (m.u v. lichtbron) lichtadvies aan huis 14 dagen ziciitgarantie thuisbezorgen montage service *15% korting geldig t/m 31 december 2011 WONE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63