OysrlailHn Pieter Dirk Kaijser Doris Kik Doris Kik Adriana Wilhelmina Kole - Jeremiasse Gideon Koole Wm IHens6nlinq.nl dinsdag 27 december 2011 familieberichten 135 En alleen dan is leven leven als het tot de dood ontroert (uit 'degoede dood'P.C. Boutens) Met mooie herinneringen nemen we afscheid van onze zorgzame moeder en lieve oma Margriet Michielsen weduwe van Remi Baecke 4 Axel 7-7-1917 t Sas van Gent, 25-12-2011 ZoetermeeK: Frans en Marion Baecke-van Waes Stijn Wout en Judith - Zinne, Iva Daan en Jet Tom Zelzate (B)Marie-Louise en Adri van Denderen-Baecke Evert en Katrien - BleykeBregje, Jurre Roel en Marjan - Ro-in, Ilvy Judit en Jerry - Yorben, Yana St.Jansteen Maria en Fons Dobbelaer-Baecke HulstLidwien en Ferrie Hillaert-Baecke Jobke en Tim Reinald en Jessica - Mees HulstAgnes en Walter Ivens-Baecke Delphine en Koen - Nout Thomas en Yvette Terneuzen Marga en Mark de Bakker-Baecke Sarah Guus Fleur Correspondentieadres: Clingedijk 2, 4564 CA St.Jansteen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 30 december om 10.00 uur in de O.L.V. Visitatiekerk te Westdorpe, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westdorpe. Donderdag 29 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder, oma en overoma Maatje Breker-Lindenbergh sinds 17 oktober 1989 weduwe van Hendrik Breker in de leeftijd van 91 jaar. Krabbendijke: Gerard en Nellie Magda en Bob Evelien en Adri, Toine, Tim, Niek, Lieke Rilland: Kees en Ina Krabbendijke, 24 december 2011 Correspondentieadres: Rosierlaan 27 4413 HC Krabbendijke De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 29 december om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Meiboom" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voorde liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Bruggeman Bedankt voor de logeerpartijtjes, het klimmen in de boom, de cometto's, de bakjes chips, de paaseieren, de kermis- vlaai, de liedjes en versjes, de spelletjes, de gezellige zondagochtenden, de verhalen van vroeger en alles wat van onze ouders niet mocht. Oma, we zullen je missen! Maartje, Wendy, Thijs, Sander, Sven, Kerwin, Olav, Liselotte en Anne-Liza Eindelijk Thuis... Met verdriet en dankbaarheid delen wij u mede dat, na een leven waarin we allen mochten delen in zijn liefde en zorgzaamheid, uit zijn lijden is verlost mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader, opa, overgrootopa en broer echtgenoot van Elisabeth de Putter *16 november 1924 t 23 december 2011 drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau E. Kaijser-de Putter Kees en Reinie Jeroen en Ella Mariska en Harmen - Pepijn Jan en Elly Ivo en Francisca - Maeko Marion en Mélcher Marcel en Jelka - K/ra Peter en Jolanda Martijn en Nathalie Madeion N. Overbeeke-Kaijser Stuvesande 234 4532 MJ Terneuzen Donderdag 29 december is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar 'de Molenhof', in het bijzonder afd. 'de Hoge Heule' voor hun inzet en goede zorg. Liever geen bezoek aan huis. De fiets kan op stal... Heel verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en unieke vader en opa echtgenoot van Elizabeth Kik - Bogers t 2006 in de leeftijd van 87 jaar. Hans en Ellen Kik Linda Mart Brouwershaven, 24 december 2011 Molenstraat 76 Correspondentieadres: Haven Noordzijde 17 4318 AB Brouwershaven De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 30 december om 13.30 uur in de "Ichtuskerk", M.RM van der Kloosterstraat 1 te Brouwershaven. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman "Bakker" we zullen je missen. Hans van Ast Celeste Weekhout Brouwershaven, 24 december 2011 Leven is: "vast willen houden en toch los moeten laten Na een leven vol liefde en zorg is rustig van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma. echtgenote van Jan Eliza Kole t 12-04-1991 27-04-1920 Wemeldinge 124-12-2011 Wemeldinge: Cathrien Kole Wemeldinge: Nieuw - Buinen: Adri Kole (m herinnering) en Karin Kooijman Joris Laetitia Carleijne Willy en Rienko Wollerich - Kole Roelof-Jan en Riëtte, Rienk, Ines, Ties, Noor Arianne en Rieks Jan-Willem en Mareke 's Gravenpolder: Thea en Bram Dees - Kole Bonzijweg 14 4424 AR Wemeldinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 29 december om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkwëg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers vanAllévo en dr. J.K.J. Eckhardt. Na een moeizame levensavond is van ons heengegaan onze neef en vriend Middelburg, P.C.Koole M.Koole-de Priester Tot ons verdriet is overleden Gideon Koole Dankbaar zijn wij voor de fijne samenwerking en vriendschap op "Vierwegen". Onze gedachten zijn bij Krina, kinderen en kleinkinderen. Rien en Nicole Dieleman-Raas en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35