F .Garden Life Style avans Teamleader Quality Testing (OT) 40 uur Zeelandia ~Zierik2ee Docent hbo werktuigbouwkunde m/v Docent hbo informatica/ besturingstechniek m/v Docent hbo smart energy m/v Stichting Arduin Senior communicatiemedewerker 42 banen zaterdag 24 december 2011 Q JobTrack.nl Toonaangevend in Nederland en België op het gebied van luxe tuinmeubelen, zijn wij wegens de voortdurend toenemende groei op zoek naar enthousiaste servicegerichte mensen die een leuke en uitdagende baan zoeken. Wij zijn op zoek naar: MEUBELBEZORGERS C rijbewijs. Je bezorgt en installeert samen met de bijrijder onze tuinmeubelen bij de klanten. Je bent het visitekaartje van ons bedrijf. BIJRIJDERS Samen met de bezorger vorm je een team. Met plezier en enthousiasme bezorg en installeer je onze tuinmeubelen bij de klant. ASSISTENT FILIAALLEIDER voor de vestiging Breda. Allereerst ben je een gedreven, enthousiaste en resultaatgerichte verkoper. Daarnaast ben je samen met de filiaalleider verantwoordelijk voor het filiaal en het verkoopteam. VERKOPER voor de vestiging in Kalmthout België. Als verkoper binnen het Garden Life Style team maak je deel uit van een dyna mische groep verkoopadviseurs. Je bent gedreven, enthousiast en je voortdurend bewust van je verkopende taak waarbij de klant altijd centraal staat. Enthousiasme, teamspirit, een positieve instelling en een commercieel gevoel! Herken je jezelf2 Wil je werken met leuke collega's in een dynamisch en groeiend bedrijf? Mail dan naar: Garden Life Style, renate@pluslOO.eu Postbus 1563 4700 BN Roosendaal www.gardenlifestyle.nl Koninklijke Zeelandia Croep Zeelandia is een bedrijf in beweging. De Koninklijke Zeelandia Croep ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief Zeelandia producten worden in meer dan 70 landen verkocht aan brood- en banketbakkerijen. De Zeelandia Croep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. In totaal zijn er ca. 1.700 medewerkers in dienst, waarvan ca. 430 medewerkers werkzaam zijn in Zierikzee. Voor onze afdeling OESH (Quality, Evironment, Safety and Health) zijn wij op zoek naar een: De functie-inhoud In deze functie ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren, verbeteren en borgen van kwaliteitscontroles. Dit betreft zowel kwaliteitscontroles van grondstoffen en eindproducten in de controlebakkerijen als het uitvoeren van laboratorium-analyses. Je geeft leiding aan een team van 6 medewerkers. Met dit team draag je er zorg voor dat de kwaliteitscontroles op de juiste wijze worden uitgevoerd. Je coördineert verder het eerstelijns klachtenonderzoek. Je verzorgt rapportages en analyses en bent aanspreekpunt en vraagbaak op jouw vakgebied. Je rapporteert direct aan de OESH manager. Wat vragen wij? Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met HBO werk- en denkniveau, bv. Levensmiddelen technologie. Ervaring in de foodbranche en praktijkervaring op het gebied van kwaliteitsbeheersing is een vereiste. Daarnaast heb je ervaring in een leidinggevende functie en ben je bekend met HACCP/BRC. Het is belangrijk datje beschikt over goede communicatieve vaardigheden in zowel het Nederlands als het Engels, om zowel de in- als externe klanten goed te woord te kunnen staan. Je bent zelfstandig, analytisch,flexibel en klantgericht. Wat bieden wij? Wij bieden je een brede en afwisselende functie in een prettige en professionele werkomgeving en een uitstekend arbeids voorwaardenpakket. Geïnteresseerd? Als je jezelf herkent in bovenstaand profiel richt dan je sollicitatie binnen 10 dagen aan Zeelandia, t.a.v. Charlotte de Kort, afdeling P&O, I Postbus 9,4300 AA Zierikzee of per e-mail aan-, f charlotte.dekort@zeelandia.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Mart Vogelzang, (Manager OESH) tel.nr. 0111 - 419 260. Een psycholpgisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Creating Possibilities T _x___ Telefoon 0111-419000 www.zeelandia.nl hogeschool Voor de Academie voor Technologie en Management (ATM) in Breda zijn wij op zoek naar: 0,8 -1,0 fte, vacaturenummer 11/212 0,8 -1,0 fte, vacaturenummer 11/213 0,8 -1,0 fte, vacaturenummer 11/214 De volledige teksten van deze vacatures zijn te vinden op onze website. Kijk op www.werkenbijavans.nl voor uitgebreide informatie en sollicitatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Avans Hogeschool, beste grote hogeschool van Nederland! Bron: Keuzegids Hoger Onderwijs Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Arduin ondersteunt mensen met een verstandelijke beperking op het gebied van wonen, werken, scholing en vrije tijd zodat zij optimaal kunnen meedoen in de samenleving. Belangrijke kern waarden bij Arduin zijn transparantie, professionaliteit, betrokkenheid, innovatie en persoonlijke ontwikkeling. Er werken ongeveer 1200 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Middelburg. Wat ga je doen? - ontwikkelen en uitvoeren van het in- en externe communicatiebeleid - adviseren over uiteenlopende communicatievraagstukken - zorgdragen voor - ook redactioneel - hoogwaardige uitingen - benutten van digitale communicatietoepassingen, zoals sociale media - vernieuwen en bewaken van de huisstijl Wat vragen we? - ruime ervaring als communicatiemedewerker in zorg of dienstverlening - thuis in communicatiestrategieën, merkenbeleid en positioneringvraagstukken - daadkrachtig en proactief, creatief en conceptueel sterk - overtuigend en stevig in de schoenen staand - aantoonbare wapenfeiten op het gebied van veranderingsprocessen, - afgerond hoger onderwijs op communicatiegebied - adviesvaardigheid gecombineerd met praktisch handelen - ervaring in het omgaan met pers en andere externe media Wat bieden wij? - pioniersplek die beleid en uitvoering combineert - korte lijnen naar alle te adviseren onderdelen van de organisatie - salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gehandicaptenzorg - arbeidsovereenkomst voor 24 tot 32 uur per week - jaarcontract met zicht op vaste aanstelling Wat is de procedure? - eventueel aanvullende informatie bij manager Jan Wedekind: 0118-434502 - sollicitatie met motivatie en cv voor 7 januari 2012. - reactie richten aan Arduin, sector PO&O, postbus 85, 4330AB, Middelburg of per email aan: werken@arduin.nl. - selectiegesprekken op 16 en 23 januari 2012 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stelt Arduin niet op prijs Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Avans Hogeschool is een brede hogeschool met ruim 24.000 studenten en 2.100 medewerkers in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Onze moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwikkelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en verstand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. Avans Hogeschool werkt in onderwijs en onderzoek samen met bedrijven en organisaties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124