Olivia Delucia Ennik Üya/lailai) Cornelia Lampert-Davidse 36 Ifamilieberichten vrijdag 23 december 2011 O (Hensenlinq.nl Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter 14 december 2011 Eelke en Tiska Ennik-Abuys Westdijk23, 4484 NE Kortgene Hierbij willen wij iedereen heel erg bedanken vooralle kado's en kaarten die we hebben ontvangen voor de geboorte van onze zoon Quinn. Tevens wensen wij iedereen hele fijne kerstdagen en een gelukkig en gezond 2012! Adri, Christien, Esmay en Quinn Roelse-Crucq Aan zijn laatste reis'begonnen Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, nemen wij afscheid van mijn man en maatje, (schoon)vader, opa en opi Willem Comelis Arnoijs (Wim) tV 4 februari 1940 21 december 2011 Middelburg: Ria Arnoijs-Mommaas Vlissingen: Björn en Monique Denise en Romy Middelburg: Wendy Joey en Charlotte Jennefer en Santos Jeninho Correspondentieadres: Regentenlaan 32,4336 GW Middelburg U kunt persoonlijk afscheid nemen van Wim op dinsdag 27 december van 11.00 uur tot 11.30 uur in uitvaart centrum H. lobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, je blijft voor altijd in ons hart Joey, Charlotte Jennefer, Santos, Jeninho Denise Romy Verdrietig zijn wij, nu onze zwager en oom Willem Arnoijs echtgenoot van onze zus en schoonzus Ria na een kort ziekbed plotseling is overleden. Vlissingen: Corry en Kees Uijlenbroek-Mommaas Middelburg: Lidy en Jan Koster-Mommaas Neven en nichten De afgelopen week bereikte ons het bericht dat Betty Augustijn is overleden. Betty heeft zich vele jaren, mede als bestuurslid, ingezet voor de WD op Noord-Beveland. Wij zijn haar hiervoor veel dank verschuldigd. Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Namens de WD Afd. Noord-Beveland Giel de Kanter Voorzitter Te vroeg nemen wij afscheid van Betty Augustijn Betty heeft zich vele jaren als bestuurslid voor de Onder nemersvereniging Kortgene ingezet. Wij herinneren haar als een goede en fijne collega mede- ondernemer in Kortgene. Wij wensen Ko, Monique, Hans en verdere familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van de Ondernemersvereniging Kortgene Eenvoud sierde haar leven Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, maar verdrietig om haar overlijden, geven wij u kennis dat in vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons is heen gegaan Johanna Boogaard Tante Jo in de leeftijd van 93 jaar. Na het overlijden van onze ouders was zij de spil van de familie. Westkapelle, 1 juni 1918 Domburg, 21 december 2011 Zoutelande: Bram en Franny Pattenier-Noordhoek Ingeborg en Richard; Thomas, Wesley, Robin Heieen Kirsten en Bram Zoutelande: Piet en Mieke Pattenier-Janssens Alexander en Anneke; Emma, Lieke Marianne en Thomas Paul - Pieter Westkapelle: Paula en Bessel van den Hazel-Boogaard Joris en Pien; Boris, Marthe Carl Heeze: Jaap en Bep Boogaard-van der Wurff Lotte en Geert Oost-Souburg: Majo en Frans de Pundert-Boogaard Hannelies en Bart; Daan, Luuk Wilko en Lara Westkapelle: Paula Boogaard Domburg, zorgcentrum "Simnia", 21 december 2011 Correspondentieadres: Sloestraat 3,4373 BN Zoutelande De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 27 december om 10.00 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in het Jeugdgebouw. Een woord van dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "Simnia voor de jarenlange liefdevolle zorg. Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-klasgenoot Dave Borsboom We zullen Dave altijd blijven herinneren als een vrolijke, aardige jongen die altijd in was voor een praatje. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Oud-klasgenoten van de Sint Willibrordusschool te Zierikzee Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Betty Augustijn-de Visser Zij was raadslid van de gemeente Noord-Beveland in de periode van 2001 -2002. Haar inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor de gemeenschap. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders Noord-Beveland Afscheid Ze was nog bij ons, maar ze was er ook niet Haar ogen zwervend ver voorbij de ramen Haar glimlach streelt afwezig onze namen Want zij heeft losgelaten wat zij ziet Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze uit haar lijden is verlost, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Lampert-Davidse sinds 25 februari 2005 weduwe van Pieter Lampert Sint Laurens, 27 juni 1923 Middelburg, 21 december 2011 Hannie Lampert Indra en Dineke Irma Lampert Esther en Christophe Milan, Nathan Jorn en Ada Rosalie en Ricky Sjaak en Elly Lampert Marijn Annabel en Benjamin Onze dank gaat uit naar alle mensen van 't Gasthuis die de afgelopen jaren de zorg hebben gedragen voor onze moeder. Correspondentieadres: Volderijlaagte 16 4331 RB Middelburg De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door ds. C. Simons, zal worden gehouden op woensdag 28 december a.s. om 11:00 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13, 4331 CK te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen van 10:15 tot 10:45 uur. Na de dienst brengen wij om 12.30 uur onze moeder naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit ónze familiekring is ontnomen onze geliefde zus, schoonzus en tante J. Davidse-Nieuwenhuize C. Davidse M. Davidse-Pouwer H. van den Doel C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser- Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg L. Davidse J. Davidse-Janse Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer W.J. Roelans Wij zien terug op een periode van bijna 32 jaar, waarin hij als kaartverkoper bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 22 december 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36