PZC Exclusief SAUERLAND 35 Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! All Inclusive autovakantie naar het geliefde mlpSSSÏ ES KRA5.NL vrijdag 23 december 2011 Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdagen maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap!3) Ik neem een doorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 80,40 (De_zamapl3) O halfjaar accept 82,95 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - 2011 O m O v Postcode: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/gtrorekemng: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice. Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste dne maandep geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. voor de lezers van deze krant! I Supercomplete 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie naar Duitsland 3 dagen nu v.a. 85 o.b.v. 2 personen e 20 korting Deze aanbieding mag u niet missen! Het Sauerland lijkt deze tijd van het jaar net een sprookje en is een perfect gebied voor wandelingen en wintersportplezier! Pistes, liften en langlaufmogelijkheden zijn hier genoeg. Houdt u niet van wintersport? Dan kunt u hier ook genieten van de prachtige omgeving en gezellige stadjes als Olsberg, Willingen en Winterberg. Speciaal voor u hebben wij het sfeervolle hotel Haus Keuthen in Elleringhausen gese lecteerd waar u absoluut zult genieten van de Duitse gastvrijheid. Laat deze aanbieding niet voorbijgaan en boek vandaag nog deze speciale reis met korting naar het gezellige Sauerland! Sauerland Elleringhausen Het gouddorp Elleringhausen wordt omgeven door een prachtig heuvellandschap waar u de bekende wandel route Rothaarsteig kunt bewandelen waarbij u geniet van het prachtige uitzicht over de kleine pittoreske dorpjes. Houdt u van skiën en langlaufen? Dan is dit gebied in de winter een echte aanrader! Voor authentiek Sauerland bezoekt u de pittoreske dorpen Olsberg en Goldhausen met vele vakwerkhuisjes en twee indrukwekkende kas telen. Door deze reis zult u begrijpen waarom dit gebied goud waard is! Haus Keuthen*** Dit zeer sfeervolle familiehotel is rustig gelegen in het centrum van Elleringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie (met gratis kluisjes), restaurant en fitness ruimte met sauna en solarium (tegen betaling). Op ca. een half uur rijden bent u al in het gezellige Winterberg. Uw sfeervol ingerichte kamer (max. 2 personen) is voorzien van een televisie en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Aankomstdata en prijzen Aankomst vrijwel elke ma. en vr. van 06/01/2012 t.m. 26/10/2012. Ook aankomst op woensdag t.m. 28/03/2012 3 dagen 4 dagen 5 dagen 8 dagen vanaf 95 nü vanaf 85 vanaf 119 nü vanaf 109 vanaf 159 nü vanaf 149 vanaf 259 nü vanaf 249 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) verblijf in Haus Keuthen op basis van All Inclusive (ontbijt, lunchpakket, diner en drankjes, fris, wijn, bier, koffie en thee, van 18 00-21.00 uur) en een Sauerlandkaart voor gratis openbaar vervoer en diverse kortingen. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten max. 19,50 per boeking, bijdrage Calamiteiten- fonds 2,50 per boeking van max. 9 perso nen (beide verplicht) en toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www kras.nl/LR73611. Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR73611 en actiecode WEG40002 en u ontvangt uw korting van 10,- korting p.p. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 31 januari 2012. bfl waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35