Pak uw voordeel voor het nieuwe jaar! Voordeelpakket In Europa pzc.nl/webwinkel Voordeelpakket Fotografie Voordeelpakket Nederlands-lndië Voordeelpakket Einde van Indië Nieuw Guinea pzc.nl/webwinkel Romantische filmcollectie vrijdag 23 december 2011 13 Kijk voor meer informatie op: www.kleintjesmarkt.nl of bel (0900) 674 38 36 en maak kans op één van In 35 afleveringen reist de VPRO in het voetspoor van Mak door het Europa van de vorige eeuw. Per aflevering staan een locatie en een jaar cen traal. Meeslepende verhalen van ooggetuigen en direct betrokkenen voor wie de geschiede nis vaak nog actueel is: In Europa geeft ze een gezicht. Serie 1 bestaat uit de eerste 18 afle veringen. Speelduur: 714 minuten op 5 dvd's, Nederlands gesproken. Serie 2 bestaat uit de laatste 17 afleveringen (1944-1992). Speelduur 643 minuten, Nederlands gesproken. Adviesprijs €40,90 Lezersprijs 27,95* categorie voordeelpakketten Leer professioneel fotograferen met dit prachtige pakket! Het bestaat uit: - Cullman Tripod Travel Kit: rugzak, statief en microvezel doekje - Fotografie dvd-pakket: een bijzonder pakket van 4 dvd's om meer te leren over fotografie. Adviesprijs 123,90 Lezersprijs 59,95* In dit pakket maar liefst 3 dvd-boxen: - Nederlands-lndië deel 1:8 documentaires over de ontwikkeling van Nederlands-lndië naar Indonesië - Nederlands-lndië deel 2: deze fantastische opvolger van deel 1 bevat maar liefst 7 nieuwe documentaires. - De Molukken: een indrukwekkende docu mentaire die een divers beeld geeft van de Molukse gemeenschap in Nederland. Adviesprijs €50,85 Lezersprijs 34,95* •Exclusief verzendkosten Voor meer informatie en het plaatsen van een bestelling bezoekt u onze webwinkel. Op de dubbel-dvd Nieuw-Guinea ziet u o.a. docu mentaires over de koloniale kijk op de 'verheffing' van de lokale bevolking en hoe de diplomatieke strijd rondom Nieuw-Guinea zich ontwikkelde en uiteindelijk tot een uitbarsting kwam. De dvd-box 'Einde van Indië' bevat 3 dvd's met o.a. afleveringen uit de bekroonde televisieserie Andere Tijden over de militaire en diplomatieke strijd in Nederlands-lndië. Tevens bevat deze box origineel beeldmateriaal uit deze roerige periode in Indië en de special: 'Door soldatenogen'. Adviesprijs 34,95 Lezersprijs 24,95* categorie dvd's en games W WEBWINKEL 10 dvd-box Romantiek is van alle tijden en van iedereen. Geen wonder dat het in de filmindustrie altijd al een geliefd thema is geweest. Deze collectie bewijst dat maar weer eens, met tien heerlijke films waarin Romantiek met een hoofdletter R wordt geschre ven. Met bekende acteurs als Jennifer Aniston, Kevin Costner, Hillary Duff en Joan Allen. Titels: Love 'n DancingThe Good Girl; Céline - The Movie; The Upside of Anger; Side Effects; Material Girls; Mozart and the Whale; Prince Charming; Double Wedding en You Stupid Man. Speelduur 900 minuten, Nederlands ondertiteld. Meer informatie in de webwinkel. Adviesprijs 79,95 Lezersprijs €19,95* exclusief verzendkosten BON - ROMANTISCHE FILMCOLLECTIE Hierbij bestej ik: x Romantische filmcollectie a 19,95* Exclusief 3,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen, Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas met mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING' Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v 'Romantische filmcollectie', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. fyC/ïl' f t aan fiot rad en win- de vele mooie prijzen! Geldt alleen voor zakelijke adverteerders. Einde van Inc^T In Indonesië

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 13