uit 117 wandelen, 3316 kijke donderdag 22 december 2011 Lammetjes aaien Van 27 december tot en met 31 december laten de lammetjes zich aaien in de Schaapskooi te Heinkenszand, Nieuwkamerseweg 3 Heinkenszand. Iedere dag is de kraamkamer geopend van 13 tot 16.30 uur. Naast lammetjes en hun trots moeders is er nog meer te beleven in De Schaapskooi: er kan op pony's gereden worden, er is te zien hoe het schaapscheren in zijn werk gaat, Engel Reinhoudt komt verhalen vertellen en zingen, kinderen kunnen zich laten schminken en zien hoe de wol gesponnen wordt en nog veel meer. Kijk op de website voor het hele programma: www.schapenboerderij.nl of bel 0113-655268 Terra Maris ln.de eerste week van de kerstvakantie is er bij biologisch museum Terra Maris in Oostkappele van alles te doen. Op 23 december kunnen bezoekers een kijkje nemen achter de schermen van het zee-aquarium. Op 26 december staat een kerstwandeling met de boswachter op het programma, door natuurgebied De Manteling. Dinsdag 27 december staan paard en wagen klaar. Na een bezoek aan het museum en de landschapstuin, waar de ontstaansgeschiedenis van het Zeeuwse landschap wordt verteld, stapt u de paardentram in voor een rit door de omgeving van het museum, en een toelichting op de landschapstypen die u ziet. Woensdag 28 december wordt een workshop striptekenen gehouden. Op donderdag 29 december geven braakballen hun geheimen prijs tijdens een workshop braakballen pluizen. Vrijdag 30 december kan weer een kijkje worden genomen achter de schermen van het zee-aquarium. Op 31 december wordt het jaar afgesloten met de activiteit Strandjutten. Na een inleiding bij het zee-aquarium wordt bij de vloedlijn op het strand gezocht naar natuurlijke en niet- natuurlijke aanspoelsels. Na afloop krijgt u in het museumcafé oliebollen en een warm drankje. Voor alle leeftijden. Vlissingen Westenschouwen Kortgene Boulevard Bankert/Boulevard Evertsen strandopgang De Rotonde Havenweg, strandje De Paardekreek (Veerse Meer) Aanvang: 13.30 en 14.00 uur Aanvang: 15.00 uur Aanvang: 13.00 uur www.duikteamzeeland.nlwww.nieuwjaarsduikwestenschouwen.nlwww.grandcafekortgene.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 83