Colofon Wat blijft is de emotie... ^"'(3'"PP familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn f ami lieberich tenon li ne. nl Leuntje Oele-Lokerse fm Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant O dlensenlinq.nl donderdag 22 december 2011 familieberichten 37 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Kapelle: L. C. Oele (in herinnering) Q. Oele - Tholenaar Kapelle: J. Joosse - Oele (in herinnering) A. Joosse Kapelle: B. Oele D. A. Oele - Leijs Neven en Nichten Met bedroefdheid heeft het Bestuur van de Koninklijke Nederlandse Vereniging EHBO, afdeling Middelburg, kennis genomen van het overlijden van Diny Rouwendal-Borkent Zij was jarenlang aan onze vereniging verbonden als kaderinstructeur en vice-voorzitter. Wij zullen haar blijvend herinneren als een prettige en deskundige vrouw die de EHBO een warm hart toedroeg. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur van de EHBO, afdeling Middelburg Middelburg, 21 december 2011 -In plaats van kaarten- Lieve, lieve mensen, Wat was het ongelofelijk fijn om te zien hoe Arnold heeft genoten van al jullie belangstelling tijdens zijn ziekte periode. De prachtige verhalen die jullie hem mailden, die hem iedere dag weer ontroerde, aan het lachen maakte of een hart onder de riem staken. De vele telefoontjes, bloemen, foto's, kaarten en zeer waardevolle bezoekjes van familie, vrienden en collega's, we zullen ze koesteren. Na het overlijden van Arnold gaan wij verder met een hart vol herinneringen aan hem. De warme overweldigende belangstelling op de dag dat Arnold begraven werd, de honderden kaarten, telefoontjes en bezoekjes doen ons erg goed. Wat zou Arnold hier ook trots op zijn geweest. Dank, dank jullie wel! Puck van der Wees Miriam en Erik Karin en Chester Phileine, Florian, Valentijn en Storm Matthijs Wij wensen jullie alle goeds voor 2012. Bruinisse, december 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37