Jan en Jannie Simonse-Schreijenberg Jos van der Linde j familieberichten donderdag 22 december 2011 Hartelijk Gefeliciteerd sm 50 jaar getrouwd Namens kinderen en kleinkinderen 22 december 2011 Schuitvlotstraat 34 4373 AK Biggekerke ü'J'df JHÜHf) Rust zacht Cas van Belzen We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Jeroen, Rachel, Jayden, Thalis, Chris, Sinead, Jennah, Michel, Mithun, Samantha, Jack, Tinus, Lennart, Dennis, Marjan, Mariëlle, Hans, Sem, Elin, Conny, Ernst, Bob, Rhea, Olivier, Eva, Gioia Vanaf deze plaats willen we iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en felicitaties die we mochten ontvangen met het herdenken van onze 50-jarige trouwdag. Ook heel bemoedigd werden we door de vele blijken van meeleven in de tijd van mijn hartoperatie en de periode ema. We willen allen een gezegend en gezond 2012 toewensen. Louw en Mina Verton-Kooijman Nassaulaan 22 4301 MX Zierikzee De HEER is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Hij laat mij rusten in groene weiden en voert mij naar vredig water, hij geeft mij nieuwe kracht en leidt mij langs veilige paden tot eer van zijn naam. Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want u bent bij mij, uw stok en uw staf, zij geven mij moed. U nodigt mij aan tafel voor het oog van de vijand, u zalft mijn hoofd met olie, mijn beker vloeit over. Geluk en genade volgen mij alle dagen van mijn leven, ik keer terug in het huis van de HEER tot in lengte van dagen. Psalm 23 Verlangend naar het nieuwe leven is, na een gelovig en geduldig gedragen ziekte, tot ons grote verdriet thuis overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en trotse opa Johannes Pieter de Nood - Piet - echtgenoot van Maria Pladdet in de leeftijd van 65 jaar. M. de Nood-Pladdet Miriam en Ko de Feijter-de Nood Edwin, John, Collin Annemieke en Hans Zegers-de Nood Roy, Jelle Daniëlle en Leendert-Jan Leeflang-de Nood Siebe, Floris Colinda en Gert-Jan de Witte-de Nood Sanne, Sem - in liefdevolle herinnering -, Isa, Boaz Krijn en Jennine de Nood-van Ballegooyen Jesse, Roosmarijn, Annemae, Tijmen 20 december 2011 Zandplaatweg 6, 4542 PR Hoek De dankdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 24 december om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Kerkstraat 6 te Biervliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biervliet. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. In plaats van bloemen graag een gift aan KWF kankerbestrijding (collectebussen zijn in de kerk). Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Cas van Belzen Cas was als vrijwilliger verbonden aan FC Dauwendaele. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet opgetreden als scheidsrechter zowel voor de KNVB als voor onze vereniging. Wij hebben zijn humor, medeleven en inzet enorm gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cas van Belzen Cas was altijd bereid om mee te heipén of advies te geven. Wij wensen de familie Van Belzen veel sterkte toe. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Peter, zoons en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Team Zeeland Vakantiewoningen Stefan A Simone Simon A Ria Atie A Jaap Leon Petra A John Ronald A Lita Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw, de hemel en de aarde Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere, stoere opa Piet de Nood Edwin, John, Collin, Roy, Jelle, Jesse, Roosmarijn, Sanne, Annemae, Siebe, Sem V, Floris, Isa, Tijmen en Boaz Geborgen in Gods Koninkrijk Bedroefd namen wij kennis, dat na een slopende ziekte is overleden, onze zwager en oom Piet de Nood Jenny Steendijk-Pladdet (in herinnering) Cees en Anke Steendijk-Dieleman Nel en Piet de Bat-Pladdet Coby en Adri Schilleman-Pladdet neven en nichten Wij wensen Rie, kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Biervliet, 20 december 2011 Heden hebbben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze ex-medewerker Johannes Pieter de Nood Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie, en wensen hen veel sterkte toe. Handelsmaatschappij Joh. de Bat Zn. B.v. Terneuzen Temeuzen, 20 december 2011 O IHensenlinq.nl Jouw hart vol liefde voor ons. Evelien 5-4-1980 Goes 18-12-2011 Onze harten vol liefde voor jou. Verbijsterd zijn we. Je geliefde kinderen, je moeder, pa Huib en Aletta, broer, zus, familie en vrienden, jouw Vedat V Evelien is bij haar moeder thuis, 's-Heer Elsdorpweg 59, 4461 WJ Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 23 december. Om 13.00 uur verzamelen we op bovengenoemd adres, waarna we haar met elkaar lopend naar gebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge zullen brengen. Om 14.00 uur wordt er in Amicitia een afscheidsbijeenkomst gehouden. Aansluitend begeleiden we haar naar de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Amicitia. We ontvingen het droevige bericht dat de mama van onze leerlingen Amber en Destiny Evelien Wismeijer is overleden. We willen haar kinderen Amber, Destiny, Jaimie, Melody, oma Anja en verdere familie heel veel sterkte toewensen in deze moeilijke tijd. We denken aan jullie. Stichting Prisma, ouders, leerlingen en leerkrachten Bisschop Emstschool Goes Vandaag bereikte ons het hele verdrietige bericht dat de moeder van onze leerling Jaymie Eveline Wismeyer plotseling is overleden. We wensen Jaymie en alle familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. De klasgenoten van Jaymie uit groep Bic, alle andere leerlingen, College van Bestuur, ouders en teamleden van SBO De Tweern Goes Goes, 19-12-2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een tragisch ongeval is overleden Dave Borsboom deelnemer van onze opleiding Installatietechniek Wij herinneren Dave als een positieve en sociale deel nemer. Wij wensen zijn ouders en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deelnemers van ROC Zeeland cluster Techniek Jeroen van den Oord, directeur Piet Lubbers, teamleider Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze klasgenoot Dave Borsboom door een tragisch ongeval is komen te overlijden. In onze klas zullen wij Dave erg missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens de klas TB31A van ROC Zeeland, afdeling installatietechniek Zo jong, zoveel plannen en nog een heel leven voor zich! Dave Borsboom Wij zijn verbijsterd en verdrietig dat onze oudleerling Dave door een noodlottig ongeval om het leven gekomen is. Wij wensen zijn ouders en overige familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie, medewerkers, leerlingen en ouders van Pontes Pieter Zeeman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36