In Amsterdam schijnt altijd de zon SAUERLAND PZC All Inclusive autovakantie naar het geliefde |KRA5 NL f ABoJïfÉ Afscheidsvoordeel: in de kerstvakantie naar succesmusical Zorro! U449, ----- -- -as».:.; Orange County www.corendon.nl 34 I donderdag 22 december 2011 .nl/abonnee Supercomplete 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie naar Duitsland Deze aanbieding mag u niet missen! Het Sauerland lijkt deze tijd van het jaar net een sprookje en is een perfect gebied voor wandelingen en wintersportplezier! Pistes, lif ten en langlaufmogelijkheden zijn hier genoeg. Houdt u niet van wintersport? Dan kunt u hier ook genieten van de prach tige omgeving en gezellige stadjes als Olsberg, Willingen en Winterberg. Speciaal voor u hebben wij het sfeervolle hotel Haus Keuthen in Elleringhausen geselecteerd waar u absoluut zult genieten van de Duitse gastvrijheid. Laat deze aanbieding niet voorbijgaan en boek vandaag nog deze speciale reis met korting naar het gezellige Sauerland! Sauerland Elleringhausen Het gouddorp Elleringhausen wordt omgeven door een prachtig heuvellandschap waar u de bekende wandelroute Rothaarsteig kunt bewandelen waarbij u geniet van het prachtige uitzicht over de kleine pittoreske dorpjes. Houdt u van skiën en langlaufen? Dan is dit gebied in de winter een echte aanrader! Voor authentiek Sauerland bezoekt u de pittoreske dorpen Olsberg en Goldhausen met vele vak werkhuisjes en twee indrukwekkende kastelen. Door deze reis zult u begrijpen waarom dit gebied goud waard is! Haus Keuthen*** Dit zeer sfeervolle familiehotel is rustig gelegen in het cen trum van Elleringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie (met gratis kluisjes), restaurant en fitnessruimte met sauna en solarium (tegen betaling). Op ca. een halfuur rijden bent u al in het gezellige Winterberg. Uw sfeervol ingerichte kamer (max. 2 personen) is voorzien van een televisie en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Aankomstdata en prijzen Aankomst vrijwel elke ma. en vr. van 06/01/2012 trh. 26/10/2012. Ook aankomst op woensdag t.m. 28/03/2012 3 dagen 4 dagen 5 dagen 8 dagen vanaf €-9& vanaf 119 vanaf 159 vanaf €259- nü vanaf 85 nü vanaf 109 nü vanaf 149 u vanaf €249 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) verblijf in Haus Keuthen op basis van All Inclusive (ontbijt, lunchpakket, diner en drankjes, fris, wijn, bier, koffie en thee. van 18:00- 21.00 uur) en een Sauerlandkaart voor gratis openbaar vervoer'en diverse kortingen. Exclusieftvervoer.nietgenoemdemaaltijdenenreis-enannu- leringsverzekering. Reserverlngskosten a max. 19,50 per boeking, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max 9 personen (belde verplicht) en toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen) Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR73611. Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, enw klik op de button BOEK NU Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (T5 cpm) o.v.v. rels- nummer LR73611 en actiecode WEG40002 en u ontvangt uw korting van 10,- korting p.p. Boeken met deze actie code is mogelijk t/m 31 januari 2012. Efl waarom zou je meer betalen Bestellen Wilt u gebruik maken van deze spectaculaire aanbieding? Bestel dan nu telefonisch uw kaarten via 0900-1353 (45cpm) onder vermelding van KERST- 32,50* per kaart VOORDEEL Zorro stopt op 8 januari definitief! Grijp nu uw laatste kans om te genieten van de succesmusical in het World Forum Theater in Den Haag. Zorro is het meest avontuurlijke uitje voor jong en oud in de kerstvakantie! Als abonnee van de PZC bestelt u kaarten met exclusief voordeel voor slechts €32,50* per kaart (normale prijs €59,50). Jong of oud, man of vrouw: de hele familie is geboeid door de avonturen van de gemaskerde held. Kerstcadeau-tip: geef een avond avontuur en passie cadeau: Zorro! €59,50). Profiteer van dit unieke abonneevoordeel! Deze aanbieding is geldig voor de voorstellingen van 25 december t/m 4 januari in Den Haag. *Excl. reserveringskosten (€4,05 per ticket). Uitsluitend geldig voor de voorstellingen van Zorro in World Forum Theater van 25 december t/m woensdag 4 januari; kaarten op basis van beschikbaarheid op rang 1 of 2; met van toepassing op reeds gereserveerde kaarten of in combinatie met andere aanbiedingen. Minimaal 2, maximaal 8 tickets per reservering. Geen restitutie mogelijk. VAKANTIE of via www.musicals.nl/zorro-abonneevoor- deel. U betaalt dan slechts €32,50* (normale prijs Het is tedere week feest in Orange County Samen met uw favoriete Nederlandse artiesten naar de Turkse topbestemming Orange County in Kemer Dat kan ook deze zomer Corendon Vliegvakanties en organi sator Rob Brouwer zorgen opnieuw voor een serie knotsgezellige muzikale arties- tenreizen naar de Turkse Rivièra. Elke week, op maandagavond en woensdag avond van 9 april tot eind oktober*, zullen er vier artiesten een groots optreden voor u verzorgen De artiesten die voor u zullen optreden in Orange County maken via Hyves, Facebook en Twitter bekend in welke week zij meegaan, zodat u als echte fans de juiste reis kunnen boeken U kunt genieten van topzangers zoals Rob Ronalds, Alex, Danny Nicolay en zangeres Sasja Brouwers. Ook al bent u geen fan u kunt in ieder geval deze zomer genieten van muzikale feesten in het zonnige Orange County, een fantas tisch vakantiecomplex in de Turkse badplaats Kemer J J m 023-75106 06 t- ?i IV -■ r,J (*behalve in de weken 28/4-5/5 en 19/5-5/6) TURKIJE Kemer: Orange County is geheel in Amsterdamse en Volendamse stijl gebouwd. De receptie is een replica van het Amsterdam Centraal Station, de gevels doen u denken aan grachtenpanden en u vindt er zelfs een nabootsing van het Red Light District. Orange County is het adres voor een vakantie in Nederlandse sfeer onder de warme Turkse zon! Het 5-sterren Orange County beschikt over een receptie, lounge en lobby met zitjes. Het hotel biedt gratis wireless internet aan in de lobby en op de kamers. Het hotel heeft 5 a la carte restaurants (Turks, Mexicaans, Italiaans, Hollands en Sushi, reservering vereist, €10,- p p. Verder 7 bars, miniclub, supermarkt kapsalon. Tevens is er een groot buitenzwembad met glijbaan handdoekenservice VLIEGVAKANTI ES "r. 023-751 06 06 Direct aan het strand 6 restaurants 24 uur Ultra AU Inclusive In Amsterdamse stijl gebouwd Optredens van Nederlandse artiesten Gevarieerd animatieprogramma Ruime familiekamers Speciaal voor de vroege boeker: Credits op uw resortcard. €200,- bij boeking voor 31 jan €150,- bij boeking voor 29 feb €100,- bij boeking voor 21 apr Hiermee kunt u de extra's betalen op het resort U betaalt 50% van de rekening met de resortcard en 50% contant Ultra All Inclusive I Naar Antalya met Corendon Airlines nu vanuit: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Maastricht, J? i Groningen, Brussel, Düsseldorf, Dortmund. Münster en Bremen Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34