iSMildiUMÏÏHd Martina van Wijck - de Ruiter KOOP VANDAAG OP SWEETDEAL.NL SWEETDEAL VAN DE DAG Volg samen met je trouwe viervoeter een puppycursus voor maar 35,- bij de Martin Gaus Hondenschool in Goes! HIGHLIGHTS VOORWAARDEN O m0nseniinq.nl dinsdag 20 december 2011 familieberichten 129 Ik zal nog altijd grapjes met je maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken, raak je mijn hart nog duidelijker aan. Na alle mooie jaren samen hebben wij onverwacht uit handen moeten geven mijn lieve partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Martinus de Wilde sinds 5 juli 1984 weduwnaar van Hendrika van Gelder levenspartner van Neeltje van Zanten-Kentie in de leeftijd van 85 jaar. Nel van Zanten-Kentie Gerrit en Josien Ricky en Willem Joke en Peter Ali en Fred Stijnie Henk en Ina Tineke Gerda en Nico Tjaak en Rob Rienk en Anneke Rita en Hans Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel' voor de liefdevolle verzorging. Goes, 19 december 2011 Correspondentieadres: Kloetingseweg 47-21 4462 AW Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag- 22 december om 13.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van mijn zoon, broer, oom en zwager Willem Frederik Wiltenburg Fred 18 januari 1956 f 13 december 2011 Uit aller naam: Monique en Adrie Poelman Correspondentieadres: Lebuïnusstraat 25 7009 MV Doetinchem De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geheel onverwacht hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze medewerker Fred Wiltenburg Hij is 55 jaar geworden. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewerker en karaktervolle collega. Fred is ruim 32 jaar verbonden geweest aan onze onder neming en hij was het laatst werkzaam als autobus chauffeur in Middelburg. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden op maandag 19 december 2011 Rayonteam en collegaNs Connexxion Openbaar Vervoer Middelburg, 12 december 2011 Voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw meeleven heeft ons gesterkt in het verdriet. A.A. van Wijck Kinderen en kleinkinderen. Spui, december 2011. Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQJJIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Doe je voordeel met een puppycursus bij Martin Gaus Hondenschool in Goes met wel 51% korting. Benut de eerste 4 maanden van het leven van je pup door hem of haar veel te leren op het gebied van o.a. socialisatie, zindelijkheid, aanhalen, meelopen en voeding. Inclusief cursusboek, persoonlijk deelnamebewijs, blad 'hondenmanieren' en voedingsproefpakket. Bij de Martin Gaus Hondenscholen staan service en kwaliteit voorop! Indoor trainingslocatie, dus je hebt geen last van regen, wind en kou. Voucher is geldig tot 4 maanden vanaf de dag van ontvangst. Geschikt voor pups van 8 t/m 16 weken oud. Afspraak maken o.v.v. Sweetdeal is verplicht. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Alleen op www.sweetdeal.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55