Marleen Pouwelse Marleen Pouwelse Marleen Pouwelse 28 familieberichten dinsdag 20 december 2011 d fllens0nlinq.nl Ik zie een poort wijd open staan Na een liefdevolle verzorging in het Sint Jans hospice de Casembroot te Middelburg is toch nog vrij plotseling overleden, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Minnaar "Ko" ft 19 maart 1920 1 19 december 2011 Middelburg: Annie Minnaar-Sukkel Brielle: Martien en Chris (in herinnering) den Dekker-Minnaar Hoofddorp: Angely en Olaf Olofsen-Minnaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Maria Tesselschadelaan 48, 2135 RD Hoofddorp De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 23 december om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Leven is mensen en dingen omhelzen en weer loslaten. Onze vriendin: Addy Schipper-van As Wat zullen we haar missen. Addie en Henk Baas Cora en Hans Paauwe Conny en Ko van de Kreeke 's-Heer Hendrikskinderen, 17 december 2011 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:2 Toch nog onverwacht is na een lang en goed leven overleden onze zorgzame moeder en lieve oma en over oma Maatje Simonse-Kodde sinds 16 oktober 1996 weduwe van Abraham Simonse ft 29 november 1909 17 december 2011 Biggekerke: Jan en Jannie Simonse-Schreijenberg Harm en Connie Jeroen, Thijs, Jasmijn Ellen en Jan - Willem Jesper, Timo, Zico Annemarie Ruben, Annemijn Biggekerke: Adrie en Koos Simonse-Simonse Marianne en Jan Jacqueline en Maurits Ronnie en Naomi Milou Ricardo en Nicole Bobby, Beau Evelien en Pascal Veerle Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, afdeling Thuiszorg en naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Swerf-Rust" voor de liefde\>olle verzorging. Correspondentieadres Schuitvlotstraat 34, 4373 AK Biggekerke Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 22 december van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 23 december om 13.00 uur in de Dorpskerk te Biggekerke, aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Met droefheid delen we u mee, dat overleden is onze lieve zus Maatje Simonse-Kodde Met dankbaarheid denken we aan haar terug. Emmeloord: L. Kodde Urk: B. Kodde-Messchaert Biggekerke: Lampert-Kodde Neven en nichten Onze lieve, sterke, mooie vrouw en moeder is er niet meer Echtgenote van Frans Visscher Westkapelle, Goes, 12 april 1963 18 december 2011 Zij was onze rots in de branding Frans Visscher Renée Anouk en Gugu Herdershoefje 4 4424 DB Wemeldinge Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Marleen op donderdag 22 december tussen 19.00 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Wij herdenken Marleen op vrijdag 23 december om 11.45 uur in 'Westkapelle Herrijst', Markt 79 te Westka pelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Westkapelle Herrijst'. De hemel heeft er een ster bij Deze strijd was niet te winnen. Wij moeten onze lieve, sterke schoondochter, schoonzus en tante missen M. Visscher-Jansen Lony Nane Mariëlle en Elvin, Jaydon Corrie en Anita Ad en Petra Jeroen And those who follow the path of the righteous shall have their reward Sterk, Liefdevol, Rechtvaardig Zo zullen we haar herinneren Janneke Pouwelse - van der Meer Sira en Paul Mercy, Jairo Moise en Brenda, Senna Na een kort ziekbed is, voor ons geheel onverwachts, overleden Marleen Visscher Ons diepe medeleven gaat uit naar Frans, Renee en Anouk. Naar Corina en Eric, en naar Janneke. Sterkte en troost voor jullie in deze moeilijke tijd. Dat het Licht van Christus jullie hoop geve. Ooms en tantes, nichten en neven van de families Pouwelse, Janssens, van Rooijen en Louws Westkapelle, 18 december 2011 Bezwijkt mijn lichaam en mijn hart; dan is God de rots van mijn hart en voor eeuwig mijn deel. Psalm 73:26 Verdrietig zijn wij om het overlijden van: Marleen Visscher-Pouwelse Haar opgewekte, zonnige karakter zal ons altijd bij blijven. Wij wensen Frans, Renée en Anouk heel veel sterkte toe. Kamperland: l.M. Meulenberg-Schippers F.M. Meulenberg Kortgene: Hans Meulenberg Jeanine Meulenberg-Veldhuijzen van Zanten Lisanne Hanneke Kamperland, 20 december 2011 Intens verdrietig om wat niet meer hier is. Lieve Marleen, Bedankt voor al de jaren van vriendschap en liefde die je ons hebt gegeven. Auckland NZ Corine Polderman-Pouwelse Eric Polderman Quin en Rebecca Wayne Oostkapelle Oom Boord Westerbeke Zoutelande Tante Jo en Oom Huib Ovaa Christian Ovaa Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marleen Pouwelse Zij was een deskundig en betrokken medewerkster en een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen haar man en dochters, overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Leen van Leersum en Rick Mentjox, raad van bestuur Rosette Wille, directeur Verbijsterd en geschokt zijn wij nadat na een heftig en kortstondig ziekteproces onze dierbare collega Marleen Pouwelse is overleden. Wij wensen haar man, dochters en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies Team CMO Maresaete, sociaal pension Vlissingen, sociaal pension Goes van de sector Maatschappelijke opvang, Emergis Jenny, Nena, Simon, Janneke, Barbera, Joke, Elisabeth, Marjon, Annelies, Irene, Monique, Linda, Ans, Jordi, Corrie, Elvis, Josette, Monique, Henk, Rieky, Caroline, Edwin, Sonja, Rob, Korrie, Nayara, Ilda en Joy Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze dierbare collega Marleen Pouwelse We hebben Marleen leren kennen als iemand met het hart op de goede plaats. Zij was begaan en bevlogen in haar contact met mensen. Wij wensen haar man, dochters en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Team en cliënten beschermende woonvormen Tholen, Goes en Zierikzee, Emergis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54