m lieve Pa en Opa van der Meule O (Ilensentinq.nl dinsdag 20 december 2011 familieberichten TJ JuulÉum Hartelijk dank voor alle bloemen en kaarten die wij kregen voor ons 50-jarig huwelijk. Wij wensen een ieder Gezegende Kerstdagen en een Voorspoedig 2012. Gerrit en Nel Verhage Burg. Geuzestraat 11 4363 AN Aagtekerke flfffflnrHWBBF Dysriüdrffi Dag Lieve Oma Kikker Myrthe en Duuk Hoe kwetsbaar is een kostbaar mens. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Jacob Marcus Huige Jaap Nieuw en Sint Joosland, 11 januari 1943 t Middelburg, 17 december 2011 Middelburg: E.F.Korstanje f Willy Huige Bert en Angelina Huige Frank en Melanie Quintin en Alette Wilbert Vlissingen: Mark en Linda Huige Kayleigh Oud Amemuidsvoetpad 37,4332 AN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 23 december van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Wij nodigen u uit, samen met ons, zijn leven te gedenken om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken. Lieve Opa Jammer dat we ook U in ons leven moeten gaan missen. Bedankt voor alles. XXX Frank en Melanie Quintin en Alette Wilbert Verslagen staan wij stil bij het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Jaap Huige Middelburg: Huib en Koos Korstanje Middelburg: Els en Aart Dekker Rianne en Tom Annemiek Bergen op Zoom: Conny Korstanje en Hans Bos Saskia en Walco Casper en Mar ja Martijn en Marjolein In de eigen overtuiging dat hij een goed leven heeft gehad, is onze vader, schoonvader, opa, zwager en part ner tot onze grote spijt op 79-jarige leeftijd overleden Ir. Ing. Adriaan Hendrik Christiaan van Maldegem *Middelburg 15 maart 1932 Goes 19 december 2011 Kamperland, grote liefde en zijn overleden echtgenote; Henny van Maldegem - Van den Berg 11.12.2002 Enschede zijn dochter zijn kleinkinderen Goes zijn zoon zijn schoondochter zijn kleinkinderen Zoutelande zijn zwager zijn schoonzus Kortgene zijn partner Esmeralda H. van Maldegem Brigitte en Floris, Laurens Edwin A. van Maldegem Anneke van Maldegem - Peeters Tom en Emma Ben van den Berg Wil van den Berg - Breas Tiny Braspenning De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 22 december om 9.30 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bij aanvang kunt u afscheid nemen van Ad. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: E. A. van Maldegem Noordoordplaat 16 4465 AV GOES Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat ze tijdens haar leven voor ons en voor anderen heeft betekend, delen wij u mede dat in haar vertrouwde omgeving is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Agnes Marie Martinet-Goossens sinds 9 juni 2007 weduwe van René Martinet A IJzendijke, 7 december 1923 t Hulst, 17 december 2011 Vlissingen: Marja en Ferdi Dobbelaer-Martinet joris en Marcel la Maarten en Barbara, Casper Marjoleine en Martijn Koewacht: Luc en Fien Martinet-Burm Sander Wouter in liefdevolle herinnering Egbert en Chan tal Hulst: Lidy en Henny van Dorsselaer-Martinet Martine en Koen Karlijn Tim Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Unit 2 van de Blaauwe Hoeve, Dr. Zilverschoon en Dr. Verbeke voor hun liefdevolle verzorgingen de respectvolle wijze waarop ze onze moeder hebben begeleid. Truffinoweg 284,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van onze moeder in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 21 december van 19.00 tot 20.30 uur. We nemen op vrijdag 23 december in besloten kring afscheid van haar. Enige en algemene kennisgeving Na een moeizame strijd van 2 jaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Suzanna van der Meer-Marinisse weduwe van Jan van der Meer in de ouderdom van 92 jaar. Piet en Janny Jan en Mientje Theo en Annelies Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar huishoudelijkverzorgend en verplegend personeel van Stichting Werkt voor Ouderen, Locatie Vredehoflaan/Weyevliet, voor de liefdevolle aandacht aan onze moeder besteed. 14 december 2011 Correspondentieadres: Hellenburg 7,4385 EN Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geef ik u kennis dat zacht en kalm is heengegaan mijn lieve, zorgzame man Johannes van der Meule in de leeftijd van 68 jaar. Rita van der Meule-van der Meiden 4382 XN Vlissingen, 19 december 2011 Ribesstraat 38 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 16.00 - 16.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 22 december om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Vergeten doen we je niet. Rust Zacht Danny Ria Pascal Verdrietig, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Johannes (Hans) van der Meule Piet van der Meule Saar en Kees de Wijze-van der Meule Corrie en Joop Pauli-van der Meule Wij wensen Rita, Danny, Ria en Pascal veel sterkte toe. Wij zijn zeer geschokt door het plotseling overlijden van Jaap Huige Wij wensen Linda, maar vooral Mark zeer veel sterkte toe met het verlies van zijn vader. Max Strenk Ireen Dutz

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53