u tK 6| dinsdag 20 december 2011 Wat een nostalgie! Kerststallen herinneren aan vroeger en kleuren het heden. Kennelijk nodigt de stal van Nazareth uit om zelf aan het werk te gaan. Wat u op deze pagina's ziet is een onverwacht stukje creativiteit. Zo heeft de kerststal een dubbele functie: sfeermaker aan het eind van het jaar en inspiratiebron voor doe-het-zelvers. Volgende week dinsdag 27 december plaatsen we een selectie van in 2011 gemaakte foto's, die u als leukste, mooiste, bijzonderste bestempelt. Vakantie, school, werk, thuis, verjaardag, nieuwe auto... alle onderwerpen zijn welkom voor vrijdag 23 december (minstens 1 MB, 200 dpi). Een week later zitten we op dinsdag 3 januari in het nieuwe jaar. Dan hopen we op foto's van U en Uw VUURWERK. Mijn zelfgemaakte kerststal van vilt en ander materiaal. Alle poppetjes, dieren en de stal zijn volledig met de hand gemaakt met naald, draad en veel liefde. Floor Kohlen, Goes Dit kerststalletje is bijna vijftig jaar oud,en er is door kinderen en kleinkinderen intensief mee gespeeld. Ido en Trijn Huisman, Kapelle De foto's heb ik vorig jaar gemaakt in het Puppen- und Krippenmuseum (poppen en kerststallen) in Oostenrijk. Huib Boogert, Goes Onze kleine kerststal in een kokosnootje met een diameter van ongeveer 10 cm. Fam. Valois, Vlissingen Mijn kerststal staat elk jaar weer op onze buffetkast. Al jaren genieten wij van onze zelfgemaakte kerststal van brooddeeg. Fam. Huisman, Terneuzen Truus Saman, Haamstede Deze huiskamer hebben mijn vrouw en ik zelf gemaakt/ingericht. Panera en Adrie Bakker, Terneuzen De kinderen van basisschool Het Kompas bij hun kerststal onder het 'rijke groen' van een prachtige kerstboom. Juf Marian van groep 3, Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40