Verdoezelen Moeilijkheid bij eerste opzet van Handel 50% O korting f Jeans Inn zeeland 119 De gehele wintercollectie '3 halen 2 betalen! Kerstzanguur in de Sint Nicolaaskerk Mannenkoor Sjaloom bij kerstzangdienst Aangepaste route voor ophalen afval Kinderkoor Daniël begint in januari Tilroeoptiek SPIJKERHARD DE BESTE! www.jandenooijervof.nl Zeer scherpe prijzen op herstoffering van uwbank,eetka- merstoelen,boot-encaravankussens.GRATISOFFERTE! 'Bij Handel ligt het zo open. Je hoort alles. Er valt bij deze componist niks te verdoezelen. Daarom besteed ik ook veel aandacht aan taal en uitspraak', zegt dirigent Wim Boer. dinsdag 20 december 2011 Handel baseerde zich op een libretto van Charles Jennens. De moeilijkheid van de Messiah zit vooral in de grote hoeveelheid koordelen. Het werk duurt 2,5 uur, dat vergt best veel van het koor. BROUWERSHAVEN In de met sfeervol kaarslicht ver lichte monumentale Grote of Sint Nicolaaskerk van Brouwershaven vindt zaterdag een kerstzanguur plaats. Marien Stouten bespeelt het orgel, koor 'De Lofstem' uit Arne- muiden brengt de kerstliederen ten gehore. Ook is er een collecte, deze is bestemd voor Thure Drith SEROOSKERKE In de Hervormde Kerk van Seroos- kerke wordt zaterdag de jaarlijkse kerstzangavond gehouden. Te ho ren zijn mannenkoor Sjaloom uit Goes onder leiding van dirigent Rick Mudde, begeleid door pianist Wilma Mieras. Organist van de avond is Matthijs Mijnders uit Zie- rikzee. Dominee De Reuver ver zorgt een meditatie. De aanvang is om 20.00 uur. ZIERIKZEE Op tweede kerstdag hebben ook de medewerkers van de gemeentelij ke reiniging een vrije dag. In ver band hiermee worden de wijken die normaal op maandag de bak buiten moeten zetten volgende week op dinsdag bezocht. In de dorpen Renesse, Burgh-Haamstede en Westenschouwen komt de vuil niswagen op dinsdag langs. Diver se adressen in he buitengebied wor den in plaats van maandag op woensdag aangedaan. Ook de mi lieustraat is maandag gesloten. GOES Onder leiding van dirigent Joost van Belzen en organist Peter Wilde man gaat in januari het nieuwe pro jectkinderkoor Daniël van start. De leden zullen één keer per maand re peteren in het Calvijn College in Goes. Tijdens de repetities worden bijbelse liederen en psalmen inge studeerd. Het nieuwe koor zal di verse optredens gaan verzorgen, waaronder een concert in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Aanmelden via de mail: kinderkoordaniel@gmail.com. in Renesse. Aanvang 19.00 uur; war me kleding aanbevolen. Vocaal Ensemble Luscinia tijdens een eerder optreden in de Adriaanskerk in Dreischor. betaalt uw zorgverzekeraar mee dit jaar? inde meeste gevallen kunnen wij uw vergoeding direct verrekenen met uw zorgverzekeraar volgens de polisvoorwaarden op de complete bri on; igeacht de pri Walstraat 81, Vlissingen 0118-412370 WÏ IKitilroeopticien tilroeoptiek GESLOTEN VAN 23-12 T/M 7 -1 WWW.TILROE.NL Deze actie geldt voor alle Jeans-lnn winkels en voor de Shanon winkels.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25