goede doel met billen bloot zeeland 121 berco veeI voordeel Kerstnachtviering in Certrudiskerk Koor Sint Philipsiand zingt in Maartenshof Bach staat centraal tijdens kerstconcert Reddingsbrigades voor goed doel dinsdag 20 december 2011 Vrachtwagenchauffeur Ronald Mei: „Als het niet voor het goede doel was, zou ik het nooit, nooit, nooit hebben gedaan." foto Louis Drent pen. „Het was een heel bijzondere ervaring. Het was echt keihard wer ken", zegt Loof De Block vult hem aan: „Wij hebben meer res pect gekregen voor fotomodellen. En voor fotografen, haha!" Drent had niet veel tijd nodig om het schaamtegevoel bij zijn modellen weg te nemen. „Maar als het niet voor een goed doel zou zijn, had ik het nooit, nooit, nooit gedaan. Maar weet je, wij willen met deze foto's ook kracht overbrengen. Op geven tegen kanker mag geen op tie zijn", zegt Ronald Mei. Zijn collega Geert Wolters is het daar roerend mee eens. „We staan in ons nakie op de foto, maar het is wel heel netjes en artistiek in beeld gebracht. Bovendien komen alle disciplines van H4A erop aan bod." De Block voelde zich tijdens de fotosessie op een gegeven mo ment zelfs iemand anders. „Ik be doel: ik sta thuis nooit in mijn blo te kont met een kettingzaag in mijn hand, hoor!" Kolijn geksche rend: „Nee, jij niet?" De fietsers hebben nog meer inzamelacties in petto, maar daarover zwijgen ze nog in alle toonaarden. Op de fo to's van Ronald en Ludwig en een groepsfoto na, hebben ze het resul taat overigens zelf ook nog niet ge zien. Kolijn: „Maar als mijn foto net zo mooi is als die drie, mag on ze verjaardagskalender bij mij best in de wc hangen hoor!" www.pzc.nl/video lange vorststraat - goes BERGEN OP ZOOM De koren van Hortus Musicus Reli- giosus (HMR) verzorgen zaterdag een kerstnachtviering in de Gertru- diskerk in Bergen op Zoom. Vooraf gaand (vanaf 23.25 uur is er koor zang, orgelmuziek en de gelegen heid om samen te zingen. De vaste misgezangen zijn dit jaar weer ge nomen uit de Messe de Minuit van de componist Marc-Antoine Char- pentier (1643-1704). De hoogmis op kerstmorgen, zondag om 11.00 uur, zal eveneens door HMR verzorgd worden. YERSEKE Gemengd koor VZOS uit Sint Phi lipsiand geeft donderdag een uit voering in zorgcentrum Maartens hof in Sint-Maartensdijk. Onder leiding van dirigent Henk Geluk zal zowel koorzang als sa menzang ten gehore worden ge bracht. Het concert begint om 19.30 uur, maar de recreatiezaal is een kwartier eerder al open. Bewoners en medewerkers van de Maartens hof hebben gratis toegang. Voor overige belangstellenden bedraagt de toegangsprijs 2,50 euro. BERGEN OP ZOOM De muziek van Bach staat centraal tijdens een kerstconcert in de Gertrudiskerk in Bergen op Zoom. Het Nationaal Kerkmuziekcentrum Bergen op Zoom (NKC) organi seert het concert, dat al vier decen nia lang tussen kerst en de jaarwis seling plaatsvindt. Uitgevoerd wordt de voor eerste kerstdag ge schreven cantate ]auchzet, frohlocket! uit het beroemde Weihnachts-ora- torium. Het concert begint 20.15 uur. De gebruikte ingang is die aan zijde van de Kerkstraat. DOMBURG - De strandreddingsbri- gades van Westerschouwen en Domburg doen mee aan de actie Serious Request van radio 3FM. Sa men met vijftien andere reddings brigades maken zij een boottocht van 100 kilometer van Almere naar Leiden, waar het Glazen Huis dit jaar staat. De redders laten zich sponsoren door bedrijven. SALE MODA UOMO Iceberg D&G Bikkembergs TövëWoschino Frankie Morello Jacob Cóhen Blauer Aeronautica Militate EA7 (emporio armani) Armani Jeans Ganzepoortstraat 23 4461JX Goes T 0113 21 92 22

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21