Zeeland PZC 'En weer zijn kinderen de dupe' r www.uuurwerklandgoes.nl l j BEVELANDEN-THOLEN 20 en 21 17 22 en 23 DODE VROUW Bewoners M.D. de Grootstraat Goes denken verschillend over het 31-jarige slachtoffer VUURWERK NUDIG, KIJK EERST UP Koningstraat 2,4461 AW Goes Rondleidingen in Slot Oostende almanak Cultuur Wielrenners voor het goede doel met billen bloot Dinsdag 20 december 2011 Politie volgt jongere op internet Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl door Frank van Cooten goes - „En weer zijn kinderen de dupe", verzucht een bewoner van de M.D. de Grootstraat in Goes maandagmorgen. In de woning met nummer 91 is zondagavond door de politie een dode vrouw aangetroffen. De politie noemt de omstandighe den waaronder de 31-jarige vrouw is aangetroffen 'verdacht'. In de woning is de 34-jarige vriend van het slachtoffer aangehouden. Om meer informatie over het overlij den te weten te komen, wordt van daag sectie verricht. De vrouw laat vier kinderen na. In de door onkruid overwoekerde voortuin staat nog een fiets met kinderzitje naast een oude versle ten bank. De kinderen waren zon dagavond overigens niet in de wo ning aanwezig. Ze waren bij ande re familieleden. In de straat wordt verschillend ge dacht over het 31-jarige slachtoffer. Een man die een paar huizen ver derop woont, vond haar altijd een vriendelijke vrouw. „Ze groette al tijd als ze voorbij kwam. Het is een trieste zaak. Want opnieuw zijn kinderen de dupe." Voor de buurvrouw komt het over lijden van de vrouw niet als een verrassing. Zij zegt regelmatig over last te hebben gehad van haar bu ren. „Ik woon hier nu dertig jaar. De vrouw is drie jaar geleden met haar kinderen naast me komen wonen. Ze heeft al die tijd voor veel overlast gezorgd. Als ik er wat van zei, kreeg ik een grote mond. Ze had ook veel ruzie met haar partner. Met enige regelmaat wer den ruiten kapotgeslagen en er was altijd veel herrie. Ik heb er soms wel eens aan gedacht om te verhuizen." De buurvrouw zegt bij woningcor poratie RWS melding te hebben gedaan van overlast. Volgens een woordvoerder van RWS is er ech ter geen overlastdossier aange maakt. „Dat wil overigens niet zeg gen dat er geen telefonische mel dingen zijn gedaan." De politie werkt met twaalf men sen aan het onderzoek. Een van de rechercheurs die gisteren buurton derzoek deed, was ook nauw be trokken bij het onderzoek naar de moord op bodybuilder Walter van Elderen in dezelfde straat op 7 juni 2009. Drie verdachten zijn in sep tember veroordeeld tot celstraffen. De politie zoekt nog steeds naar de vierde verdachte. De woning aan de M.D. de Grootstraat, waarin zondagavond de dode vrouw is aangetroffen, is door de politie verzegeld. foto Ronald den Dekker »'s WWJWTJBW Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Qwww.z2.nl goes - De gemeente Goes stelt van af de laatste week van dit jaar Slot Oostende incidenteel open. Geïnte resseerden kunnen een rondlei ding krijgen langs en door de over blijfselen van het oude slot aan de Singelstraat. Een rondleiding duurt een uur en biedt inzicht in de historie en archeologische waar den van het middeleeuwse bouw werk. Aanmelden kan via info@goespromotie.nl. Tip? redactie@pzc.nl Het museum? Mwah. Naar de schouwburg7 Neuhh. De Middelburg se middelbare scholieren moesten van school 'iets cultureels' bezoeken. Gelukkig was daar de film New Kids Nitro! Was bij De Wereld Draait Door geweest, dus cultureel, redeneer den de jongens. Op naar de bios coop. Eenmaal weer thuis vertelden ze hon derduit. Eerst was het een hele toer geweest om de filmzaal binnen te ko men. Want de minimumleeftijd was 16 jaar. Dankzij de hulp van wat oudere bezoekers - 'kunt u zeggen dat u mijn vader bent en dat het mag?' - lukte het de pubers toch. Op de terugweg waren ze nog door de politie aangehouden. Twee kregen een bon omdat ze geen licht hadden. Nog een geluk dat de politie niet naar hun ID-kaart vroeg, want die waren de meesten ook vergeten. En de film? Mweuh...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17