Zeeland PZCL RWS geeft belanghebbenden stem BEVELANDEN-THOLEN 16 en 17 14 en 15 BELEID Goese woningcorporatie doet bij 'uitzetten nieuwe werkwijze' beroep op alle betrokkenen Kerstmannen en -vrouwen rennen voor het goede doel Vechtpartij Goes 'Nepagenten' toch echte controleurs almanak Bal Kunstenaarsgesprek in architectonische installatie Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl 'Die saamhorigheid is echt heel bijzonder' Maandag 19 december 2011 - m as* 22255 ss t tseem <sbkmssë&es - - door Luc Oggel GOES - Woningcorporatie RWS in Goes bezint zich op de toekomst. Daarom wordt iedereen die bij de organisatie is betrokken, van ge meente, tot huurder, gevraagd mee te denken over het nieuwe beleids plan voor de komende jaren. Achterliggende gedachte is om op die manier een breed gedragen werkwijze te ontwikkelen. „We hebben onze belangengroepen op gesplitst", zegt directeur Maarten Sas. „Enerzijds vragen we onze za kelijke relaties om inbreng, ander zijds de mensen waar we echt voor zijn, namelijk diegenen die hulp nodig hebben bij het zoeken van woonruimte. We willen de dialoog strakker hebben en gaan daarom bijvoorbeeld ook actiever met internet aan de slag." RWS is zich in de loop der jaren al steeds meer op de klanten gaan richten, maar volgens Sas schoot dat op een gegeven moment een beetje door. „We wilden echt maat schappelijk ondernemer zijn, om dat de doelgroep doorgaans meer problemen heeft dan alleen het vinden van een woning. Daar zijn we een beetje op teruggekomen, maar we willen wel een plus blij ven bieden. Het herijken van onze rol is een zoekproces waar we zo veel mogelijk partijen bij willen be trekken. We merken al dat we in het commerciële niet te ver moe ten gaan, de tendens is: hou je bij de wijk." Een discussie die in dat licht speelt, is of RWS ook duurde re huurwoningen zal gaan aanbie den of niet. „Een lastig vraagstuk, want er is wel vraag naar", zegt Sas. Het nieuwe plan, dat er naar ver wachting rond het voorjaar zal lig gen, is gebaseerd op zes speerpun ten: wonen, klantbenadering, sa menwerking, duurzaamheid, sa menleving en organisatie. Er ligt een basisidee, waar iedereen die op welke manier dan ook bij de RWS betrokken is vanaf 23 decem ber zijn zegje over kan doen via de website van de RWS, www.rws- goes.nl. Mensen zonder computer kunnen op het kantoor terecht. GOES - Voor de deelnemers aan de kerstman- nenloop in Goes was het gisteren waarschijn lijk lekker zweten in hun kerstmannenpak. Maar het was voor het goede doel. Tientallen mannen en vrouwen hadden zich aangemeld voor het evenement, georganiseerd door Lions Club Goes-Wilhelmina voor Stichting De Ballonnenboom. Die heeft als doel de arm- ste kinderen van Zeeland een leuke verjaar dag te bezorgen. Zij doen dit door deze kinde ren een pakket te geven waarin de belangrijk ste benodigdheden voor een verjaardagsfeest zitten. De Stichting Goes Promotie hield giste ren tevens een nieuw kerstevenement rond om de Stenenbrug met muziek en een kerst markt. foto Ronald den Dekker UmHtmmmmmSSSmmmmiimÊtmmmmmmm GOES - Drie mannen zijn zater dagnacht aangehouden nadat zij aan de Oude Vismarkt betrokken waren bij een vechtpartij. Het gaat om een 32-jarige en 24-jarige man uit Oost-Souburg en een 21-jarige man uit Goês. Twee anderen de den aangifte van mishandeling. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst VLISSINGEN - De mannen die ervan werden verdacht donderdag als nepagenten een seniorenwoning in Westerzicht in Vlissingen te hebben gecontroleerd op hang- en sluitwerk, blijken toch echte con troleurs te zijn. Na onderzoek door de politie bleek zaterdag dat in opdracht van Woonburg contro les zijn uitgevoerd. De politie maakte vrijdag melding van de twee nepagenten. Naar aanleiding van de publiciteit kwamen veel meldingen binnen van andere be woners, allemaal huurders van Woonburg. De woningcorporatie heeft bevestigd dat het hang- en sluitwerk wordt gecontroleerd. Tip? redactie@pzc.nl Tijdens de kerstdagen staan familie bezoekjes in de meeste gezinnen cen traal. Zo ook bij dat jonge gezin uit Bres- kens. Met de feestdagen brengen zij steevast een bezoekje aan ouders en schoonouders. Die zijn dan vanzelf sprekend altijd blij om hun kleinkin deren te zien. Vorig jaar, toen opa zijn kleinzoon van zestien maanden op zijn arm had neergezet, bekeek deze hem aan dachtig van dichtbij. De peuter, die onlangs net zijn eerste woordjes leerde spreken, streek over het kale hoofd van zijn opa, keek de familieleden even aan en vroeg: 'bat?', waarna hij hardop begon te la chen. Kijk voor onze aanbiedingen elders in deze krant!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31