Exclusief MUSICAL ZORRO PZC incl. luxe hotelovernachting! Ontdek het geliefde bloemeneiland Madeira NL maandag 19 december 2011 3 8-/11-/12-/15- of 22-daagse zonvakantie Madeira vanaf 659,- p.p. Bent u het winterse weer in Nederland ook zo beu en bent u toe aan een heerlijk winterzonnetje? Dan is deze zeer verzorgde reis naar een super-de-luxe hotel op het bloemen eiland Madeira echt iets voor u! Als lezer van deze krant krijgt u nu tijdens uw gehele verblijf het dagelijks diner t.w.v. 175,- p.p.p.w. gratis! U profiteert ook nog eens van een actiekorting van 30,- bij 2 personen t/m vertrekdatum 9 februari. Ook bieden wij u speciaie optionele extra's zoals een huurauto v.a. 18,- per dag, een geweldig excursiepakket voor slechts 64,- p.p. én een wandelpakket voor slechts 74,- p.p. Wacht dus niet langer en boek nu deze geweldige reis naar de parel van de Atlantische Oceaan! Het veelzijdige Madeira Het subtropische eiland Madeira is één van de meest geliefde vakantiebestemmingen in Europa door de combinatie van een weelderige natuur, gezellige dorpjes en steden vol cultuur. Veel plaatsen op Madeira zijn bijzonder vanwege hun middeleeuwse karakter en architectuur. Wat dacht u van Camacha, beroemd om zijn rietvlechtwerk of Porto Moniz, een dorpje aan de noordwestkust met vulkanische zwembaden? Funchal is de levendige hoofdstad van het eiland, waar u in het gezellige centrum heerlijk kunt slenteren door de oude smalle straatjes, wandelen over de boulevard of rondneuzen in talloze winkeltjes. Met de opties een huurauto, excursiepakket en/ of wandelpakket bij te boeken zult u het eiland nóg beter leren kennen. U zult snel begrijpen waarom Madeira zo geliefd is. Ontdek dus nu zelf dit heerlijke eiland en laat u betoveren! Quintinha Sao Joao***** Dit super-de-luxe hotel ligt in een prachtig aangelegde tuin, op ca. 1,5 km van het centrum van Funchal. Het is een perfecte uitvalsbasis voor vele excursies om dit bloemeneiland te ontdekken. Het hotel beschikt o.a. over een lobby met receptie, lift, bar, restaurant, Wi-Fi (gratis) binnen- en buitenzwembad met terras en badhand doekenservice, spa-center met sauna en fitnessruimte (gratis) en diverse schoonheidsbehandelingen. Ook is er gratis parkeer gelegenheid voor een eventuele huurauto. De luxe kamers zijn voorzien van airconditioning, telefoon, kabeltelevisie, minibar, kluisje (ca. 9 per week), badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. Vertrekdata en prijzen Vertrek op ma. en do. tussen 05/01/2012 t.m. 22/03/2012. 8 dagen vanaf €659,- 15 dagen vanaf €962,- 11 dagen vanaf €788,- 22 dagen vanaf€1252,- 12 dagen vanaf 828,- prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstofheffing, transfer luchthaven accommodatie v.v., verblijf in Hotel Quintinha Sao Joao***** incl. ontbijt en diner en Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief: niet genoemde maaltijden, reis- en annulerings verzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Optioneel bij te boeken: huurauto v.a. 18 per dag, excursie pakket 64 p.p. en een wandelpakket 74 p.p. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: tel. 0900-9697 (15 cpm) o .v.v. reisnummer LR21096 Deze reis is exclusief te boeken t/m 19 januari 2012. De, in deze lezersreis, genoemde aankomstdata en prijzen zijn onder voorbehoud. De actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkei .categorie reizen zonvakanties if.'.-/. voor de lezers van deze krant! I dagen nü v.a. 99 p.p. 3 dagen nü v.a. 139 p. Inclusief 1e rangs entreekaart! Uw laatste kans om de spectaculaire musical Zorro te zien! Geniet van een avontuurlijke musicalerva ring vol passie, humor en romantiek en omlijst met de authentieke Spaanse flamenco en muziek van de Gipsy Kings, met bekende hits ais 'Bamboieo' en 'Baila Me'! Speciaal voor u hebben wij dit 2-/3-daags arrangement samengesteld incl. 1e rangs entreekaart voor Zorro in het World Forum Theater in Den Haag en één of twee overnachtin gen in het Novotel"** Den Haag World Forum. Novotel Den Haag World Forum**** Dit moderne 4-sterren hotel ligt naast het World Forum Theater en beschikt over een parkeergarage (ca. 15 per 24 uur), receptie met internetfaciliteiten, lift, bar, restaurant, fitness-ruimte en wellnesscenter (tegen betaling). Uw comfortabele kamer is voorzien van televisie, telefoon, minibar, kluisje en een badka mer met bad of douche, toilet en haardroger. De Musical MET QA. TOMMIE CHRISTIAAN, LONEVAN ROOSENDAAL, CHRISTOPHE HADDAD, MICHELLE SPLIETELHOE E.V.A. Aankomstdata en prijzen Aankomst dagelijks 25 december t/m 4 januari m.u.v. 31 december en 1 januari. 2 dagen vanaf 99 3 dagen vanaf 139 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in het Novotel Den Haag World Forum in een kamer zoals beschreven inclusief ontbijtbuffet en 1e rangs entreekaart voor de musical Zorro in het World Forum Theater Den Haag. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden en reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking en toe ristenbelasting ca. 3,81 p.p.p.n. ter plaatse te betalen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.ril/LR51612. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40010 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR51612 en actiecode WEG40010 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 4 januari 2012. ÉKRA5 NL EéêêêÊ waarom zou je meer betalen I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30