Colotop A SCI uh uIRJmd I De Uitvaart Informatie Hulplijn m amilieberichten <1 (Il0nsenlinq.nl maandag 19 december 2011 familieberichten 121 Dankbaar zijn wij voor het leven van Annie Rijn-Blomaard weduwe van Piet Rijn Kloetinge, 31 augustus 1924 Wij zijn erg verdrietig nu onze lieve moeder en oma toch nog onverwacht is overleden. t Goes, 16 december 2011 Maya en Rob Marjolijn en kleinkinderen Correspondentieadres: Kon. Wilhelminastraat 4 4481 AA Kloetinge De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in de Geerteskerk te Kloetinge op donderdag 22 december om 13.15 uur, waarna aansluitend om 15.00 uur de crematie zal plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Annie Rijn-Blomaard Rinus Blomaard Maps Blomaard-de Kam Mariëtte en Guus Ronny en Dorine Jan Blomaard Greta Blomaard-van Faessel (in herinnering Na een moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Ella Roose-van der Hage Simon en Pauline Mini (in herinnering) Stef en Dorith Mattie Hanna en Cor Anneke en Bram Piet en Tineke neven en nichten Dag lieve Ella Uit het oog maar nooit uit ons hart Susan Vic Maureen Helen Leonore Meindert Lois, Tess, Floor Iedereen leeft en sterft op zijn manier. Na een moeilijke periode, waarin hij dapper heeft gestreden, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Piet de Wijze Hij is 76 jaar geworden. Janny de Wijze-Wattel Yvonne en Peter Kim en Guido Britt Astrid en Liz Rachel en Colin Rebecca Graag bedanken wij dr. Van de Peppel, dr. Wielenga de medewerkers van het Admiraal de Ruyterziekenhuis, afd. oost 4 en de medewerkers van het Sint fans Hospice de Casembroot voor hun goede zorg en liefdevolle begeleiding. 13 december 2011 't Zanddorp 76 4335 AK Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig hebben wij, plotseling en veel te snel, afscheid moeten nemen van onze lieve, opgewekte en levenslustige moeder en oma Adriana Schipper - van As (Addy) sinds 2004 weduwe van Tinus Schipper in de leeftijd van 74 jaar. Zeist: Annelies en Rinze Tessa Jelle Amsterdam: Saskia 17 december 2011 Oude Rijksweg 28 a, 's-Heer Hendrikskinderen Wij nemen afscheid van Addy op vrijdag 23 december om 13:00 uur in een dienst van Woord en Gebed in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Plein 1 te s-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis is vanaf 15:00 uur gelegenheid tot condoleren in eethuis "De Vier Linden", Kattendijksedijk 19 te Goes. Addy hield van bloemen en vrolijke kleuren. Kom dus gerust in fleurige kleding. Na dagen van hoop en vrees hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Addy Schipper - van As Goes: Cokkie van As Zevenaar: Marlous van As - Meijvaert Job Judith Sigrid Goes: Jan van As en Marianne van As-de Buck Wouter en Simone Sacha en Ko Eveline en Mark De Zilk: Betty Plessing-van As en Hein Plessing Carolien en Dick Casper en Ava Heemstede: Maya van As Achterneven en achternichten Goes 17 december 2011 Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Addy Schipper - van As Zij zal door ons erg gemist worden. Vlissingen: Ineke Schipper-Vermaas Middelburg: Thijs Schipper Vlissingen: Margot en Ruud Bömer Vlissingen: Paul en Margriet Schipper s-Heer Hendrikskinderen: Wilko en Jojanneke Fokke s-Heer Abtskerke: Lidia en Daan Rouw Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, 17 december 2011 Bedroefd zijn we door het overlijden van Addy Schipper-van As We zullen haar erg missen. Dankbaar zijn we voor al hetgeen zij voor de kerkelijke gemeente heeft gedaan. Wij bidden voor haar kinderen en kleinkinderen dat God hen nabij zal zijn in hun verdriet. Namens de Taakgroep Diaconie en kerkenraad van de Protestantse gemeente te 's-Heer Hendrikskinderen Velen zijn er geweest die na het overlijden van mijn lieve broer en zwager Jan Pieter Geensen hun medeleven hebben getoond, op welke manier dan ook. Hiervoor heel veel dank. Marijke Harthoom-Geensen Bas Harthoom 's-Gravenpolder, december 2011 Ter nagedachtenis aan fan planten we een Kweepeer in de tuin van Hospice het Clarahofje. Dankbetuiging. De vele blijken van belangstelling en steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder oma en overgrootmoeder Paulina Francisca de Waele van Opdorp Voor alle deelneming in welke vorm dan ook onze hartelijke dank kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familiebenchtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21