Ad van 't Hof 20 I familieberichten maandag 19 december 2011 IHensenlinq.nl Sternen in vrede dat is met 'n gerust hart je ogen sluiten. Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man en onze vader echtgenoot van Bep van Bommel in de leeftijd van 80 jaar Temeuzen H. van 't Hof-van Bommel Temeuzen Aad en Debby van 't Hof-Stal Vlissingen Saskia en Rob Verduin-van 't Hof 16 december 2011 van Diemenstraat 63 4535 AR Temeuzen Donderdag 22 december is er vanaf 13.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Ad in uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Speciaal woord van dank voor de huisartsen Dr. C.H. Ephraïm en Dr. H.J. Manneke, de medewerkers van Thuiszorg ZorgSaam, en Afd A 2 van ziekenhuis de Honte. t Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Nu voor altijd weer samen met Pa. Tot onze droefheid overleed onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Odilia Ludovica Josepha Jongepier-Vennix weduwe van Jan Jongepier in de leeftijd van 86 jaar. Domburg: David Jongepier St. Jan ten Heere: Frits Jongepier Sofie Liesbeth Vroonhof Steenbergen: Jacomien Hutten-Jongepier Harry Hutten Jahry en Fabian Niemrha Nohroa 4357 HJ Domburg, 17 December 2011 Simniapad 1kamer 23 Correspondentieadres: David Jongepier J.W. Schuurmanstraat 30 4357 EK Domburg Ma is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 22 december van 11.30 tot 12.30 uur. De Plechtige Uitvaartdienst wordt gehouden op donder dag 22 december om 13.00 uur in de R.K. kerk, Badhuis straat te Domburg. Aansluitend leggen we Ma te ruste naast Pa op de begraaf plaats te Domburg, ingang Babelweg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof". De familie bedankt alle medewerkers van Simnia voor de liefdevolle zorg. Na moeilijke jaren is overleden onze beste schoonzus en tante Odilia Jongepier-Vennix Uit aller naam: C. Jongepier Domburg, 17 december 2011 Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Dankbaar voor de liefde en zorg'waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma Jozina Kornelis-Maas Jo weduwe van Isaac Abraham Kornelis in de leeftijd van 88 jaar. Sari en Jaap de Jonge-Kornelis Matty en René Sydney Jolanda en Emiele Ricky, Mark Jennie en Adrie Neuféglise-Kornelis Monique en Bram Solaire, Yannick Vanessa en Dimmy Lynn, Elise Ineke en Jan Koppejan-Kornelis Michel en Ingeborg Sem Ria en Mariet Kornelis-Burhenne Michael Dave Sjaak Kornelis Goes, 17 december 2011 Correspondentieadres: J. Koppejan-Kornelis Berkenstraat 18, 4388 LL Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 21 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met dank aan dokter Adams en Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Lieve oma en ouwe-oma, We zullen u heel erg missen. Klein- en achterkleinkinderen Het le\>en gaat verder ook als dat van mij ophoudt. Zacht en kalm is onverwacht op 92-jarige leeftijd overleden onze lieve, markante vader, trotse opa en superopa Engel de Nooijer sinds 1970 weduwnaar van Jannetje den Toonder levensgezel van Helena Cijvat Goes: Jarina en Alfred van de Waart-de Nooijer Schoonhoven: Jeroen van de Waart en Marjan Streng Nisse: Wendy en Ries Spruit-van de Waart Noë, Fieke, Jet Wij willen het verzorgend personeel van verpleeghuis 'Ter Valcke', afdeling revalidatie/reactivering hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. Goes, 16 december 2011 Correspondentieadres: Parallelweg 21 4462 AL Goes Hij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bèzoek. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 21 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Tot onze verbazing, moesten we met groot verdriet kennis nemen van het plotseling overlijden van onze collega Pierre van Loon Afgelopen maandag kwam je op het werk en je voelde je niet lekker, vrijdag kregen we het afschuwelijke bericht datje was overleden. Wij zullen ons Pierke herinneren als een rustige, hulpvaardige en zeer betrokken ploeggenoot. Onze oprechte deelneming Maintenance SF&S/LXV SABIC Bergen op Zoom Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Pierre van Loon Wij zullen Pierre herinneren als een gedreven, hardwerkende collega. Sinds 1988 was hij bij ons in dienst. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Afdeling Maintenance Directie en medewerkers SABIC Bergen op Zoom Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder, oma, overoma, zus, schoonzus, tante en vriendin Maria Anthonia Pekaar-Bom sinds 2 december 2006 weduwe van Jacobus Pekaar in de leeftijd van 84 jaar. Turkije: Carlaen Izzet Heinkenszand: Marco Yerseke: Chinita en Peter, Femke, Milou Yerseke: Ron (in herinnering) Wemeldinge: Monique en Wim Peter Yerseke: ToosenPiet Harlingen: Kees en Janny Yerseke: Anja en Johan Neven en nichten Goes, 18 december 2011 Zorgcentrum Gasthuis. Correspondentieadres:Spoorlaan 10 4424 CL Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 22 december om 15.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Rijken en het verzorgend personeel van Gasthuis voor de goede begeleiding en verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20