Johannes Pieter van den Broecke Johan Johan van den Broecke Adrie van den Broeke Lieve opa, Adrie van den Broeke (J) IDensenlinq.nL maandag 19 december 2011 familieberichten 119 üysrJads/j ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Beetje bij beetje moest je ons verlaten We konden niet meer met je praten Die blik, die stilte, dat deed ons vaak zeer De vrouw van vroeger was je niet meer We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Een rusteloze geest is uiteindelijk losgeraakt van het afgematte lichaam. Op vrijdag 16 december is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Clasina Johanna Arnolda Imhof - Clasina Sinds 27 maart 1995 weduwe van L.M. Steigerwald Sinds 23 oktober 2005 weduwe van C. van Belzen 4 augustus 1930 t 16 december 2011 Heinkenszand: Corry en Rien Zuidweg Oudelande: Leo en Yvette Myrthe en Duuk Zandberg: Arno en Karin Steigerwald Hulst: Sander en Linda Vlissingen: Maria en Jaap van de Guchte Vlissingen: Jason en Sione Vlissingen: Melissa Correspondentieadres: Boterbloemlaan 15 4382 XJ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 december om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en Algemene kennisgeving Na een langdurige liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Residentie Moermont te Bergen op Zoom is rustig van ons heengegaan onze lieve nicht Maria Bliek Biervliet, 10 september 1919 Bergen op Zoom, 16 december 2011 Uit aller naam: Ria Otterloo-van Hoeve Correspondentieadres: Staringstraat 19 4532 GD Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 december om 10.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn. Zo plotseling ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Je genoot van het leven Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen, zal ons zwaar vallen. Geheel onverwachts is de liefste die wij hadden uit onze handen weggeglipt. hij mocht maar 56 jaar worden. Breskens: Turkeije: Ralf Mare Susanne en Tony Alara Terneuzen, 16 december 2011 Dorpsstraat 91A 4511 ED Breskens Pa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 20 december van 18.30 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 22 december om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren Als wij vergeten zijn u een kaart te sturen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. In de bloei van zijn tweede jeugd hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom a friend forever Nieuwvliet Arno en Marietje Boomert van den Broecke Middelburg Bart, Manon en Julia de Ruijsscher "Boe lie", Veel fijne herinneringen, Verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, Voor altijd in ons hart. Namens alle oud medewerkers, Camping Napoleon Hoeve Breskens Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve pa en opa "Goes, 19 april 1936 t Goes, 17 december 2011 Vlissingen: Nellie van den Broeke-de Buck Vlissingen: Rian en Ria Tim Martijn Middelburg: Marleen en Jan Sjaak -in liefdevolle herinnering Kim Bob Xander President Rooseveltlaan 195 4383 SC Vlissingen Adrie is overgebracht naar rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1waar u woensdagavond 21 december a.s. tussen 19.00 en 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 22 december om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw 't Akkoord" aan de Oudestraat 9, 4351 AS te Veere. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vergeten doen we je niet. De mooie herinneringen aan jou blijven bestaan. Supporter van ons, klusjesman, fanatiek skiër en niet te vergeten ons beste maatje. En gewoon omdat je er altijd voor ons was! We zullen je missen. Kim, Bob, Xander Tim, Martijn Geschokt zijn wij door het overlijden van onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Adrie van den Broeke Wij wensen Nel, de kinderen en de kleinkinderen van harte sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Beverwijk: Corrieen Carel Vermeulen-van den Broeke Burgh-Haamstede: Jan en Ella van den Broeke-Joosse Neven en nichten Vlissingen, 17 december 2011 Heel verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve en behulpzame zwager en oom Adrie van den Broeke Cor en Tinie de Buck Henk t en Jo van Cranenburgh Henk t en Neeltje de Buck Piet t en Rina van der Horst Wim en Margreet Huis in 't Veld André en Addy Reneman Bram en Florie de Buck Neven en nichten 17 december 2011 Na vele mooie wandelingen en gezellige weekenden moeten wij nu verder zonder Wij hopen met zijn vrouw Nellie en zoon Rian nog vele warme herinneringen aan hem op te halen en wensen hen en de overige naasten heel veel sterkte. De Vlissingse Nordic Walkinggroep van Dynamica

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19