Gerard Brouwer 14 familieberichten zaterdag 17 december 2011 (I (Ilensenlinq.nl JuhiJèUTU 1951 21 december 2011 21 december zijn onze ouders, groot- en overgrootouders Jan en Maatje Brouwer-Kodde 60 jaar getrouwd Gelegenheid hen te feliciteren op 25 december van 16.00 tot 17.50 in Hotel Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke Correspondentieadres: Blumstraat 6, 4565AX Aagtekerke De Kids Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, grootmoeder, overgroot moeder en bet-overgrootmoeder Geertruida Jacomina Alebregtse-Eikenhout weduwe van Jan Willem Alebregtse Kats, 3 juli 1910 - Colijnsplaat, 15 december 2011 M.W. Filius-Alebregtse H.C. Filius Els Filius Mariëlle en Patrick, Jesper Ramon en Andrea Jan en Renate Filius-Wesowlowska Demi Leo en Conny Filius-Jobse Jolanda en Christian, Sem, job, Marlou Marije en Hans, Jesse, Niels, Matthijs, Lieke Carola en Jacob Erik Filius en Willy Poortvliet Comé en Sabine, Alicia Jan Piet en Anoushka Marlissa Gert-Jan Filius en Margreet Hessink Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres-- Irenestraat 40,4486 AP Colijnsplaat De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 20 december om 13.30 uur in 'De Ontmoeting', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Ontmoeting' te Colijnsplaat gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij willen al het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Cleijenborchhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van Mevrouw Alebregtse Ons bereikte het droeve bericht dat ons trouwe clublid Fred Bergwerff is overleden op 12 december 2011 Fred was een actief lid, in het bijzonder op de donderdagse "Tossavonden". Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden LTC "de Sprink", Oostkapelle Enige en algemene kennisgeving Diep bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader en trotse opa in leven geweest, Oliebollenbakker te Leiden sinds 29 april 2005 weduwnaar van Ank Brouwer - Rijnhout in de leeftijd van 81 jaar. Gerard en Myra Michael Ossendrecht, 15 december 2011 Correspondentieadres: Postbus 348 4600 AH Bergen op Zoom Gerard is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta van der Luit, W. de Zwijgerlaan 179 te Leiden, waar u afscheid van hem kimt komen nemen op maandag 19 december van 15.30 uur tot 16.00 uur. Aansluitend zal om 17.15 uur de crematiedienst beginnen in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden ingang Haagse Schouwweg). Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Deventer-mijn geboortestad op blote voeten dansen op De Worp..." Ali Verdrietig, maar blij om haar bevrijding, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Ali Burgmeijer-Masman sinds 2005 weduwe van R.J. Burgmeijer Deventer, 24 mei 1930 Middelburg, 10 december 2011 Marika en Michel Emma en Gideon, Jona Thijs, Wouter Richard en Daeng Chakkrapat Correspondentieadres: M. Burgmeijer, Poolsterstraat 4, 4356 BT Oostkapelle De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 16 december in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn erg verdrietig omdat onze lieve zwager en oom er niet meer is Peter Habraken Flip Woltering en Rietje van Groeningen Joost Roos en Chris, Jack Ineke Leijdekker-Woltering en Jan Leijdekker Marleen en Erik, Kim Margriet Woltering en Peter van Geel Martijn Stefan Janneke en Ed, Jordie Ernst Woltering en Ans de Groot Kris Margriet Na jaren actief lidmaatschap kregen wij het droevige bericht dat Mien Joziasse op 14 december 2011 is overleden. Wij wensen Bram en de kinderen heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden LTC "de Sprink" Oostkapelle Namens de familie willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze schoonzuster en tante Grietje Kastelein Het heeft ons goed gedaan. December 2011 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en omaatje Pieternella Maatje Roose-van der Hage Ella A Domburg, 4 november 1940 t Domburg, 15 december 2011 Adriaan Roose Michiel en Carin Stephanie Chant al en Jochem Leonard Marcel, Jaimy Erik en Marian Marijn, Thomas J. W. Schuurmanstraat 78 4357 EL Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ella woensdag 21 december van 10.00 tot 10.30 uur in Ontmoetings centrum Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd ontmoetingscentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ont\>angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Ma Ik mis je vreselijk Ik hou van je Honderdduuzendmiljoentachtig Erik Lieve Oma Duif als tranen een pad maakten en herinneringen een brug dan klommen wij naar de hemel en haalden wij je terug Stephanie Chantal en Jochem Marcel, Jaimy Marijn, Thomas Zomaar ineens is zij er niet meer. Onze zus, tante en bijna opoe-tante Ella wat gaan we je vreselijk missen. Eef en Cees Lenny Ruud en Angelique V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44