zeeland 127 familie, echt heel gezellig' vanderkooij Tftgl Overname tandartspraktijk Koren zingen in hervormde kerk Brassband en popkoor geven kerstconcert The Saints treden op in atrium Ter Reede Heeft u het al gezien? !^ÜIelandNet \iÜL „De gastvrijheid is echt enorm groot." Luctor et Emergo in Catharinakerk Bijzondere kerkdienst voor gehandicapten MIDDELBURG zaterdag 17 december 2011 edelsmeden Nedjoe Lopulissa, één van de oudste bewoners van de Molukse wijk in Souburg, maakt zich klaar voor het werk in zijn volkstuin foto's Ruben Oreel Per 1 januari 2012 zal tandarts Q.G.G. Kunst de praktijk van J.M. Jansen te Middelburg overnemen. Tandarts Jansen bedankt al zijn patiënten voor het prettige contact en het geschonken vertrouwen in de afgelopen jaren. Behalve dat er een nieuwe tandarts in de praktijk komt, verandert er weinig. Het adres, het telefoonnummer en niet te vergeten de assistentie blijven hetzelfde. De praktijk is van 15 december tot 2 januari gesloten. Graag zien wij u weer in het nieuwe jaar, het team van Tandartspraktijk Kunst Jan van Hoofkwartier 90, 4333EC Middelburg, 0118-615595 www.tandartskunst.nl arnemuiden - Het gemengd koor De Lofstem, kinderkoor Jubilate en het christelijk gemengd koor Jeduthun zingen vandaag in de Ne derlands Hervormde Kerk aan de Markt in Arnemuiden voor de Kerstzangavond. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. Iedereen is welkom om te komen meezingen en luisteren. Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Q www.z2.nl DOMBURG Brassband Apollo Domburg en het popkoor Sing@Sea geven morgen middag een kerstconcert in zaal Schuttershof in Domburg. De brass band brengt kerstmuziek en een aantal originele werken. Het pop koor, dat is opgericht in 2010 en be staat uit zestig leden, brengt onder meer lichte muziek. Het concert begint om 15.30 uur. De toegang is gratis. VLISSINGEN The Saints geven vanavond hun jaarlijkse kerstconcert in het atri um van zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Het is de vijfde keer dat The Saints daar het jaarlijkse kerst concert geven. Ter gelegenheid van dit lustrum komt er een 'special guest'. Wie dat is, is nog niet be kend gemaakt. Het concert begint om 20.00 uur. De entree is gratis. wolstfooi 197 vlissingen PZC-fotograaf Ruben Oreel over zijn ervaringen met de Molukse gemeenschap in Oost-Souburg. MIDDELBURG ZOUTELANDE De christelijke muziekvereniging Luctor et Emergo geeft morgen een kerstconcert in de gerenoveer de Catharinakerk in Zoutelande. De fanfare onder leiding van diri gent Ad Stroo brengt een breed re pertoire ten gehore. Ook gospel koor Or Tamim uit Terneuzen werkt mee aan het concert. Het op treden begint om 19.30 uur. De kerk is vanaf 19.00 uur open. De toegang is gratis. In de Morgensterkerk aan de Adriaan Lauwereyszstraat in Mid delburg wordt morgen een bijzon dere kerstdienst gehouden voor en met mensen met een verstandelij ke handicap of functiebeperking. De dienst begint om 14.30 uur. Voorganger is Jo Bimmel. Aan de dienst wordt medewerking ver leend door de christelijke jeugd brassband Middelburg onder lei ding van Arian de Visser. Loskade 45 Statig, royaal en ruim monumentenpand op top locatie, met veel bestem mingsmogelijkheden Vraagprijs 885.000,- k.k. www.schulting-partners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27