Plezier in het zakendoen «netwerken 34 De dynamische ondernemers club Fun in Business sloot op dinsdag 13 december het jaar af met een interactieve bijeen komst in Lekker La Vie in Ter- neuzen. De regie was in handen van Mr. Imca Segers van Notaris kantoor Loof, Segers en Poppe te Temeuzen en Art van der Staal van ESJ Accountants. Beiden zijn tegelijkertijd lid en hoofdspon sor. door Henk van de Voorde TERNEUZEN - Het thema was juri dische en fiscale zaken in 2012. Het af gelopen jaar is er weer veel gewijzigd en ook in 2012 verandert de wetge ving ingrijpend. Wat zijn de gevolgen hiervan voor je bedrijf? Fun In Busi ness vond het de hoogste tijd voor een actueel overzicht van de wijzigin- gen. Fun In Business heeft als doelstelling om te netwerken in informele sfeer, inclusief het uitwisselen van kennis, ervaringen en informatie tussen onder nemers van diverse branches. Zo wor den de leden op de hoogte gesteld van actuele ontwikkelingen met be trekking tot het ondernemerschap. De activiteiten van Fun In Business bestaan uit zes bijeenkomsten per jaar, waarbij themabijeenkomsten en bedrijfsbezoeken centraal staan. „Tij dens een themabijeenkomst wordt een relevant onderwerp belicht. Dit kan gebeuren met medewerking van een gastspreker, maar ook netwerkle den kunnen invulling geven aan een thema. Vast onderdeel van deze avon den is het netwerken voor, tijdens en na afloop van de bijeenkomst", aldus voorzitter van het eerste uur Wilfried Boonman, in het dagelijks leven subsi dieadviseur bij Pnor Advies in Mid delburg. De Stichting Fun In Business zag me dio mei 2011 het levenslicht. Bij nota riskantoor Loof, Segers, Poppe in Ter- neuzen is de oprichtingsakte gepas seerd en vervolgens ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel. „We kunnen nu offici eel van start met ons netwerk en ver trouwen erop dat we samen veel 'firn' kunnen beleven en goede 'business' met elkaar kunnen doen." Boonman wordt in het bestuur van Fun In Business gesecondeerd door Mar co van Belle van MCOMM Marketing Communicatie, Harald Lavooii (UnitlT So- Linkedln borrel bij Lekker la Vie in Terneuzen. Foto's: Mark Neelemans Cardioloog Dr. Cees Janssens. ze goed in zijn optimaal tot uiting. Your Passion is vooral gericht op de mens. Het zijn immers mensen die een organisatie succesvol maken. Het bedrijf van De Werker is gespeciali seerd in management vaardigheden, communicatie vaardigheden, persoon lijke effectiviteit en persoonlijke ont wikkeling. Elk bedrijf is uniek en heeft verschillende missies en doelstel lingen. Linkedln borrel. In Lekker La Vie is er iedere derde woensdag van de maand een Linke dln borrel. „Steeds meer Zeeuws-Vlamingen ma ken zakelijk gebruik van sociale net werken als Linkedln en Twitter. Je kunt er op een makkelijke manier je netwerk mee onderhouden en uitbrei den. Maar er wordt ook levendig ge discussieerd over diverse onderwer pen, die van belang zijn voor de toe komst van onze regio. Op Linkedln werden de plannen gesmeed om el kaar in levende lijve in een onge dwongen sfeer te ontmoeten en dat fa- ciliteert Lekker la Vie", aldus horeca ondernemer Annemarie Roffel. Spe ciale gast in de speakers corner was onlangs cardioloog Dr. Cees Janssens. Hij is werkzaam bij het Cardiologisch Interventiecentrum Zeeland in Ter- neuzen. Patiënten met een vernau wing in een of meer kransslagaders rondom het hart worden er snel en vakkundig geholpen. Mensen uit de regio Zeeland met een hartinfarct of een geplande dotterbehandeling moes ten voorheen naar Antwerpen, Breda of Gent. Er is kwaliteits- en tijdwinst voor patiënten nu de dotterbehande ling in de eigen regio kan worden ge daan. Veilig en dichtbij. Naast hartka- theterisatie worden er zowel electieve als acute dotterbehandelingen (PCI's) uitgevoerd. geven inzake het effectiever maken van een profiel. Profileren via de Q&A secties van Linkedln kwam aan bod evenals het maken van een be- drijfspagina. Ook werd uiteraard inge gaan op de mogelijkheden die Linke dln biedt voor acquisitie en relatiebe heer. Hulstein houdt zich onder ande re bezig met het geven van Y-Inspira- tion sessies en het begeleiden van or ganisaties in de inzet van sociale me dia binnen hun bedrijfsstrategie. Als sinds 1994 is hij actief met het prak tisch toepasbaar maken van intemet- technologie. Effectiever communiceren Halverwege oktober verzorgde Mar tin de Werker, Adviseur/ Trainer/Coach van Your Passion een presentatie met als thema: 'effectiever communiceren met je klanten'. Als adviseur, trainer en coach werkt hij sa men met mensen in het realiseren van hun droom. Hierbij reikt hij vaardig heden aan zodat ze zich beter kunnen verbinden met zichzelf en anderen. Op deze manier komt hetgeen waar lutions B.V.), Anco de Putter (Putter Vastgoed BV) en Eigen Huis Make laar Ruud Verschoor. Afgelopen zomer werd een bedrijfsbe zoek gebracht aan Autoschadeteam Baarends in Goes. Wat doet een scha- deherstelbedrijf eigenlijk en wat komt er allemaal bij kijken? Er werd een in teressant kijkje in de keuken gegeven. Fun In Business organiseerde medio september, onder leiding van Arne Hulstein, een bijeenkomst met als the ma: 'de diepte in met Linkedin'. Iedereen kent zakelijk netwerk Linke dln. Maar hoe kun je er echt business uit gaan halen? Daar over werd deze avond van ge dachten gewis seld. Er werden tips ge-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 156