De ondernemer en zijn lijfblad lijfblad Het team van ndernemer wenst u prettige feestdagen en een ondernemend, succesvol 2012. ^ndernerner de, De belangrijkste vriend van de ondernemer hebben we voor het laatst gehouden. Een echte ondernemer kan natuurlijk niet zonder zijn lijfblad. Want waar vindt hij anders het nieuws dat hem zo interesseert, waar kan hij zo goed adverteren, welk blad heeft zo'n groot bereik onder zijn doelgroep. Natuurlijk de On dernemer, marktleider in Zee land en Brabant. Uitgever van regionale kranten Weg ener brengt in heel haar verspreidings gebied de Ondernemer uit. De regio nale dagbladen van Wegener vind je in het noorden, het oosten, het zui den en het westen van het land. Iede re Wegenerkrant brengt zijn eigen de Ondernemer uit. Met uiteraard, want daar is Wegener uitgever van regiona le dagbladen voor, een regionale in vulling. Een van de meest succesvolle Ondernemers van Wegener is die in Zeeland en West- Brabant. Geen en kele andere 'de Ondernemer' in ons land heeft zoveel succes, zoveel om zet en zo'n hoog leesbereik als die in Zeeland en West- Brabant. Is dat toe val? Nee. Al vele jaren bouwt de On dernemer aan een gestage groei met als nieuw hoogtepunt een compleet nieuw gezicht vanaf januari. Daar over leest u in dit nummer meer. Elf jaar 'de Ondernemer' in Zuidwest Nederland. Op woensdagochtend 4 oktober 2000 verscheen de On dernemer voor het eerst als bijlage bij het dagblad BN DeStem. Dat was een initia- tief van salesmanager Johan van den Kieboom en ac countmanager Jos van Don gen. Beiden zijn nog steeds nauw betrokken bij het blad, Van den Kieboom als blad manager en Van Dongen als key- accountmanager. Het idee om een busi- ness-to-busi nessblad bij het dagblad te voegen is overigens afkomstig uit Gelderland. De Gelderlander had de primeur in Nederland. BN de Stem volg de snel en in korte tijd hadden Brabants Dagblad, Eindho- vens Dagblad, De Twentsche die in ieder nummer centraal staan. In terviews met belangrijke onderne mers, innovatieve hoogvliegers, trend setters en beleidsbepalers zijn veel te lezen in het blad. Experts geven een cijfer voor de economische situatie in Zuidwest- Nederland. De Kamer van Koophandel Zuidwest- Nederland geeft maandelijks een 'helikopter view' over het economische land schap en uiteraard schrijft 'de Onder nemer' over allerlei zaken die onder nemers interesseren. En dat alles op een positief kritische manier. Daarnaast is 'de Ondernemer' promi nent aanwezig op beurzen en evene menten voor het bedrijfsleven. Om eens wat te noemen, het blad is media partner van evenementen als CON- TACTA en BOOST in Zeeland en de Business Meeting Brabant en tal van andere evenementen in die pro vincie. De Ondernemer is ook online, deon- dernemerzwn.nl geeft zowel voor ad verteerders als mensen die iets willen weten tal van mogelijkheden. Vanaf januari krijgt de Ondernemer in Zeeland en West- Brabant overi gens een compleet vernieuwde websi te. Courant Tubantia, de Stentor en PZC 'de Ondernemer' als extra uitgave. Altijd op woensdag, de derde in de maand. Sinds twee jaar verschijnt 'de Ondernemer' op za terdag. De Ondernemer is er, hoe kan het ook anders, voor onder nemers. 'Onderne men is leuk' wil het blad uitstralen. Dat wil niet zeg gen dat 'de On dernemer' een re clameblad is. De redactie benadert op een puur journalistieke manier de we reld van de on der nemer. Dat gebeurt aan de hand van thema's, Laat u in 2012 inspireren door interviews met ondernemers, aansprekende thema's, boeiende gemeente- en havenspecials, aandacht voor innovatie en trends in de markt, experts aan het woord en informatie over beurzen en evenementen. Hét regionale business-to-business platform, ook online, vanaf 21 januari in 2012 met een vernieuwde website!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 148