Deloitte kiest bewust voor Zeeland Partner/director-team Deloitte Middelburg: Rutger Swerus, Pierre Buysrogge, Liesbeth Mol en Wini de Leeuw Deloitte heeft weinig introductie nodig als één van de Big Four, de vier grootste accountancy, tax en consultancy kantoren ter wereld. Maar waar de andere kantoren kiezen voor centralisatie, wil Deloitte Middelburg deel uit blijven maken van de Zeeuwse samenleving. De keuze voor een volwaardig kantoor in Middelburg is dan ook een bewuste keuze. Wonen, leven en werken in Zeeland is volgens Deloitte essentieel om Zeeuwse cli ënten optimaal van dienst te zijn. Zowel de cliënten als medewerkers ko men direct uit de regio en spreken "dezelfde" taal. Deloitte staat zo altijd klaar voor haar cliënten. Nieuwe locatie, vertrouwde omgeving Tussen Kerst en Nieuwjaar gaat het team van Deloitte de overstap maken naar één van de moderne kantoorpanden op zakenparkVeldzigt. "Zowel intern als extern is dit een verbetering," bevestigt Wim de Leeuw, partner Deloitte Mid delburg: "Het is een prima zichtlocatie, een modern efficiënt ingedeeld kan toorpand met eigen parkeerkelder en voldoende parkeerruimte voor onze klanten.Voor ons werkgebied is Middel burg een goede locatie, wij kunnen van hieruit alle Zeeuwse klanten bedienen. Dat past in onze visie om letterlijk dicht bij onze cliënten te staan, zodat wij al tijd beschikbaar en bereikbaar zijn voor grote, maar ook kleine problemen." De Zeeuwse Markt Rutger Swerus, director Deloitte Mid delburg vult aan: "Binnen Zeeland on derscheiden wij ons expliciet als een regi onale vestiging met achter ons het grote (internationale) Deloitte-netwerk. Onze klanten zijn zeer divers, van klein tot groot in alle mogelijke branches. Vanuit onze grote audit-praktijk bedienen wij alle mogelijke cliënten, zoals MKB-bedrijven, grote ondernemingen, zorginstellingen en provinciale- en gemeentelijke overhe den. Dit vraagt per branche om specifieke kennis over wet- en regelgeving. Onze accountants, adviseurs en fiscalisten zijn dan ook gespecialiseerd in sectoren, zoals onderwijs, bouw, etc. Dit kunnen wij rea liseren door onze omvang in Middelburg. En natuurlijk kunnen wij voor specialis ten die wij in Middelburg niet hebben, een beroep doen op collega's van andere kantoren. Dat maakt ons slagvaardig zo wel qua specialistische vraagstukken als op nationaal en internationaal niveau. Onze Middelburgse adviseurs en fiscalis ten zijn gespecialiseerd in de advisering rondom familiebedrijven en alle denk bare overname- en opvolgingsvraagstuk ken. Advisering gaat een steeds grotere rol spelen in het beleid van ondernemin gen. Deloitte is daarin een gewaardeerde partner met een streepje voor aangezien de wereld steeds complexer wordt en Zeeuwse ondernemers steeds vaker zaken doen over de grens". Thuis in de regio Deloitte groeide in tientallen jaren uit tot een groot concern door de fusie van klei ne lokale accountancy kantoren overal ter wereld. De vestiging Middelburg begon ooit in 1935 als particulier administratie kantoor, groeide in de jaren '70 door on der de noemer Nederlandse Accountants Maatschap, om zich uiteindelijk onder de internationale paraplu van Deloitte te scharen. Kantoor Middelburg heeft ruim 60 me dewerkers, verdeeld over de audit-prak tijk, samenstel-praktijk, fiscale praktijk en de adviespraktijk. Binnen onze fiscale praktijk zijn ook specialisten werkzaam op het gebied van pensioenen, btw, de in novatiebox, etc. Het belang van een vestiging in Middel burg wordt onderkend door Deloitte en dat betekent dat de huidige 60 vaste me dewerkers binnenkort vanuit de nieuwe vestiging op Veldzigt de zakelijke dienst verlening voor de Zeeuwse klanten gaan bieden. Deloitte Accountants B.V. Belastingadviseurs B.V. Park Veldzigt 25 4336 DR Middelburg Postbus 7056 4330 CB Middelburg 8-2882888

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 126