teuwe VERSCHOORE m 28 wonen lamCU/eifay. ...Ben jij degene die ons team van Leidinggevenden komt versterken? TRAINEES SUPERVISOR (M/V) Ondernemers gezocht voor locaties in heel Zeeland! zaterdag 17 december 2011 kuubmakelaars Made with professional pride Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor onze fabriek in Kruiningen zijn we op zoek naar: £8 De functie In je inwerktraject doe je o.a. ervaring op met onze productieprocessen en kwaliteitssystemen. Hierna zal je als Supervisor leiding geven aan een ploeg medewerkers. Met hen zorg je ervoor dat de werkzaamheden efficiënt en doelmatig worden uitgevoerd. Je bent verantwoordelijk voor het behalen van de gestelde doelen, de personele bezetting en het optimaal laten presteren van je medewerkers. Je verzorgt het werkoverleg op je eigen afdeling en je neemt deel aan verschillende overleggen van andere afdelingen. In deze functie werk je volgens een 4-ploegenrooster gemiddeld 33,75 uur per week, waarbij je ook in het weekend kunt worden ingezet. Op basis van je psychologische test zal een loopbaanplanning worden gemaakt, waarin uitwisseling met andere afdelingen en, naar behoefte, verdere vakgerichte interne en externe opleidingen zullen worden opgenomen. De persoon Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar ambitieuze kandidaten die door een combinatie van een afgeronde opleiding en werkervaring op HBO-niveau functioneren. Je opleiding heb je bij voorkeur in de richting (proces)techniek of levensmiddelen gevolgd. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Solliciteren? Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een groeiend bedrijf met toekomstmogelijkheden en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 werkdagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer v.o.f., t.a.v. afdeling plant HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail aan: nicolehoogvliet@lambweston-nl.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.lambweston-nl.com Verschoore Sprintphoto Services neemt in ZuidWest Nederland een unieke positie in. Met 13 winkels zijn wij een succesvolle keten van fotospeciaalzaken, die sinds 1919 de klant centraal stelt. Wij verkopen een breed scala aan producten en accessoires van alle gerenom meerde merken. En tegelijkertijd maken we ook kwali- teits kleurenfoto's, fotoalbums, posters en canvassen van digitale en analoge dragers in onze eigen minilabs. Een belangrijke voorwaarde bij Verschoore is het behalen van onze doelstellingen. Wij investeren daarom graag in ambitieuze mensen die hun talenten tot volle bloei willen brengen. Werken bij Verschoore is werken voor een organisatie die dagelijks zeer gevarieerd werk biedt, service gericht en verantwoordelijk is. Wij zoeken daarom mensen die op een zelfstandige en enthousiaste manier, hun dagtaak invulling willen geven. Wij zoeken voor onze winkels in Zeeland filiaalhouder aspirant filiaalhouder verkoper weekend verkoper m/v m/v full time en part time m/v voor zaterdag en/of zondag Voor deze functies zoeken wij kandidaten die: - mavo/havo/vwo niveau hebben met werkervaring in de detailhandel. - Je dient te bezitten over goede commerciële communicatieve vaardigheden. - Het is voor jou een uitdaging om met je klanten een goede relatie op te bouwen. - De voorkeur gaat uit naar mensen met ervaring in de fotohandel of de elekfro retail. - Je hebt geen 9-5 mentaliteit. - Een goed resultaat is voor jou belangrijk. - Je bent ambitieus. Interesse? Schrijf dan een open sollicitatie brief met CV en pasfoto naar: Verschoore Sprintphoto Services t.a.v. Mevr. M. Schog, Klokstraat 7, 4461 JK Goes Telefonisch bereikbaar: maandag 11.00 -17.30 uur donderdag 9.00-18.00 uur of mail naar: personeelszaken@verschoore.nl SPRINTPHOTO SERVICES BP BF W Goes Klokstraat 7 Hulst Gentsestraat 25 Middelburg Lange Delft 115, Markt 29 Oostburg Burchtstraat 4 Terneuzen Noordstraat 6 Zierikzee Appelmarkt 20 www.verschoore.nl 1 Spar heeft de ambitie om in de komende jaren door te groeien met nieuwe buurtsupermarkten en een aantal Spar City Stores in grote steden. Vanwege deze groei is Spar op zoek naar ondernemers die met ons de Spar-formule in Zeeland verder willen uitbouwen en professionaliseren. Spar is dé buurtsupermarkt en levert daarmee een actieve bijdrage aan de leefbaarheid van het dorp of de buurt. Met een actueel assortiment, overzichtelijke winkel, een betrokken ondernemer en enthousiaste medewerkers is Spar de lekkere verswinkel voor dagelijks gemak Spar zoekt ondernemers voor. Spar buurtsupermarkten Spar is de beste buurtwinkel voor dagelijkse, verse bood schappen De ondernemer is betrokken, de winkel en het assortiment van hoge kwaliteit, en de organisatie plat, nuchter en met beide benen op de grond 'Vers' is de focus, klantvriendelijkheid de normaalste zaak. Middelpunt van de buurt. Wij bieden: Je eigen Spar, bij jou in de regio Ondersteuning bij bedrijfsplan en financiering Volledig franchise-concept (assortiment, schappenplan, indeling, communicatie) Inkoopvoordeel via SuperUme Betrokken franchise-orgamsatie Landelijke marketingcampagnes Interessante marges en mkompn Spar City Stores Deze Spar-formule is compleet en overzichtelijk In stedelijke gebieden, bij ziekenhuizen of bij universiteiten is er vaak meer traffic en zijn er andere doelgroepten Die stellen andere eisen en hebben andere wensen. Snelheid van bediening, altijd vers en food-to-go. Verse broodjes, meerdere koffievarianten, verse sappen en gratis wifi. Wij vragen: Ervaring in retail/supermarkt, bij voorkeur met Food Minimaal MBO werk- en denkniveau Eigen vermogen (afhankelijk van de locatie min 30k) Duidelijke keuze voor het ondernemerschap 'Local hero' willen zijn Voor City Stores is horeca-ervaring een pré Jouw winkel? Spar is 80 jaar geleden opgericht in Nederland en heeft wereldwijd nu 12.000 vestigingen in ruim 30 verschillende landen Wil jij ondernemen en tegelijkertijd bijdragen aan de leefbaarheid van je omgeving? Vraag dan de gratis infobrochure aari op wwwsparholding.nl of neem direct contact op met de afdeling werving&selectie via wervingenselectie@desparnl of bel Siem Schouten voor een toelichting op 06-53815566 Verkoopcentrum Aria Hof Welgelegen j pyk-^wegje 3 4462 pc Goer, j Tel. 0113- 215 311 www.aria-goes.nl Oude Zeedijk 14474 NA Kallendijke +31(0)653402705 iBeau sur Mer Redden™ v.a. 98 000,- v.o.n.jsleutelklaar) Openhuis: vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112