op jaren appartementenbouw zeeland 119 Uitstel nieuwbouw Delta Ontmoetingscentra van SVRZ sn svrz 'De Piraat' Schouwse kopstukken in discussie op radio Stel uit Zonnemaire is drugswinst kwijt Rond kerst een rondje Crevelingen Directeur Antoine de Ceuster van Zeeuwland opent vandaag officieel Klein Zweden. Het is voorlopig het laatste grote appartementengebouw dat Zeeuw- land bouwt in Zierikzee. foto Ronald den Dekker zorgt in zeeland Zorg van SVRZ Altijd dichtbij. Altijd vertrouwd. I laagdrempelige ondersteuning I aan zowel mensen met dementie als de mantelzorger (verscheidenheid aan activiteiten afgestemd op deelnemers lin Axel, 's-Gravenpolder, Middelburg, Tholen en Zaamslag door Theo Giele middelburg - Pas over een half jaar zal het besluit vallen over de nieuwbouw van energiebedrijf Delta in Middelburg. De directie wil de tijd nemen om het voorstel nader te onderbouwen, zegt woordvoerster Mirjam van Zuilen. Delta heeft plannen voor nieuw bouw in het noordoosten van Mid delburg, nabij de afrit van de N57 bij Ramsburg. Deze maand zou den de aandeelhouders hierover een voorstel voorgelegd krijgen. „Wij hebben het gevoel dat het voorstel goed onderbouwd is, maar we achten het nodig dit nog duidelijker te maken", verklaart Van Zuilen. Het oude hoofdkan toor aan de Poelendaelesingel is nog niet verkocht. Volgens Delta zijn er wel belangstellenden, maar is het wachten op een partij die met een voor Delta aanvaardbaar bod komt. Wethouder Johan Aal- berts van Middelburg wordt niet zenuwachtig van het uitstel van het besluit. Van uitstel of zelfs af stel van het moment dat de eerste paal de grond in gaat, hoeft vol gens hem geen sprake te zijn. Van collega-bestuurders, en dus colle ga-aandeelhouders, in Zeeland hoort hij twijfel of het bouwen van een nieuw hoofdkantoor in deze tijd en de positie waarin Del ta zich bevindt wel een juiste be slissing is. Zelf heeft hij daarover geen twijfel. Nieuwbouw is een signaal dat Delta in Zeeland gewor teld wil blijven, vindt Aalberts. - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Vrijdag, zaterdag en zondag geopend Duinweg Oostkapelle vrijdag 16 december 2011 S Klein Zweden is met 86 apparte- Voor de bouw van Klein menten één van de grootste woning- Zweden is ongeveer 7,5 bouwprojecten van Zeeuwland. kilometer heipaal gebruikt. ZIERIKZEE Schouwse kopstukken gaan mor genmiddag live in discussie op de radio. Dat gebeurt in het program ma Zaterdag Zakelijk dat tussen 12.00 en 14.00 uur wordt uitgezon den vanuit grand-café De Werf aan de Vissersdijk in Zierikzee. De pre sentatoren nemen het jaar door met wethouder Ad Verseput, Zeeuwlanddirecteur Antoine de Ceuster, ondernemersvoorzitter Olivier Verwest, landbouwvoorzi- ter André Slootmaker, visserijman Bram Bierens, Recronvoorzitter Ed Troost, Charles Versluijs van de Victoria Kliniek en Ria Geluk. MIDDELBURG BIJ NADER In het verhaal, gisteren op deze pagina, over Isabel Bouman die les gaat geven in Kenia, wordt een verkeerd webadres genoemd. Lezers die Isabel willen steu nen, kunnen via cfe site www.isabel- bouman.inactievooredukans.nl (zon der streepje) bijdragen aan haar project ten behoeve van Afrikaanse scholen. De rechtbank in Middelburg heeft gisteren bepaald dat een stel uit Zonnemaire (hij 37 en zij 34 jaar) het geld dat ze met de drugshandel hebben verdiend moeten afdragen aan de Staat Het gaat om een be drag van 75.253,- euro. De officier van justitie had hetzelfde bedrag gevorderd. Medio april werd de man na beduidend hogere eisen voor de handel en het bezit van co caïne veroordeeld tot 3,5 jaar cel. De vrouw kreeg - na eveneens een beduidend hogere eis - achttien maanden waarvan zes voorwaarde lijk opgelegd. ZIERIKZEE Met als titel 'Rond Kerst een Rond je Grevelingen' is een toer uitgezet die tot en met 15 januari 2012 is te maken. De route is 80 kilometer lang en voert deelnemers langs na tuur, leuke weetjes, tips en smake lijke kortingen. Ruim 25 bedrijven die langs de route liggen, doen aan het initiatief mee. De tour wordt in drie talen uitgegeven en is gratis verkrijgbaar als app of als printba- re versie via www.rondjegrevelin- gen.nl. Voor 3 euro kan een geprin te versie worden gekocht bij de Schuithaven in Zierikzee. z0rglijn@svr2.nl 0900-7879777 (lokaal tarief) www.svrz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53