O' Tim Sprenger Tim Sprenger »3liïS Kgg Tim Edgar Aloys Francois Jozef Verbist 3 6 I familieberichten vrijdag 16 december 2011 O Ulensefllinq.nl Na een zware periode is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Margrietha Selen - Schunselaar Gré echtgenote van Jaap Selen Oost- en West-Souburg, 23 juli 1936 t Goes, 14 december 2011 Vlissingen: Jaap Selen Oost-Souburg: Rob en Susan Middelburg: Cristel en Dennes Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes en huisarts Bordui. Donker Curtiusstraat 37 4384 GG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Gré op zondag 18 december van 15.00 tot 15.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Vlissingen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 19 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Gré hield van witte bloemen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Gré Nu heb je rust. Je lijden is voorbij. Sjaak en Brien Jan en Ton neven en nichten Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze schoonzus en tante Gré Selen-Schunselaar Jo en Betsie Selen Rinus en Ina Selen Ko en Marja Selen Cor en Connie Selen Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Jaap, Rob en Cristel veel sterkte toe. "Heej Tim eej Mama Heej Timmio eej Mammio doeje mama? niks" Leven uit ons leven Klein en heel bijzonder We gaven je een naam maar eigenlijk heet je Wonder 9 maart 2009 14 december 2011 - papa, mama, Sem - gewone opa en oma (de Bel) - opa en oma tunnel (Sprenger) - Ietel (tante Willeke) - tante Esther en ome Filip - ome Joah en tante Annemieke - ome Erik en tante Liz - neef jes en nichtjes Wilhelminastraat 27 4424 BB Wemeldinge Tim ligt thuis in zijn eigen bedje U bent uitgenodigd om maandag 19 december JJ om 14:00 uur samen met ons afscheid van Tim te nemen. f l Maartenskerk v Kerkweg 5 4424 NJ Wemeldinge Als de naaste familie-afscheid heeft genomen van Tim is er daarna gelegenheid tot condoleren. Dit zal plaatsvinden in de Maartenskerk. Als wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een sterretje aan de hemel Niet te begrijpen, vol van verdriet, moeten wij afscheid nemen van onze achterkleinzoon, kleinzoon van onze zus en zwager Rita en Dies, zoon van ons nichtje Annemarie en Remko en broertje van Sem, neefje van Willeke, Wij wensen Annemarie, Remko, Sem, Rita en Dies, Willeke en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit immense verlies. Heinkenszand Opa en Oma Steenbakker Terneuzen Peter en Eldina Steenbakker Ilonka Amsterdam Ko Steenbakker en Merlyn Fernald Tamara, Miquel, Amber en Alicia 's-Heer ArendskerkeNel en Ko van 't Westende Mark, Patricia Wemeldinge Henri en Marlies Steenbakker Wim, Eline Ovezande Marja Steenbakker Raisa en Guido Wegens familie omstandigheden is Tuincentrum-Bloembinderij Ter Lucht maandag 19 december de gehele dag gesloten L Zo lief Zo bijzonder Zo dierbaar, zo kwetsbaar Lieve Tim Zo blijven wij jou altijd herinneren. Tante Miep en Ome Toon Ome Sjaak Nel en Gerrit Peter Magda en Daniela Ronnie en Romana Remco, Annemarie en Sem, wij zijn er voor jullie. Dag klein ventje van bijna 3 jaar. Voor dit was jij nog lang niet klaar. Jij moest leven, knuffels geven. En nu ben jij niet meer daar. Tim Zoontje van onze lieve vrienden Remko en Annemarie, broertje van Sem In gedachte bij jullie. Vasilis Charlies Pyli - Griekenland Dag grote vriend! -x- Jens Dag klein aapje! Bas, Marieke Vlindert .Jasmijn, Jens Ik zie vogels hoog in de lucht Ze vliegen daar zo vrij Zonder angstzonder pijn Nu mag jij één van de vogels zijn Dankbaar dat hij niet verder heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze lieve vader Eddy Cinneken en Bavel, 10 juli 1929 t Vlissingen, 12 december 2011 Caroline Verbist-van den Akker Paulette Verbist Marjolijn Verbist Rick Vermeulen Kerhoflaan 23 4371 CA Koudekerke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Onze dank voor de uitstekende verzorging door de verpleegkundigen van Zorgstroom en verpleeghuis Ter Reede. Geheel onverwachts hebben wij vernomen dat ons oud bestuurslid Jos van der Vleuten is overleden. Wij wensen Tanja en verdere familieleden veel sterkte toe de komende tijd. Het bestuur Stichting Wielercomité Koudekerke organisator van de "RaboSter Zeeuwsche Eilanden"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36