Leo Nel Slabbekoorn v O IDenscnlinq.nl vrijdag 16 december 2011 familieberichten 135 fëllM 40 jaar getrouwd!!! Van harte gefeliciteerd namens kinderen en kleinkinderen 16 december 2011 Öyarladsn Enige en algemene kennisgeving. Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze tante Catharina de Jonge Toos weduwe van Jacob Engels 8 januari 1929 t 7 december 2011 Vlissingen: Ria en Jan Vlissingen: Martin Duitsland: Rosemarie Wij bedanken het verzorgend personeel van huisje 23 van verzorgingshuis "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 96, 4382 KB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. en als de avond valt over dat warme oude land daalt in mijn hart de herinnering en zie ik je weer Onze lieve Peter is er niet meer Peter Habraken 11 maart 1947 14 december 2011 Man, vader, schoonvader en opa van: Gerda Habraken-Woltering Linda Habraken Torsten Köhlbrugge Rein Ceder Maarten Habraken Vanessa Habraken-Cardoso Caroliene Paauwenburgweg 55 4384 JB Vlissingen Op dinsdag 20 december om 14.00 uur komen wij samen om afscheid van Peter te nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Beetje bij beetje moest je ons verlaten We konden uiteindelijk niet meer met je praten Die blik, die stilte, dat deed ons vaak zeer De vrouw van vroeger was je niet meer We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden wij je niet. Een rusteloze geest is uiteindelijk losgeraakt van het afgematte lichaam. Onze moeder en oma Catharina Jozina Heijboer-de Jonge Sinds 24 juni 1986 weduwe van Adriaan Heijboer 15-5-1931 t 13-12-2011 Heinkenszand: Ella Sanderse-Heijboer Rini Sanderse Carina Arno Heinkenszand: Marianne van den Dries-Heijboer Gerard van den Dries Thomas Femke Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Fam. Sanderse-Heijboer Lijsterhof 5 4451 CG Heinkenszand Wanneer je ouder wordt en de laatste jaren verstrijken dan merk je pas goed datje krachten wijken je wilde zo graag maar kon niet meer. En juist dat nie t meer kunnen deed vaak zo zeer. Met droefheid, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, is na een moedig gedragen ziekte van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma J acomina Cornelia Joziasse-van Soelen Oost- en West-Souburg 21 april 1935 Oostkapelle 14 december 2011 Oostkapelle: Bram Joziasse Amberley (NZ): Rianne Bonnett-Joziasse Wayne Bonnett Lana Zierikzee: Ike Joziasse Gonneke Arkenbout Brian, Finn Oostkapelle: Job Joziasse Rosali Biondina Fabiënne, Hugo Wij willen de doktoren Rullens en Wieienga, de Thuiszorg van Stichting Werkt voor Ouderen en hun medewerkers bedanken voor hun goede hulp tijdens haar ziekte. Magnolialaan 29,4356 JE Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 19 december om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle, hieraan voorafgaand is er gelegen heid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Zionskerk. Mien hield van bloemen Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jacomina Cornelia Joziasse-van Soelen Mien We zullen haar erg missen in onze familie. West-Souburg: Jasper van Soelen Zoutelande: Izak van Soelen Rita van Soelen-Joziasse West-Souburg: Gerard van Soelen Nel van Soelen-de Visser Krimpen a/d IJssel: David van Soelen Marian van Soelen-van der Hoek neven en nichten 14 december 2011 Met leedwezen ontvingen wij het bericht van het over lijden van onze medewerkster en collega Aldina Kram Aldina was sinds 2007 als docent verbonden aan onze school. Wij wensen haar man. kinderen en ouders heel veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens het College van Bestuur van Hogeschool Zeeland drs. P.C.A. van Dongen ir. A.P. de Buck Vlissingen, 16 december 2011 Ter nagedachtenis aan onze lieve collega Aldina Kram Veel te vroeg en veel te snel moeten we afscheid nemen van Aldina. Een mensen mens die geloofde in goede relaties als basis voor succes. Dat was haar visie op human resource management. Die goede relaties wist ze ook zelf te bouwen. Met collega's, met studenten, met het beroepenveld, met vele vrienden. Dat deed ze door te geven, vaak eindeloos veel te geven, in de heilige overtuiging dat je door te geven ook weer zult ontvangen. Het mooiste ontvangen dat daar tegenover stond was voor haar te zien hoe studenten zich zelf ontwikkelen, met andere ogen naar hun organisaties gaan kijken, in staat zijn om stagegevers te verrassen met hun activiteiten, mooie banen te vinden. Wij zullen haar idealen koesteren. Namens de HRM-MER opleiding: Hogeschool Zeeland André de Korte, Carien du Pon, Carina Boutkan, Ko Vos, Jaap v/d Valk, Jacqueline Sturm, Jan Harmsen, Jan de Smet, Joke Bruijns, Kees Bergshoef, Lili Timmermans, Marjolein van Noort, Niels Schieman, Paul de Vos, Peter Schuman, Phiny de Groot, Reimara Valk, Sandra Bohr, Sandra Eversdijk, Vincent de Rooij Toch nog onverwacht kregen wij het bericht van het over lijden van Aldina Kram Als collega op de V2 gang hebben we haar leren kennen als een warm en hardwerkend mens. We wensen allen die haar lief zijn sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het team Social Work Academie Zorg Welzijn Hogeschool Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35