aan start veldrit a Convex sport i 33 Administratiekantoor van Beers BV verhuist Kerkhove stuit na simpele zege op Rus HOOFDAANNEMER SAMAN DUVEKOT BOUW Boogaard Ail Hoek neemt afscheid van Mendes www.admvanbeers.nl www.duvekotbouw.nl 'Deze winter heb ik geen specifieke doelen. Mijn enige piek ligt in het voorjaar, in de klassiekers' swb vrijdag 16 december 2011 door Roeland van Vliet coach Johan Lammerts geruststel lend weten. Het komende weekeinde wordt ook gezien als het begin van de aanloop naar de diverse kampioen schappen. De Nederlandse belof ten komen morgen in actie in de GvA-cross van Essen. In Namen blijven Lars van der Haar en zijn kompanen aan de kant omdat daar geen WB-wedstrijd op het pro gramma staat. Op de Citadel strijden alleen de mannen en vrouwen voor de pun ten van de wereldbeker. Vos komt twee keer in actie. Vanochtend keert ze terug in Nederland en van middag werkt ze nog even een crosstraining af voor ze begint aan een soort driedaagse: na Essen en Namen rijdt ze dinsdag namelijk ook in Surhuisterveen. De twee an dere Nederlandse troeven, Daphny van den Brand en Sanne van Paas- sen, sukkelen allebei met hun lon gen. „Ik weet nog niet of ik rijd", vertelde Van Paassen. Ze is niet bang dat ze door het missen van twee wedstrijden achter gaat lopen op haar schema. „Iets minder cros sen rijden is juist goed voor me." ROTTERDAM - Met verbluffend veel gemak is Lesley Kerkhove gisteren doorgedrongen tot de halve fina les van de KNLTB Tennis Masters. De twintigjarige speelster uit Zie- rikzee was in vijftig minuten klaar met de nummer vier van de plaat singslijst, Nicole Thyssen. De set standen waren 6-o en 6-1. De uitslag was opmerkelijk. Tij dens het eindejaarstoernooi van 2010 werd Kerkhove in de eerste ronde nog uitgeschakeld door Thyssen (6-3 6-4). Bij de laatste vier treft de Zeeuw se, die in Rotterdam zelf als vijfde is ingeschaald, vandaag een grote bekende: Arantxa Rus. Met die huidige nummer tachtig van de wereldranglijst speelde ze in het verleden veelvuldig samen in het dubbelspel. Met z'n tweeën haal den ze in 2008 de eindstrijd van het jeugdtoernooi van Roland Gar ros. Bij de mannen treffen Thiemo de Bakker en Igor Sijsling elkaar bij de laatste vier. Robin Haase en Jesse Huta Galung, die drie sets nodig had tegen Matwé Middel koop, zijn de andere halvefmalis- ten. TERNEUZEN - De kans is groot dat het bekerduel tussen Hoek en Ter- heijden morgen wordt afgelast. Als dat het geval is, heeft Mille Mendes zijn laatste wedstrijd al gespeeld voor de Zeeuws-Vlaamse zater dag-hoofdklasser. De in Antwer pen woonachtige middenvelder heeft te horen gekregen dat hij Bel gië moet verlaten en keert terug naar Brazilië. Op 24 december stapt Mendes op het vliegtuig. Mendes (25) kwam ruim vijf jaar geleden naar België, waar hij prof voetballer hoopte te worden. Hij belandde echter bij Unitas in Go- rinchem, stond in de belangstelling van AZ, PSV en FC Utrecht en zag een overgang naar de Belgische profclub Turnhout op het laatste moment worden afgeblazen. Via Grenswachters kwam Mendes me dio 2010 bij Hoek terecht. Zijn vrouw en dochtertje keerden onlangs al terug naar Brazilië. Men des wilde hier blijven en er alles aan doen om nog een kans in het betaald voetbal te krijgen. Die kans komt er echter niet meer, omdat de Braziliaan geen verblijfsvergunning heeft en is uitgeprocedeerd in Bel gië. D Sinds de start in 1985 is het kantoor van Administratiekantoor Van Beers gevestigd in Grijpskerke. De klantenkring varieert van eenmanszaken en middelgrote ondernemingen tot particulieren. Op 16 december verhuist het administratiekantoor naar het nieuwe onderkomen aan de Mariekerkseweg 48 eveneens in Grijpskerke. Administratiekantoor Van Beers richt zich op het bedrijfsleven, maar ook particulie ren zijn welkom. De inhoud van de dienstverlening varieert van het doen van belastingaangiften, onder andere inkomstenbelasting, omzetbelasting en loonheffing, tot het voeren van (loon-)administraties evenals het verstrekken van adviezen betreffende belastingzaken, financiën en andere formele zaken. Kijk voor meer informatie op www.admvanbeers.nl Behangers Schikjers Tel 0118 643 793 Ook hier verzorgden wij het behangwerk naadloos LAS MONTAGEBEDRIJF convex@zeelandnet.nl meijers staalbouw bv Meijers Staalbouw Postbus 25 4353 ZG Serooskerke (W) T 0118-592320 F 0118-591312 E info@meijers-staalbouw.nl www.meijers-staalbouw.nl Installatie Elektra Constructie Duurzame Energie julianastraat 40 4301 nc zierikzee 0111412 647 t rw.samangroep.nl ziet ae crossen aeze winter ais goede trainingen, toto Peter Deconmck/EPA Boom met Rabobank in Spanje en ook hier is het weer wat minder Marianne Vos met de nationale geworden", liet de eveneens in wegploeg in Zuid-Afrika. „Maar Zuid-Afrika verblijvende bonds-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33