Koetshuysch vol kaas voor veel vuistjes uit| 7 CCe soor Daslookkaas is verrijkt met knoflook en bieslook Paauwe biedt op Adviesdag hulp bij restyling interieur iximu donderdag 15 december 2011 1 Wat is het gewicht van een hele daslookkaas? Daslookkaas staat voor kaas verrijkt met een afgewogen mix van knoflook en bieslook. Het is een van de vele soorten kruiden kazen in het assortiment van de nieuwe speciaalzaak Koetshuysch Kaas aan de Melkmarkt 10A in Zie- rikzee. Eigenaar Johan Stouten koos de daslookkaas als onderwerp voor de lezersvraag van deze week. Die vraag luidt: 'Wat is het gewicht van een hele daslookkaas?'. De antwoorden kunnen worden ingeleverd in de winkel zelf of ge maild worden naar: jgstouten@filternet.nl. Onder de inzendingen die het dichtst bij het juiste gewicht zitten, wordt een ge schenkpakket ter waarde van 25,-- verloot. Marjan van Helleman uit Westka- pelle heeft: de lezersvraag van vori ge week gewonnen. lohn Weststra- te van Passieux Kookmagazijn in Goes vroeg van welk type glas de flexibele wijnglazen van Schott Zwiesel zijn gemaakt. Het correcte antwoord is Tritan glas. Marjan wint een doos met zes van deze wijnglazen. Er waren in to taal 151 inzendingen. baan in het centrum. Aanvang 17 uur. ZONDAG 18 DECEMBER Colijnsplaat Après-skifeest met dj Erwin Jermo. Café De Patrijs, 14.30 uur. Nieuwerkerk Kinderkerst-dienst. Protestantse kerk, 17.00 uur. Vlissingen Kerstfeest door en voor (Indonesi sche) vrouwen. Een middag waarbij alle vrouwen uit de regio welkom zijn. Vanaf 15.00 uur is de deur geopend voor een gezellig samenzijn, de dag wordt afgeslo ten met een kersttafel. Go(o)d Times Centrum, Voltaweg 3, 16.00 uur. DINSDAG 20 DECEMBER Burgh-Haamstede Kerstviering Vrouwen van Schouwen- met optreden Trias Poëtica. Dorpshuis De Schutse, 14.00 uur. Bij Paauwe kan zaterdag onder meer een 'moodboard' gemaakt worden. Bij Interieur Paauwe in Zon- nemaire kunnen bezoekers zaterdag 17 december ken nismaken met diverse interieurspe cialisten. Steven Marteijn van Paau we: „We organiseren deze dag om dat we gemerkt hebben dat men sen in deze tijd, waarin je je wo ning moeilijk kwijt kan, eerder be sluiten niet te gaan verhuizen maar hun huis eens grondig aan te pakken. Waar begin je dan?" Van 10.30 tot 16 uur staan, naast de Adviesbrigade van Paauwe, klaar voor raad en daad: Architectenbureau Willem Kort (www.willemkort.nl). De Stijlvrouwen begeleiden bij het zelf maken van een 'mood board' van de eigen woonstijl. Het moodboard is een goed uitgangs punt bij (her)inrichting. HuisenWerk, bureau voor in richtingsadvies, helpt de keuze van kleuren, materialen, verlich ting, sfeermakers en meubelen (www.huisenwerk.nl). Studio Architecture, actief op het gebied van woningbouw, utili teitsbouw, restauratie en renovatie en interieurs (www.studioarchi- tecture.nl). Ooms Warmtewereld toont sfeerhaarden en staat klaar voor ad vies over inpassing in het interieur en technische uitvoering (www.oomswarmtewereld.nl). Tot en met 31 december geldt bij Paauwe nog een 'btw-actie': ko pers profiteren van een lager btw-tarief 6in plaats van 19%). Paauwe is gevestigd aan de Zuid- weg 20A in Zonnemaire. in Zeeland. foto's Dirk-Jan Gjeltema In wat kleinere sortering zijn er ook populaire buitenlandse kazen Verder vinden de klanten hier een gevarieerd assortiment aan streek producten: kersen- en zwarte bes senwijn, Peelandbier, allerlei soor ten bakmixen voor bijvoorbeeld brood, bolussen, cake en oliebol len, diverse soorten mosterd en producten van kookboerderij 't Spennekot. Ook kan men hier te recht voor geschenkpakketten. Koetshuysch Kaas Melkmarkt 10a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 67