Kerstmis last-minute 3=2 .nl/abonnee Groot Kerstcircus Zeeland Met het hele gezin heerlijk er op uit naar de Duitse Eifel! ture Travel pzc.nl/webwinkel 40 donderdag 15 december 2011 ms'm Abonneevoordeei 25% korting Voor meer informatie en exacte data en tijden zie: www.grootkerscircuszeeland.nl ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen in december met 25% korting genieten van het Groot Kerst circus Zeeland. Het circus slaat haar nieuwe verwarmde, moderne tenten complex op in Vlissingen aan de Scheldestraat. Een groot familiespektakel met veel dieren in een nostalgische kerstsfeer!. Alle artiesten behoren tot de internationale circustop! In het programma dit jaar veel dieren zoals zebra's, kamelen, paarden, olifanten, slangen, krokodillen, honden en een ezel! Natuurlijk ontbreekt de clown niet, zijn er acrobaten, een jongleur, een slangenmens en vele anderen. Verder ontbreekt in dit sfeervolle kerst-familie-programma de Kerstman niet! Her programma wordt afgesloten met een zinderende finale! De show duurt ongeveer 2 uren. Zo profiteren abonnees Abonnees ontvangen 25% korting op de prijzen van alle rangen. Kaarten zijn te bestellen via de reserveer- en informatielijn: 06.25411988 o.v.v. PZC abonnee. De entreekaarten zijn vervolgens af te halen en te betalen aan de kassa van het circus. De kassa is vanaf 18 december dagelijks geopend van 10.00 -19.30 uur. De korting geldt voor alle voorstellingen, behalve op 25 en 26 december. Wees er snel bij, want vol is vol! Prijzen volwassenen Parket 22,- abonnees 16,50 Stalles 28,- abonnees 21,- Loge 32,- abonnees 24,- kinderen 18,-abonnees 13,50 24,-abonnees 18,- 28,- abonnees 21,- Prachtig gelegen in de Vulkaaneifel ligt het luxe vierster- ren Dorint Hotel Resort Daun. Het hotel beschikt over mooi binnenzwembad, een sauna afdeling, fitness afdeling, beauty center, tennisbanen en meer. Liefhebbers van mountainbike kunnen hun hart op halen, voor de deur starten diverse routes. Dit luxe resort beschikt tevens over 2 restaurants, een gezellige hotelbar en een animatieteam voor groot en klein. Appartement type LAVA (max. 4 personen/50 m2), woonkamer met slaapbank voor 2 personen, kitchenette, slaapkamer voor 2 personen, badkamer, terras of balkon. 2 nachten in appartement type Lava gratis gebruik zwembad/sauna/fitness handdoeken en bedlinnen (bedden zijn opgemaakt bij aankomst) Lezersprijs 240,-* prijs per appartement voor 2 nachten - let op 3e nacht gratis Tips voor in de omgeving: wildpark kratermeren vulkaanmuseum onbeperkte wandel- en fietsmogelijkheden langlaufen en klein skigebied bij Prüm. Bijkomende voordelen: Geen reserveringskosten, gratis parkeren. Dit arrangement is geldig van 23 december t/m 26 decem ber 2011 op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. Reeds gemaakte reserveringen kunnen niet worden gewijzigd. Vakantiewoning type MAAR (max. 5 personen/ 75 m2), woonkamer met slaapbank voor 1 persoon, keuken, 2 x slaapkamer voor 2 personen, badkamer, privé tuin/terras 2 nachten in vakantiewoning type Maar gratis gebruik zwembad/sauna/fitness handdoeken en bedlinnen (bedden zijn opgemaakt bij aankomst) Lezersprijs 280,-* prijs per vakantiewoning type Eik voor 2 nachten - let op 3e nacht gratis Meer informatie en boeken Via onze webwinkel. Of u kunt contact opnemen met Future Travel, telefonisch via 040 - 232 6116 of per e-mail: wegener@futuretravel.nl Wij berekenen géén reserveringkosten, betaling ter plaatse in het hotel. categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64