goedkoop product' Outdoor Travel Outfitters WJi zeeland 125 Woede over conclusie ministerie Weitjerock pakt draad weer op in La Porte d'Or Lichtwandeling in Aardenburg bas+mar de jager A58 afrit 23 ei rat is parkeren op 18 december ko opzond a Kinderkleding Salomon Mision Down Sweater t€159,95 O Sinner skiset setprijs €99,95 Outdoor Travel Outfitters Rucphensebaan 24a - Roosendaal - tel. (0165) 528305 - www.outdoor.org Affinity Air - u €299,95 donderdag 15 december 2011 terneuzen - De statenfractie van de Partij voor Zeeland is 'verbijs terd en verontwaardigd' over de conclusie van het ministerie van Infrastructuur en Milieu dat de provincie geen fouten heeft ge maakt in het dossier Waterdunen. En dan met name in het 'overleg' over de grondaankoop en de ontei geningsprocedures. Fractievoorzitter Johan Robesin: „Terwijl de informatieverstrekking aan Provinciale Staten ernstige te kortkomingen vertoonde, evenals de communicatie met de betrok ken grondeigenaren." Dat verbeter de pas na het aantreden van gede puteerde George van Heukelom, meent hij. Robesin wil van Gede puteerde Staten weten of ze zich herkennen in de conclusie van het ministerie dat er geen fouten zijn gemaakt. Hij is ook benieuwd of het college het met hem eens is dat de conclusie 'een regelrechte slag in het gezicht van de betrok ken grondeigenaren in plan Water dunen is'. ijzendijke - De organisatoren van Weitjerock pakken zaterdag de draad weer op met een muziek feest in café La Porte d'Or aan de Markt in IJzendijke. Luc van Waes, Peter van Hanegem en Mike lan sen hopen dat jongeren zich daar door laten inspireren en Weitje rock nieuw leven inblazen. Vijf bands die van 1999 tot en met 2003 op Weitjerock optraden, ko men: Maarten Termont, Rakelinx, Eenlingen, Grant Moff Tarkin en Badly Preserved. Tussendoor zorgt een Dl voor muziek uit de Weitje- rock-doos. Ook is er een quiz voor de echte kenners. En voor liefheb bers zijn speciale Weitjerock me morial T-shirts te koop in La Porte d'Or. Wie wil helpen Weitjerock definitief terug te krijgen op de fes tivalkalender, kan bij Sebas Groos- man terecht, via sebas@weitjerock. com. Het Aardenburgse gidsen - en vrij- willigersteam houdt 27 december een 'lichtwandeling'. Dit jaar voert de tocht over verlichte én duistere paden. Onderweg zijn er haltes, waar de deelnemers verrassende activiteiten in kerstsfeer krijgen voorgeschoteld. De drie kilometer lange wandeling begint om 19.00 uur vanuit een loods van de fami lie Wijffels, Noordstraat 12. Einde omstreeks 21.30 uur bij de katholie ke kerk. bij bas+mar de jager tonen kleurrijke prijskaartjes opmerkelijk genereuze kortingen door de gehele collectie. naar extra korting hoeft u niet te hengelen, of toch? S want iedere aankoop wordt beloond met de uitnodiging de hengel uit te gooien in een vijver vol aantrekkelijke extra's. zo slaat u simpel een paar procept extra korting aan de haak, verrassende cadeaubonnen om uw interieur nog verder te verfraaienof een bijdrage aan een goed doel (en gevoel). wie snel komt vist de mooiste stukken eruit. kerkplein 57 kapelle^M 0113343810 www.basmar.nl maandag van 13 tot 18 uur dinsdag t/m vrijdag van 9 tot 18 uur zaterdag van 9 tot 17 uur ma uit. De kwaliteit is een stuk minder, maar daar wordt dan niet naar gekeken. De klanten komen komen ook allemaal terug, als ze zelf ervaren dat die tassen veel sneller slijten en verkleuren." Het bedrijf heeft zich niet gek la ten maken door het succes. „We hadden een aantal jaren geleden best kunnen uitbreiden, maar we hebben er voor gekozen om dat niet te doen, om klein te blijven. We hebben een kleine ploeg en we hebben ons werk. Er drukken geen hoge investeringen op onze schouders, dus als het een halfjaar wat rustiger is, dan zing je het ge makkelijk uit. Langer ook nog wel als het moet." En in drukke perio den besteedt het bedrijf werk uit aan een gespecialiseerde sociale werkplaats in Groningen. De Silva van Dorsselaer bezorgt ook de Praktijkschool Hulst op drachten. De leerlingen maken daar de houten planken die de fietstassen op de bagagedrager la ten steunen en doen ook eenvou dig stikwerk. Leerlingen kunnen ook stage komen lopen. Naast krantentassen maakt het be drijf ook posttassen en canvas fiets tassen voor scholieren, dekzeilen, en laszeilen voor het afschermen van de vonkenregen bij het lassen. 'Verder ook afscheidingswanden met ramen voor veranda's en der gelijke, vooral voor particulieren. Carlo van Dorsselaer oriënteert zich voortdurend op mogelijke nieuwe producten. Hij is er zelfs voor naar Japan gereisd. „Maar het is moeilijk. Er zijn een paar grote spelers op de markt. Als je een mooi product hebt dan duikt zo'n grote jongen daar meteen boven op. Daar kun je als klein bedrijf ge woon niet tegen concurreren." De Silva van Dorsselaer De Silva van Dorsselaer is geves tigd aan de Vylainlaan 38 in Hei kant. Eduard de Silva richtte het bedrijf in 1935 op. De dagelijkse leiding is nu in handen van Carlo en Marjan van Dorsselaer. Het bedrijf heeft in totaal vijf per soneelsleden in dienst. De Silva van Dorsselaer maakt we kelijks zo'n 400 fietstassen voor kranten en andere mediabedrijven. Verder onder meer dekzeilen, las zeilen, en afscheidingswandjes voor bijvoorbeeld veranda's. De website van het bedrijf is www.fietstassen.net Nadat de stof bedrukt is, worden de fietstassen in elkaar genaaid. foto Peter Nicolai gKsa8Sie8B3gBg&3i3g^^gag8iag6S>iBagBa>!iBiE8sai«iga8aB%g^a3iiiaia^^ 20% korting op kinder ski- en winterkleding (comfortabejê^kjschoen in*damesuen heren'mo'dél |met ganzendonsl gevuld wintërjackl helm €69,95. f" bril €39,95 ^SINRIEB X MTXXVtiC incl. binding, montage en afstellen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57