241 zeeland Visserij verliest steeds Damende Driedaagse Neurochirurgie nieuwe functie Victoria Kliniek Perstuk Op korte termijn wordt een kwart van de Vlakte van de Raan in de monding van de Westerschelde gesloten voor bodemberoerende visserij. Postbode beroofd van fiets en brieven Dreft wasmiddel/vaatwastabs Gemengd gehakt donderdag 15 december 2011 VLAKTE VAN DE RAAN Visserij op de Noordzee. archieffoto Lex van Lieshout/ANP door Ton van den Nouweland ZIERIKZEE - De Victoria Kliniek in Zierikzee krijgt er in de loop van volgend jaar het specialisme neuro chirurgie bij. Volgens medisch di recteur Rutger Batenburg wordt in het voorjaar begonnen met 'klei ne' neurochirurgie. „Dan gaat het bijvoorbeeld om de behandeling van trillende polsen. Het plan is om later ook grotere behandelin gen als herniaoperaties uit te voe ren. Maar daar heb je een flinke achterwacht voor nodig. De pa tiënt moet opgenomen worden. We zijn hierover in overleg met de huisartsen," aldus Batenburg, die het doorgaan van zijn plan als 'vrij wel zeker' betitelt. Het zelfstandig behandelcentrum gaat half januari van start in het voormalige Rode Kruisziekenhuis in Zierikzee. Er worden klinische (onder narcose) en poliklinische ingrepen uitge voerd. Orthopedie, kaakchirurgie, pijnbestrijding, keel- neus- en oor, plastische chirurgie en behande ling van spataders zijn de al beken de funnies van de kliniek. Dins dag werd bekend dat het gebouw aan de Sandströmweg is verkocht aan Health Care Investment. De Victoria Kliniek maakt deel uit van Zeeland Care, zusje van Health Care Investment. VLISSINGEN - Toen een postbode van PostNL zich dinsdagmiddag in de Vlissingse Verkuijl Quakkelaar- straat omdraaide, bleek zijn fiets weg. Met tassen en al. En dat in de wijk waar hij de be woners al jarenlang post bezorgt. Doorgaans worden die tassen nog wel ergens teruggevonden, zij het soms gedumpt in een sloot, weet persvoorlichter Hanne Kluck van PostNL. Het gaat de dieven im mers om de fiets. Maar dit keer was er meer geluk. In de Walstraat werd gistermiddag de fiets mét tas sen teruggevonden. Omdat alle post nog zo keurig gebundeld zat, miste er waarschijnlijk niets. Alle brieven zijn inmiddels bezorgd. donderda decemb, deceiuP®' dec ember Gemengd gehakt Candlelight pocketroman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48