zeeland 123 Studeren zich in voor onderwijs Kenia |2e 50% berco A kan snel starten korting Afstoten haven Brouwershaven meter PVC vloer aantrekkelijk shoppen Kerstbal-dansant in het dorpshuis Kerstconcert van Woord en Daad Vrouw gewond bij kop-staartbotsing donderdag 15 december 2011 Isabel Bouman: 'Als je in Afrika voor onderwijzer studeert betekent dat meteen lesgeven. In de klas zitten vijftig kinderen van allerlei leeftijden door elkaar. Rekenen leg je uit met steentjes.' Isabel Boumanlöbpt stage op OBS Theo Thijssen in Zierikzee. In haar opleiding heeft ze gekozen voor de specialisaties bovenbouw en zorg. Dat laatste betekent dat ze autistische en dylsectische kinderen gaat helpen. Isabel Bouman tussen de leerlingen van de Theo Thijssenschool waar ze stage loopt. foto Dirk-Jan Gjeltema onnBnnHHMi brouwershaven - De privatise ring van de jachthaven Brouwers haven wordt in gang gezet zodra het proces bij Scharendijke is afge rond. Dat zegt het college in ant woord op vragen van Alert!. In 2008 heeft de gemeenteraad be sloten zowel de havens van Scha rendijke als Brouwershaven te pri vatiseren. Scharendijke is nage noeg afgerond en fractievoorzitter Jos Beije wilde weten waarom er nog niets gebeurd was in Brou wershaven. Het college zegt dat met de ge meenteraad is afgesproken dat Scharendijke eerst zou worden af gerond en dat pas daarna Brou wershaven wordt opgepakt. Geldig op elke 2' m NL Label PVC vloer bij minimale aanschaf van 10 m* lange vorststraat - goes OUWERKERK In het dorpshuis in Ouwerkerk wordt zaterdag 17 december een Kerstbal gehouden. Er kan worden gedanst op klanken van Foxtrot, Engelse wals, Weense Wals. Desge wenst klinken ook Jive, Tango en Cha cha cha. Musicus Ger zorgt voor live-muziek. Om er een extra feestelijk tintje aan te geven, staan ook kerstliederen op het program ma. Voor de bezoekers van het kerstbal staan lekkere hapjes klaar. Graag te voren aanmelden via 06-27128456. Aanvang 20.30 uur. ZIERIKZEE Comité Woord en Daad houdt za terdag 17 december het traditionele kerstconcert in de Nieuwe Kerk in Zierikzee. Aan het concert werken mee het Duivelands Mannenkoor, Christelijk Gemengd Eilandenkoor en kinder- en meisjeskoor Jedaja. Organisten Stephan Folmer en Kees van der Hart, pianist Christi- aan Stouten, trompettist Ab Brou wer en dwarsfluitiste Jolanda Brou wer zorgen voor muzikale begelei ding. Aanvang 19.30 uur. BURGH-HAAMSTEDE Een 33-jarige automobiliste uit de gemeente Veere is woensdag rond 12.00 uur gewond geraakt bij een kop-staartbotsing op de N57 bij de tijdelijke verkeerslichten op de Stormvloedkering. De vrouw zag te laat dat twee au to's voor haar afremden en botste achterop de tweede. De vrouw uit Veere is met onbekende verwon dingen met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De omvang van de schade is niet bekend. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen tmcbinnenhuisadviseurs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39